Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 237
  • 726
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 817
Здравейте мили дами,

Светли поздрави от Зинделфинген, известен още като градът на Мерцедес.
Аз съм командировка, та малко свободно временце имам да взема да се отчета накратко.

Към нас - положението е меко казано затегнато. Софи е 4 клас, чакат ни матури и кандидатстване с математика. Мда, ама Софи реши, че е време да си покаже рогцата, аз съм почти отчаяна по тази тема и съм на път да търся детски психолог да казва какво да правя. Моля ви, дами, ако някоя е ползвала услугите на такъв, да ми препоръча. Просто не знам кой чете тук, затова не пиша за какво става въпрос, но съм много притеснена.

Калинчита е добре, тя поне слуша и напредва с четенето. Ходи от градината на плуване, тенис, спортно катерене. Засега е подконтролно там.

Аз съм във фаза на изострен финален зор, с тенденция да си остане така. За януари имам нужда от силен форумен палцестис - второ ниво на онЯ изпит. Знам, че помага, та затова го пиша.

Хубав ден и надявам се до скоро!

# 496
  • Мнения: 1 067
Слънчи ние сме ходили при Анета Жечева и съм много доволна  Peace
Надолу има нейните контакти http://www.centarpliska.com/about_us.php

# 497
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Слънчи, писах ти ЛС. Много хора са доволни от Камелия Ханчева.

Абе, ти пак с финален зор  Joy Тъкмо реших, че за бебе става тоЗ път въпрос ..., а то пак Мерцедес Simple Smile

Ника ... квартален ... излизане с приятели ... тест ... Ти да не си на 20 бе, моме Simple Smile Я, кажи как ста'ат теЗ раЛти, че ми доскучава с тричките Simple Smile

# 498
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, здравейте  Hug

Пак се умълчахте  newsm78 Как сте? Подшушнете за другите бременелки  Praynig Да са здрави  Wink

Ние сме добре. Всеки по задачки. Реколта 2010 е на градина ... Май, май се очертава да ревнува кака си, когато последната се заиграе с бебето ... Странно  newsm78 Не ревнува бебето, а тича да се завира и тормози кака ... Бебето е добре - от началото на декември ще пробваме детска кухня ... и така ...

# 499
  • Мнения: 163
Е, как няма да ревнува - това си е нейната кака! Laughing
Пусни някоя актуална снимка на трите реколти. Praynig

# 500
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...
Пусни някоя актуална снимка на трите реколти. Praynig

СпешЪли Simple Smile ...е, не е мно'о нова ... отпреди 2 месеца, ама нещо не намерих на компа нови ... все са на телефона ...
Ама ,утре ... ще замета ...
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 19:05 от Почти безобидн@

# 501
  • Мнения: 163
smile3525
Ох, ще ги ям! Гарнитура не ми е нужна. Намачкай ги от мен!  Heart Eyes

# 502
  • София
  • Мнения: 110
Почти безобидн@, много са ти готини дамите! Да са ти живи и здрави!  Heart Eyes

Коте, вий как сте?  Crazy

Слънчи, дано не е нещо сериозно (повода, по който търсиш консултация с психолог).  Hug Айстига с тоз финален зор, изхАби се направо!  Naughty

При мен нищо интересно, дебелея си сравнително спокойно.  hahaha

# 503
  • Мнения: 163
Ми как - все така. tooth
Приятно ти дебелеене!  Smile

Вместо закуска, поздравче с един клип, топъл-топъл:  Listen

# 504
  • София
  • Мнения: 110
Много си се зарибила с тъз Индила, м?  Whistling То няма лошо, де.  Hug

# 505
  • Мнения: 163
Мхм, хванах съ кът гладен шаран на кука на дърти години. Smile

# 506
  • София
  • Мнения: 110
Мхм, хванах съ кът гладен шаран на кука на дърти години. Smile

Че лошо няма!  Hug Ти по тая линия ли се зариби да учиш френски?  Thinking

Аз страдам от ужасно безсъние, всяка нощ будувам примерно от 2 до 5-6 сутринта.  Crazy

# 507
  • Мнения: 163
Ти по тая линия ли се зариби да учиш френски?  Thinking
Не точно, ама почти. Двете течения някак си съвпаднаха и спомогнаха взаимно за развитието си. Rolling Eyes

Чаша топло мляко с мед и тем подобни бабини деветини за безсънието? spoko
Много ли рита бебокът?

# 508
  • София
  • Мнения: 110
Мляко не обичам и слагам само в кафето. Иначе се наливам с чайове, топли води с мед, чета книжки. Разбуждам се необратимо просто и това е. Е, не страдам много, щото не ми се налага сутринта да се обличам с чорапогащник, да обувам токчИ и да хубавея сред досадни хора (когато бях бременна с Диди имахме тъкмо някакъв велик проект). През деня просто съм леко изморена и крива, ама вкъщи и по пижама.  hahaha

Иначе ми се доспива баш като трябва да водя Диди на градина или да я взема, естествено.  hahaha

Рита туй и не си поплюва, ма ко да го прая.  Heart Eyes

Успех с френския, мнол ми е интересен тоя език.  Flutter

# 509
  • Мнения: 163
През деня просто съм леко изморена и крива, ама вкъщи и по пижама.  hahaha
Значи няма от какво да се оплачеш. Laughing

Успех с френския, мнол ми е интересен тоя език.  Flutter
Ми освен да зарибя и теб. Станах спец вече. hahaha
Голяма красота е. То едно готино звучене, едно завъртане при произношението. Мани, мани. Ама задобрях, де. Започнах да му хващам цаката (нали съм била франсе в предишен живот, та дежа-вю, дет' се вика). Grinning

Общи условия

Активация на акаунт