Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 132
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 307
Честита Нова година момичета!Желая на вас и близките ви здраве и много положителни емоции!

Сиянка вече е по-добре.Дано всички болнички оздравяват бързо,че вируса е страшен направо ooooh!
Голямо затишие има тук,май сте се преместили Thinking

# 46
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Да бе, много ми е криво, че темата затихна! Мен ми е добре тук, не знам защо изведнъж всички се преместиха! Регистрирах се на новото място днес, ама.. не ми идва от вътре!
Честита Нова Година, Пухе! Да е здрава и много успешна за всички пожелавам!  Hug

# 47
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
DallchetoHug -ки

Обещавам да пиша всеки ден тук  bowuu

Ама да не стане като "там" Simple Smile Да си поствам картинки само аз и да ми отговаря Котето  Joy

Аз съм добре Simple Smile Всеки е по задачки, аз "пазя" леглото и стискам кълки Simple Smile Дано ги устискам поне до края на месеца Simple Smile

В понеделник съм на тонове и преглед и ще имам по-"прясно" инфо Simple Smile

И сега ... следобедно  ... лате ... да речем  Joy



Лек ден!

# 48
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Ооо, амчи добре! Ще стискаш, къде ще ходиш! Почивай си! Hug
Една шега, дето не е много забавна, ама все пак... мама ме преносвала доста и опитала с всякакви нелекарски методи. Накрая се ядосала един ден, отишла на гости при баба, направили си един огромен тутманик, хапнала обилно и след 2 часа получила контракции. Та според нея по-добро нещо от яденето нЕма. Та аз като наближи да раждам Бо и съвсем аскетично хапвах, сакън да не родя! Grinning Mr. Green По празниците да се пазите, ей! Heart Eyes
Ще те чакам с прясно инфо!

# 49
  • София
  • Мнения: 6 011
Безобидна, ти да стискаш кълките още 6 седмици поне, нема да се излагаме ся на третия път я!  Crazy
И за мой ужас да ви подшушна, че на късметлийската баница ми се падна бебе на мен, а така ми се щеше джакпота...  Joy
Пухе, радвам се, че Сиската е добре! Верно много зор с тоя вирус, и у нас драмата е страшна - и Бо е на АБ - с възпалено ушо и гърло и кашля много из дълбоко...  Mr. Green Аман и бахтън вече! В аптеката опашката се беше завъртяла 3 пъти като сватбарско хоро.  Mr. Green
Ах, Далче, майка ти е от моята партия - с храна лекува всичко.  Joy

Мен ме пуснаха на обяд от работа, че приключихме рано днес - е, много хубаво си починах тия празници, не се оплаквам! Crazy

# 50
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Никич, падна ми се шестица от тотото - разменям! Joy Heart Eyes

Ехеее, какво е това чудо, ох дано ни подмине! Бързо да оздравява това момче златно! Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 6 011
Никич, падна ми се шестица от тотото - разменям! Joy Heart Eyes


Приемам!  bowuu Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 788
Ха добра ви вечер!

Ника, бързо оздравяване ви желая. Много е криво и гадно да боледуват дребните, Калина направи опити, но с много сън, змейско ядене и почивка слава Богу се закрепи.  Crazy
Далче, на мъжа ми се падна бебе, заменям и аз за джакпота. Аз лично нямам сили морални, физически, психически и всякакви други за още деца, ще се радвам на вашите  Peace
Регистрирах се и аз в Котешкия форум, пиша от време на време, ама много се разплух тия празници, хи в понеделник не ми се ходи на работа, като знам, че до юни месец ще се спи в тоя офис  ooooh!
А още по-гадното е, че ако не се влезе навреме в производство, то е 99% сигурно, че ще ни блокират и летните отпуски, та стискайте палци.  Praynig
Ла вида, аз редовно отразявам твоите закуски, ама пусти мързел, не мога да се разпиша. Иначе, да знаеш, редовно и ежедневно те чета.  Peace
Почвам аз мислата за Калинския рожден ден. Предвид бациларника по клубовете, за пореден път няма да организирам клубче, че съпътстващите го след това антибиотици съм благодаря. Peace Иначе, за първи път ще празнуваме на свекъра рождения ден на ресторант, отсега ме тресе треска, като знам тез моите двенките, че ще ме направят на луда калинка.
Нямам търпение след малко да ги издам на сестра ми с приспиване, пофинализирахме ученето: остава още малко разкавателни при Софи и Калина да разказва за КОледа и сурвакането. Лепенето и рисуването ги оправихме.
Хубав уикенд ви желая, надявам се до скоро!  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 391
Слънче, aко Никa е съглaснa дa дели с мъжa ти, ще вземa и неговия късмет. Много дa сa! Aмa ще трябвa и дa пуснете лек бонус... Grinning
Днес ми беше първи рaботен ден след почивкaтa и хорaтa кaто държaни нa въже.... нямaт милост. Рaзбирaм те, че не ти се тръгвa, Слънче.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 011
Аааа, ако ще деля джакпота, трябва да е поне 6 милиона начи, инак приемам офертата на колегата, на който му се падна късмет "джакпот" - аз му раждам дете /и му го фърлям да си го гледа сам/, а той ще ме издържа доживот.  Mr. Green

# 55
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
За много години момичета живи и здрави да сте, много щастие, късмет и много усмивки през новата година.

# 56
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Хайде, мацки ... ставайте  Hug



Ставам в 7 по принцип, а събота и неделя мислех да поспя ... Ама довечера сме на РД на една кака, която има коте ... живо ... Познайте Ирина в колко се събуди с думите: "Хайде да ставаме, да не закъснеем за котето!"  Embarassed Та ... закуска предлагам и после да мисля план - какво ще правим в тази мъгла  newsm78

Ника, Ника ... то колегата готина оферта дал  Wink

Далче, спец за теб и Юхчето  babydust7 babydust7 babydust7 ... е, и за друг, който го влече Simple Smile

Хайде ... лек ви ден!

Ще наминавам да ви видя Simple Smile

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Аз пък работя днес.  Crossing Arms

# 58
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
ДУ, мацки  Hug

Много спите и си почивате, хей  Wink Никакви ви няма  Crossing Arms



Деска, ти какво се разработи в съботен ден?

Равносметката от РД-то с живото коте е в моя полза  Joy След мно'о тормоз котето я одраска леко ... Констацията: "Няма да ми взимаш такова коте, то не стои на едно място и хапе ... Искам плюшено!"  hahaha

Уф ... днес пак мъгла ... Дано да се вдигне, защото много мразя да се разхождам, когато е мъгливо ...

Лек ден, мацки  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Hug
Аз метнах мъжовете да спят, метнах и един спанак с ориз, и ся отделям време на себе си.  Laughing

Да ви споделя, че тва Максето ме изумява всеки ден.
Не може да брои до 10 на български и туй то.  Crossing Arms
На английски обаче може, без да го е учил някой специално - от брат си, от телевизора...  брои правилно и без грашка, а на български не може:crazy: Crazy
Не различава ляво и дясно, постоянно ги бърка. Също така постоянно си обува обувките наобратно, не само че му е удобно така, ми тича, скача, катери се, абе съвсем нормално се движи с разменени обувки, пантофи и ботуши... Госпожите в градината наскоро се дивяха как ни един път не ги е налучкал правилно, ми за капак в групата имали една девойка 1:1 с нашия, та всеки ден и на нея се дивели!  Crazy
За сметка на това знае какво означавт и използва правилно някакви сложни думи като "дезертьор"!!!  Shocked и други такива, дето ума ми не ги побира откъде ги чува и как схваща значението им без да ни пита.
Вчера го питам по някакъв съвсем невинен повод: "Какво искаш?", а той ми отговаря: "Искам само да сте щастливи с тате!"  Shocked

За РД-то му - категорично иска да празнува вкъщи!? Кви ли не предложения му правихме, последно на големия правихме РД в МакДоналдс, каниха ни на празници и по клубчета, има представа за кво иде реч - не, та не - искал вкъщи с баба и дядо. Странно дете, ми като е рекъл вкъщи - вкъщи, празника си е негов все пак.  Laughing
Те такива ми ти ралти при нас...

Последна редакция: нд, 05 яну 2014, 13:59 от Ника

Общи условия

Активация на акаунт