Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 273
  • 726
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 110


Далче, ползвам облаги, ама и ме гърбят яко, като свой човек.  Crazy

Пууу, младоженецът вчера следобед бил с температура, два пъти повърнал.  ooooh! Почти бях сигурна, че и Диди ще лепне от него вирОс, обаче явно не са били чак толкова интимни.  hahaha

Вчера върших едни неща преди да взема Диди от градина, после пък там тя ме нападна с безмислена информация кой точно се бил напикал, кой повръщал, кой не слушал, затрупа ме с картинки и рисунки, после вкъщи ме повлече работата, пак занимавки с Диди, готвене иии въобще не знаех къде се намирам по едно време. Тази сутрин водя бодро Диди на градина и само да знаете как се изумих щом си видях чантата - подпряна на шкафчетата отгоре. С все портфейл, покупки.  ooooh! Въобще не съм разбрала, че съм я забравила. Crazy Все пак има някакъв проблясък на здрав разум у мен, защото преди няколко дни си помислих колко ще ми е гадно ако си загубя или ми откраднат портфейла и изкарах личната си карта и двете дебитни, които нося в джоба на дънките.  Mr. Green

# 91
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Майкоуу, ужасен ужас! Добре, че забравеното е в ДГ и че си имала просветление преди това. Praynig
обаче явно не са били чак толкова интимни.  hahaha
Joy Joy
Абе, пак си добре ти. Моя синковец е нарочил един Мариян за най-добър приятел и като пиявица се е залепил. Като не ходеше, всеки ден се говореше у дома за него, като се купува нещо за него, иска да купим и за Мариян. Първата работа всяка сутрин като го заведа е да пита " Мариян дойде ли вече?" Видях го вчера детето - симпатяга е, но баща му още по-голям Blush . Сложил една шапка малкия червена, Борил се разминава с него и подхвърля: "Ей, червенко".  Thinking Кога почна да се шегува това дете..
Спорен да ви е деня!

Последна редакция: чт, 16 яну 2014, 09:17 от Dallcheto

# 92
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, здравейте, мацки  Hug

Чета ви и се забавлявам с реакциите на децата ... Стискам и палци на всички с нови шефове - да са готини и да няма сътресения големи  fingerscrossed

Ирина вчера ме застреля - в колата на път за ДГ: "Мамо, много те обичам, обАче тати обичам повече!" ... К'во да кажа - и 10 деца да имаме тя му е слабост и такава са лИбоФ двамата, че ...

Иначе инфо от понеделник - бебка изостава вече с малко повече от 2 седмици Sad Отговаря по размери на 32 седмица, а вече почти приключвам 34-та ... На 25.01 - пак съм на доплер ... Лекарката казва, че всичко е ОК при доплера, не вижда да страда по някакъв начин, ама ей нА - не качва по много ... Сега броя дните - буквално ... Искам да изтрае в мен поне до началото на февруари ... Тя, че ще се роди по-рано -> съм сигурна ... Че ще е с по-малко тегло - добре ..., ама поне да е закачила седмица от 9-тия месец ... И така ... Аз за това и не пиша, че ми е едно скапано ...

Лек ден!

# 93
  • София
  • Мнения: 110
Сега броя дните - буквално ...

И ние броим заедно с теб!

Далче, шеги, маниери, подражание и характер, мъдрости, трогателни реакции - обожавам малките деца.

# 94
  • До Балкана
  • Мнения: 100
М, Ла вида, стискам и аз с теб! Вярвам, че всичко ще е наред и дано си постои до 9-ти месец мъничето! Praynig
.. К'во да кажа - и 10 деца да имаме тя му е слабост и такава са лИбоФ двамата, че ...
На тате, малкото момиченце... Heart Eyes

Така е, Ире, толкова вълнуващо. Фактът, че всичкото това излиза от устата и телцето на човече само метър височко, доста често с хилави крачета, в моя случай и с голяма кратунка, ме умилява още повече и ми изглежда като чудо! Two Hearts

# 95
  • София
  • Мнения: 6 011
Чудо си е и още как, ДалчеHug Heart Eyes

Ла вида, дано всичко е наред с показанията на Бебка! Тя после ще си навакса с теглото, а да питам - поглеждат ли те за калциране на плацентата?  Hug


Аз имах най-добрия работодател ever! Чудесни години бяха! Винаги ще си спомням с добро за този човек, както и винаги ще се чудя защо няма повече такива работодатели в България (рядкост е дори нормалното отношение и спазване изцяло на трудовото законодателство  Rolling Eyes ).
Е точно за това говоря и аз в момента! Не ги знам новите, тепърва ще се опознаваме, фирмата е стабилна инак, дано са като сегашните, само това си пожелаваме.


Ние с рисуването сме зле - некви кръгове наслагва там  и толкоз. Оцветява що годе прилично, искам да кажа, че спазва контурите, но пък цветовете - мамма миа, нищо общо с идеята на проекта.  Mr. Green

# 96
  • София
  • Мнения: 817
Добро утро,

Наминавам мабързо да ви почерпя - днес съм именничка Simple Smile





Честито и на останалите именници в темата Simple Smile Бъдете здрави и щастливи!

Хубав ден!

Лавидка, стискам палци всичко да е наред!  Praynig

# 97
  • София
  • Мнения: 6 011
Да си жива и здрава, Слънч!   bouquet

# 98
  • София
  • Мнения: 817
Здравейте,

Искам да благодаря на всички ви за милите пожелания тук, в скайпа и във фейса!

  bouquet

# 99
  • Мнения: 1 067
Аз само вися на балконЯ ,нещо нямам муза са писане  Blush .
Но да дам отчет.Вчера бях на ФМ иии ще имаме принцеса  stork-girl  Laughing .Има си всичко и върви седмица напред ,тежи 369 гр.  bowuu . Доволна съм ,тайно се надявах за момиченце  Blush
Това добре ,ама мъжът ми е болен и лекинко прилича на грип  ooooh! ,сега се моля само да ни размине на мен и Явката . Praynig

# 100
  • София
  • Мнения: 110
В четвъртък вечерта Диди цъфна болна, вчера и аз.  bowuu Според учителката за 1 вечер повече от 10 деца са цъфнали болни. Аз вчера следобед, вечерта и днес сутринта се чувствам толкоз зле, колкото не съм била от години. Грип 100%. Чак ся ми просветва лекинко.  Tired

Мики, честито за новините! Дано всичко да е наред оттук нататък!  Hug

Слънчи, да ти се чува и слави името!   bouquet Хич ме няма по именните дни.  Blush

# 101
  • Мнения: 1 067
Изкарах адска нощ  Tired ... и ден  ooooh!
През ноща  Явката цъфна с 39,5 и къртеща кашлица ,мъжът ми още е на умирачка .А аз съм някъде там... Rolling Eyes Кашлям доста и се чувствам изтощена ,но като цяло държа фронта  Praynig
Утре няма да ходя на работа ,да не разболявам останлите в офиса ,а и да гледам мъжОвете ,че са зле поне за сега.
Стискайте палци да се закрепим  Hug

# 102
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Брей, брей, прилази грипа! Пожелавам на всички ви бързо оздравяване и добро настроение! Борил тази нощ започна да вие и да звучат гърдите му като консервена кутия и ще го задържа за 2-3 дена, за да предотвратя пристъп.  Peace
Вчера времето беше страхотно и си направихме много дълга разходка в планината, хлапето вървя наравно с нас, изненада ни. Днес ми е по понеделнишки тъпо и безизразно...
Спорна седмица, момичета!

# 103
  • София
  • Мнения: 6 011
Бързо оздравяване на всичкИ!

Бременните специално много да се пазят!  Hug


На мен ми предложиха работа след сливането, ся остава да уточним условията.  bowuu

# 104
  • Мнения: 1 067
Аз съм болна вече, вдигнах  и Т 38  Rolling Eyes Пазете се , че грипа е много лош. За сега я свалих и съм мъничко по-добре ,дано нощес да няма изненади,че тая температура много ме плаши  smile3518
Ника радвам се , че си получила предложение и стискам палци условията да са това ,което искаш.

Общи условия

Активация на акаунт