Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 278
  • 726
  •   1
Отговори
# 525
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Еха!  wavey

# 526
  • Мнения: 163
Оу, Далче, радваш се на есенно-зимното раздвижване ли?  Laughing

Сирьозно, бре! Честен кръС!  Crazy
'Ми в превод: аз рекох, че не й разбирам иконите, тя попита дали трябва ся и да ги обяснява, пък аз рекох, че т'ва е по избор. As simple as that. hahaha

# 527
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Да! Приятно, задушевно, образователно...все приятни неща! Grinning

# 528
  • София
  • Мнения: 110
'Ми в превод: аз рекох, че не й разбирам иконите, тя попита дали трябва ся и да ги обяснява, пък аз рекох, че т'ва е по избор. As simple as that. hahaha

Викаш, докЪт обясниш, то си загуби чарЪ разговора.  hahaha

Ооо, Далче, кви ги къдриш ти напоследък?  Hug

Аз се чудя кое да подхвана най-напред - да простра ли, да поработя ли, да си легна ли... Та по тоя повод дося пазарувах онлайн и както виждате, още вися тук.

# 529
  • Мнения: 163
Та по тоя повод дося пазарувах онлайн и както виждате, още вися тук.
Повиси си, имаш нужда от социална дейност. tooth

# 530
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Аз бих си повисяла тук, лежейки си! Flutter Blush
Даже и косата не си къдря вече, Юху, щот генерално се накъдрих и това ми отпада като ангажимент! Grinning Чист айляк!

# 531
  • София
  • Мнения: 110
Повиси си, имаш нужда от социална дейност. tooth

Оф, аз ако разчитах на форОма да ми задоволява социалните нужди, да съм жива умряла дося.

Далче, нищо от прочетеното не вАжи без да съм видяла снимка!  smile3534

# 532
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Еее, тя се слегнА, ти снимки искаш.  Mr. Green Профилната ми е с прясно наовнена вълна.  Ама то не си личи никак добре.  Thinking
П.С. Споделих ти по фейсбукски

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 14:07 от Dallcheto

# 533
  • София
  • Мнения: 110
Еее, тя се слегнА, ти снимки искаш.  Mr. Green Профилната ми е с прясно наовнена вълна.  Ама то не си личи никак добре.  Thinking
П.С. Споделих ти по фейсбукски

Ахам. Наовнената прическа не ми е от най-любимите, ма на тебе ти тича.

# 534
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Мерси! Flutter

# 535
  • София
  • Мнения: 817
Здравейте!
Искам да започна с честитка на всички, които имат именник вкъщи - я хлапе, я мъж, я двойно Simple Smile
Да са живи и здрави именниците, да им се слави името и да са много щастливи, а и ние покрай тях!

Коте, благодарско за самоучителя. Немският ще е следващата ми цел, втора част на изпита за сертифициран софтуерен тестер ще е с предимство.

Юхи и Мяу, благодаря ви за изказаното мнение за курса. Спор нЕма - това е правилният начин за учене на език. Самоучението е компромис и то не малък, когато се касае за немски. Истината е, че аз мога горе - долу да чета на немски - от зор ми се наложи, понаучих нЕкои купешки и готови фрази пак от зор, а и почнах леко да отлепям примено едни 5% от изречението (1 дума) колкото са захвана някакъв смисъл. Ся на близо 40 не знам какъв мозък ми е останал и дали изобщо ще ми понесе ученето на език, ама викам да опитам със самоучителя. На курс - ако се наложи ще се запиша, лошото е, че нямам никакво време за това с двете моми на главата.

По отношение на финалния зор - трайно се е трансформирал в постоянен, но тъй ще е тя занапред. Трябва да свиквам и да се примирявам.

Нямам търпение да дойде Коледа, че имам 2 седмици планирана отпуска, че даже е и одобрена. Почнахме голямата подготовка, нещо откъм идеи ме няма тази година, ама ще го видим как ще е. Други години съм готова края на ноември, а декември просто си кютам на топличко вкъщи, ама тази година ми е паднало да обикалям в най-голямата лудница...

Да похваля Калина - вчера покрихме 1 ново по четене. От днеска пишем по малко. Абе поне е самостоятелна и иска да учи. На 18-ти сме на тържество, Коледно. На 16-ти - някаква друга активност... абе зор и там.  Crazy

Хубава вечер и ползотворна седмица желая Simple Smile

# 536
  • София
  • Мнения: 110
Слънчи, айсчига с тоз зор, дай го малко 'лабаво вече.  Naughty

Други години коледен дух, едно-друго, ся нищо.  Crossing Arms

# 537
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Други години коледен дух, едно-друго, ся нищо.  Crossing Arms
Споделям! И при мен таз година нищо....  Confused

# 538
  • Мнения: 163
Юхича май имаше предвид останалите в темата, а не себе си. Smile
Но и аз се включвам в кюпа на незаразените с коледен дух, хич не ми е до това. smile3542
Ни подаръци, ни приготовления, ни елха, ни украса - абсолютно нииищо. fiuuuuuu

Слънчи, теб дори няма да те отразявам с твоя постоянен финален зор. Затвърди си статуквото на крилата лафофраза и това си е. tooth

# 539
  • Мнения: 1 067
Ох у нас пЪ коледен дух да искаш!   madnoel
Ама то 'щот съм си все вкъщи и имам време да мисля разни щуротии  smile3521
Иначе сме добре,минахме през една херпангина  #Crazy и аз и децата,кошмар беше,но оцеляхме.
Да се похваля започнах да ползвам многократни пелени  Mr. Green  То страшна краста се оказа.
Черпя ви с едно шарено дупе
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт