Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 187
  • 726
  •   2
Отговори
# 555
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...
Чакам с нетърпение да си разучиш телефона. Simple Smile
Абе, с кабелчето качих 2 снимки, ама съм сигурна, че има и по-лесни начини  Joy

Мики, с 3-ри е готино ... с 4-ри още повече, ама съм се кротнала на таЗ тема ... за сега  Mr. Green

# 556
  • Мнения: 163
Къде си ги качила? newsm78

# 557
  • София
  • Мнения: 110

В спойлер.  Nerd

Безобидн@, мнол са ти готини и трите.

Коте, каква е тази апатия от теб? Я се взимай в ръце, че да не те замеря с някоя пчеличка.

Мики, много хубаво си се размислила.  Peace Напоследък май доста народ се е засилил към поне 3 броя наследници. При лекарката ми има няколко бременни за трети и четвърти път.  Flutter

# 558
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Допълних си предния пост ... Аз док'ат се опра'а с техниката и редактирам поста и ... вие с Мики се бяхте вече разписали Simple Smile

# 559
  • Мнения: 163
Сладкиши. Да са ти живи и здрави! Heart Eyes

Коте, каква е тази апатия от теб? Я се взимай в ръце, че да не те замеря с някоя пчеличка.
Не е апатия, просто (нов) философски поглед към нещата. Наречи го тиха лудост, ако щеш. Mr. Green
Колкото до пчеличките, не ти ли е известно ще хващат само при добро желание от страна на получателя? Laughing

# 560
  • София
  • Мнения: 110
И сарказъм значи, не само апатия.  Crossing Arms

По цяла нощ не спя, по цял ден не мога да спя и баш като трябва да ходя да взимам Диди от градина, зверски ми се приспива.  Crazy

# 561
  • Мнения: 36
привет-мривет!

аз предлагам и Юхуу да си качи снимка, ей тей за единия отчет Wink /е във ФБ не мога да поискам таквоз нещо. инак всички бебоци са много сладки, да.
искам да опека поне едни меденки, за да украсява Амели, но тя е болна. може би в други ден. украсих елха и имам тук-там коледни елементи пръснати на безопасна височина. може и повече, но не ми се презорва. иначе бебе МатейчИ е почти излязъл от бебешката графа... започва и той като голям да се държи Sad, пък и скоро е рожденик..... оф, ще ми липсва бебешкия период, но пък нали ще има скоро пресни попълнения Simple Smile
та така...... да си дам и своя принос към изписването на темата  hahaha

# 562
  • София
  • Мнения: 110

аз предлагам и Юхуу да си качи снимка, ей тей за единия отчет Wink

Срам мъ е, дибела съм.  Blush Я сложи ти на твоите двама хубавци.  Flutter

# 563
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Laughing

Леле, прекрасни реколти видях, нови и по-предишни, чуд-ни!

Мяуска, кажи как е Нико иначе, то за красота е ясно, че го докарахте туй момче! Очичките как са, последно преди месеци беше писала, че имате леки притесниня?

Ние иначе сме добре, Максо си е все тъй шумен бугарин и му трябват точно 2 изречения за да стане център на вниманието навсякъде.
Мен ме повишиха в работата с две степени. Бях на сумати банкети  Mr. Green. Ученето върви по-лесно, отколкото преполагах, и тъй като гледам, ще приключа семестъра с оценки над 5 по всичко.

# 564
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...
Мен ме повишиха в работата с две степени. Бях на сумати банкети  Mr. Green. Ученето върви по-лесно, отколкото преполагах, и тъй като гледам, ще приключа семестъра с оценки над 5 по всичко.

Бравос, бравос  Hug Ама ти, бре жена, к'во напра'и - роди Макси и започна да се катериш по стълбите на кариерата и ученето ... Така се прави   bouquet Сега трЕбе да ни настигнеш с Мяучето и по брой деца Simple Smile И ... не се стискай, ами пусни една снЕмка на "булгарина"  Wink

# 565
  • София
  • Мнения: 6 011
Не се стискам, ама няма никакви нови свесни снимки човека. А като ги гледам вашите, ми изглеждат едни такива големи дечица вече... сигуно и моя е такъв, но аз още виждам бебето в него. Ще го снимам и кача тия дни.
Аз се бях зарекла, че повече зор няма да си давам и ни кариера ми требе, ни дявол, обаче то шило в торба не стои.  Embarassed
За трето не знам. Много сложно ми се вижда. А времето си минава и скоро може и да се сбогувам с тая ми ти мечта. Все пак съм на 38+. Crazy

# 566
  • София
  • Мнения: 110
Ника, браво на тебе! Напрал втора младоС караш!

И кво? От дума на дума дойде и 2015 година. Направо на шега станаха мъниците на по 5 години.  Crazy Пожелавам ви на всички да сте здрави и щастливи, да не ви е скучно и да се радвате на живота!

# 567
  • София
  • Мнения: 432
Момичета, за много честити години!
Да сте живи и здрави - вие и вашите деца (щъкащи, беснеещи, сдържано пристъпващи или пък пърхащи/поритващи в корема ви)! Да сте усмихнати, обичани, ценени и благословени с каквото ви е на душата!


Не съм влизала в темата от цяла вечност, но да знаете, че сте в сърцето ми. Честно казано, преди да се разпиша, успях да погледна само последната страница, от която разбрах 2 неща и бързам да честитя:
- на Юхчето за прелестното очакване!  Hug
- на Ника за повишението с цели две степени!  bowuu

При нас, слава Богу, всичко е наред. Извън доброто здраве и многото работа не виждам какво друго да отбележа. А, как не!?! Ето една дългоочаквана новина - след 4 г. и 10 месеца Мони вече не е кърмак, а само дънгалак.  Joy Доста изкарахме, наистина, като разбира се, накрая беше доста нарядко, но все пак си беше и си продължаваше. Laughing Но така е, като държах на приключването по взаимно съгласие. Heart Eyes При нас естественото (избягвам въобще думата "отбиване") излезе въздългичко.
За увеличаване на челядта и аз се замислям, но трябват действияяя, конкретни действия... Simple Smile))
 
На нашите скъпи Танчета - Николаева и Георгиева, честитя имения ден, и им желая името им да се произнася винаги с любов, нежност и респект!


Обещавам да влизам по-често, защото искам.
Прегръдки на всички ви!

# 568
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Да сте здрави, момичета ... Вие, децата и всички, които обичате  Hug

Криси, много силен пост  Hug Да нацелуваш зетя много, много  Heart Eyes

Ние сме добре. Ирина е на ДГ ... Здрави сме ...

Абе, Юхче, ти навлезе в последен месец ... Да мине като по вода и всичко да е ОК с теб и бебето  Hug

... ами ... това е ...

# 569
  • София
  • Мнения: 110
Привет! Ай дано това да беше лютата зима, че не си е работа с този лед.  Rolling Eyes

За увеличаване на челядта и аз се замислям...

Криси, успех ти пожелавам в това начинание и много забавления докато траят тренировките.  Flutter

Абе, Юхче, ти навлезе в последен месец ... Да мине като по вода и всичко да е ОК с теб и бебето  Hug

А дано, безобидн@, а дано!  Hug Засега всичко е наред, със съвсем леки и незначителни проблемчета.  Peace Мътя си горе-долу спокойно.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт