Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 320
  • 726
  •   1
Отговори
# 465
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327


... малей ... цял месец никой не е писал ... Мнооооооого сте/сме лоши  Crossing Arms

Та:
1/ Имам Ровер вече ..., но трябва да го подкарам  Joy
2/ Издивявам с двете дребни от еднообразие през този месец ..., но заминаваме на море  Whistling
3/ Най-дребната баш сега има "огнено червено гърло", та за пръв път в живота си е на АБ ..., но го почнахме с ЛЛ, за да ни е по-спокойна почивката ...
4/ Най-дребната ... не ще да яде ... Що на мен ми се падат все бебета, които не щат да се хранят не знам ... Мечтая си за едно такова 'дет като му дам шишето и го изсмуква до дъно за 2 минути без претенции ...
5/ Най-голямата ме накара да се гордея с нея, защото от 2 години не е учила английски, но си купи една тинейджърска фантастика от 600 стр. и вече за 3 дни я е преполовила, а и не намира трудности в четенето и разбирането Simple Smile

Това вкратце  Joy Вие сте  hahaha

# 466
  • Мнения: 1 067
Почти безобидн@ я кажи,коя е фантастиката,че нали с щерка ти имаме общ вкус за книги  Blush
Ние сме добре.Малката буболечка расте и всеки  ден показва нови номера,много е усмихната, лъчезарна и позитивна ...Явор беше точно обратното като бебе  Mr. Green
Чакам с нетърпение 15 сеп. та да си почина малко.Записах Явор на плуване,вчера беше първата тренировка и определено му хареса  Laughing
И ето ги разбойниците:
Скрит текст:

# 467
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Мики, книжката е Across the universe


... сега усилено търси 2-рата част, че се оказа трилогия  Joy

Много са сладки дечковците  Hug

# 468
  • София
  • Мнения: 110
Вярно е, че сте мнол лоши - съвсем забравихте темата.  Crossing Arms

Ние цяло лято си почиваме с работа, но не страдам заради липсата на почивка в класическия ѝ вид. Някак така и не почувствах нужда от смяна на обстановката, дишане на различен въздух или нещо подобно. Харесва си ми вкъщи и никъде не ми се ходи. Та карахме на кратки разходки в района. Поне работата даде резултат.  Money

Мики, много са ти сладки двамцата!  Heart Eyes

Почти безобидн@, звучиш свежо, макар че само ти си знаеш през каква лудница минаваш ден след ден.  Crazy

Черпя ви за рождения си ден, който беше вчера.


Аз отивам да си резна едно тлъсто парче от страхотния чийзкейк, който си направих по повода.  smile3533

# 469
  • Мнения: 1 067
Юхуу честит рожден ден на патеричка  Hug Много здраве и сбъднати мечти ти пожелавам!

# 470
  • София
  • Мнения: 6 011
 Hug Hug Hug

Юхи, да си жива и здрава, много спокойна, щастлива и обичана!   bouquet



Аз също отдавна не съм влизала тук, поради простата причина, че си забравих паролата за форума и само от този комп мога да влизам, че е запаматена, а па тук обикновено е пренаселено, че Макси си играе на игрички и те така... Другото е, че с тая нова визия грам не мога да се ориентирам къде въобще са форумите и изобщо вече не е толкоз уютно тук, за съжаление.

Мики, разкошни са ти дечицата!

Аз също не почивах това лято, никак. Много работа имаше при нас и отпуска ми бе отложен...  Mr. Green Съквартиранта ходи на почивка сам с децата, абе пълна олелия... От средата на другата седмица ще си остана десетина дни, че съм на ръба и психически, и физически.


Безобидна, честита ви кола, със здраве и безаварийно да се и карате!  Hug

Аз също си купих кола, но пък ме скъсаха на шофирането пред ДАИ онзи ден #2gunfire и ся чакам новата дата, иначе нямам търпение да си подкарам талигата.  Laughing

Иначе при нас всичко е наред, Дребен си ходи на градина вече, баткото го гледа майка ми. Ще подготвяме положението за втори клас и те така.


 Hug

# 471
  • Мнения: 163
Привет, дами!
Скромна почерпка по случай Христовата ми възраст:

# 472
  • Мнения: 1 067
Честит Рожден Ден Коте!Бъди много здрава и щастлива!  bouquet
Не минавай така телеграфно,кажи как сте ? Hug

# 473
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327


  Hug Коте, да си здрава и щастлива ... другото ... ще те намери  Hug

...
Не минавай така телеграфно,кажи как сте ? Hug
+ 101  Joy

# 474
  • София
  • Мнения: 6 011
Коте, да си здрава и много щастлива!   bouquet

# 475
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Адаш, честит рожден ден ! Бъдии много щастлива и обичана!  Hug

# 476
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 421
Котич, честит рожден ден, макар и с цели 2 дни закъснение!!
Бъди много вдъхновена и удовлетворена от нещата, които правиш! Бъдете здрави до един!!

Plum Perfect за теб:


# 477
  • До Балкана
  • Мнения: 100
И с плюс още един ден закъснение, честито и от мен, Коте!  bouquet

# 478
  • Мнения: 163
Хайде, сега и аз с девет дни закъснение да благодаря на всички за честитките. Grinning
Много сте мили! lovekiss
Телеграфно или не, това е положението. Нещо музата ми се изпари да се отчитам тук.  fiuuuuuu
Какво да ви кажа за нас...
Моника... е седми клас (паника и ужас  ku-ku). Избрала си е три варианта, като първият естествено е с най–голяма тежест - Гимназията по текстил и моден дизайн. Съответно започва уроци по рисуване, защото изпитът по рисуване е като за ученици, които сега завършват гимназията. newsm50 Но пък много ни харесва и ще направим всичко възможно за постигане на заветната цел.  box
Алекс... си е същият. Освен, че редува две настроения - тормози всички наред или се преструва на гальовно котенце.  smile3538 В момента е в болнични с ужасен паровирус (няколко дни непрекъснато повръщане и разстройство), но го овладяхме някак... уж. Любимото му занимание е да гледа клипчета в YouTube с реклами и демо на играчки и прочие простотии.  Rolling Eyes
Аз... работя упорито във всеки смисъл. Един от най-големите ми клиенти за превод спря дейност за момента и съответно се налага да компенсирам с пъти повече работа и пъти по-ниско заплащане, но... c'est la vie. Което ме подсеща, че от няколко месеца усилено уча френски вкъщи по няколко програми едновременно. Вече разбирам отделни изречения в говорен език и схващам приблизителния смисъл в писмен текст. Много се кефя. perko
Това е общо взето.
Поздрави на всички!  lalalala

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
 Еее, а колко активна беше темата преди.   CryHug

Общи условия

Активация на акаунт