Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 304
  • 726
  •   1
Отговори
# 585
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Юхчеее ... Уф ... От 10.02 не си влизала във форума ... Дано всичко да е ОК с вас  Hug

# 586
  • Мнения: 1 067
И аз точно я проверявах, кога за последно е била активна.... Praynig

# 587
  • София
  • Мнения: 110
Благодаря, че ме мислите!  Hug

Аз родих на 19 февруари, скромен принос към февруарската група.  Crazy Малката се казва Биляна Heart Eyes, вкъщи сме от неделя иии всички свикваме дружно с новото положение. Здрави сме всички, аз съм учудващо добре, във форма съм за всичко. Затова имаме привилегията да се дразним от разни дреболии, нищо особено демек. Макар че си изприказвах приказката месеци наред, в стремежа си да подготвя Диди, тя (очаквано, все пак) реагира на промяната на центъра на тежестта в семейството, така да се каже. Гледам философски на нещата, старая се да не обръщам внимание и май всичко съвсем скоро ще се нареди.

Поздрави и целувки на всички петгодишни! У нас рождения ден предстои ей ся, в четвъртък.  Flutter

# 588
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Да е жива и здрава Биляна!!!

Ще се нагодите, Юхче Simple Smile И всичко ще е "ток и жици"  Wink

# 589
  • София
  • Мнения: 110
Благодаря ти, безобидн@ Hug Hug Hug

Те повечето разбраха от фейсбук и ме поздравиха там, съжалявам, че сравнително късно стигам и до форума, където ми е мило и уютно все още.  Hug

# 590
# 591
  • Мнения: 304
Хайде, че не съм влизала по форумско, да взема да се рАзпиша, че да не ме изтриете от редиците.  Wink

# 592
  • Мнения: 210
Е, че трием ли се тука???
 Tired

# 593
  • Мнения: 304
Като гледам, всичко си седи... Ама грешната ми душа сА притИснява... Embarassed

# 594
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Като гледам, всичко си седи... Ама грешната ми душа сА притИснява... Embarassed

 Joy нИдей, нИдей Simple Smile То като гледам още една година Ке откараме на 51-та тема Simple Smile

Е, че трием ли се тука???
 Tired
И аз тъй си мисля де Simple Smile
Чак ме е срам да притеснявам Юхчо, да ми добави мерки и теглилки в първия пост ... А ми е толкова, много удобно да си правя справки на толкоз години - толкоз е била Simple Smile

Иначе:



Да сте здрави, щастливи, обични и все така прекрасни!


Ние сме добре Simple Smile Всеки по задачки, закачки ... Аз почти без кръст, че ходи малката вече Simple Smile Ирина е "почти" скиорче и за сега тя единствена прави компания на таткото по пистите ... и така Simple Smile

# 595
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честит празник дами! Здрави и щастливи да сме във всеки един ден!  smile3525


Гледам и аз на 1ва страница мерките, ама миналата година май съм пропуснала да се запиша.

# 596
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 419
Е, че трием ли се тука???
 Tired
Ти пък! Тук да се трием? Никога! Twisted Evil

Честит осми март, момичета! Нека по-често мислим за себе си с искрена и безрезервна любов!  bouquet

# 597
  • Мнения: 304
Честит празник, милички!!! Да сме живи и здрави и да ни слушат чинно всички!

# 598
  • София
  • Мнения: 110
Охооо, кой решил да намине? Здравейти, здравейти! Някой да не се е затъжил за бебешките времена? И да иска пчеличка?

Няма да ви честитя празника, щото си имате мъже. Цял ден гледам във фейса как жени поздравяват жени.

# 599
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
 hahaha
Фейса е пълен с честитки, но наистина повечето от жени.

На моя мъж му казах тази година никакви цветя, искам рокля, е имам рокля  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт