Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 513
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • shumen
  • Мнения: 18 009
Ън,аз нищо не съм давала за Т,просто му е измерих,че беше кисел и се оказа с 37,2.Днеска се разкашля,но Т не е вдигал,а досега беше само с хрема.Ходихме до спешното и го преслушаха-гърди чисти,гърло леко зачервено.Изписаха му Изопринозин,Флудитек,Коларгол и Виброцил да ги редувам.Е,казвам Ви няма такова чудо.От коларгола му сложих два пъти и взеха да излизат едни чудеса,който явно са му пречили и от тях му се е запушвало нослето и не е можел да спи.Утре сме на рд,но ще видим как е и дали ще отидем.
Леле,наистина ли и нашите са били толкова малки и на мен не ми се вярва.

# 676
  • Мнения: 184
Зори, душо  Mr. Green номера е като не спиш, да правиш друго освен Нико да гледаш.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil hahaha
И Фейт хич да не се мотае Wink Договаряйте се там и действайте. Няма само аз да се мъча де  Joy Joy Joy
Ти пък Нубче, за къде си се разбързала с тия внуци след  4-5 години  Shocked аз най-малко 10г си давам  Peace ако са повече, само ще се радвам  Wink

На Дарка много са и хубави подаръците. Със здраве да си ги ползва  Hug

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Не знам,компютъра ли ми се сдухва или и при вас е така,но тази вечер бях 1 час без Интернет,и сега много бавно отваря,снимките блокират и с триста опита успях да кача 4 снимки на малката Дария.
А тя е едно малко прекрасно създание,много нежна и красива,и много спокойна.Не се притесни от гостите,за сметка на батко и Ивчо.Дано и за напред да е все така спокойна и дано все така сладичко да си спинка,че май никой не се сети да остави конче под завивката и.Аз се сетих чак в къщи.Дано кекса и да е вкусен,ако ти хареса пак ще ти направя.
Лина как мина спа то,хубав ли е хотела,както на снимките.

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
Тръгваме си в събота.Значи мога да миткам до петък вечер-събота сутрин.
Танева -да беше хубаво.Особено като не сме плащали Simple Smile Само дето нашата стая имаше малък прозорец,позициониран високо. Ама тва да е

# 679
  • Мнения: 201
Добро утрооооо!
Стефиииии  Grinning, ако почно да правя друго, Нико почва мен да гледа Mr. Green майтапа настрана, ама си признавам не съм толкова смела и не ми истиска да имам деца с толкова малка разлика. Особено пък след вчерашното гости....
Евала на Рошли, Пипи и всички други мами които са се решили на това.
Данаека - според мен е най-добре да пропуснете РД-то, нали не искаш Дени да разболее и другите деца, а пък и там може съвсем да я "втаса" и да си докараш нещо по-сериозно.
Поколоко - и аз съм си мила филтрите в миалната, супер става.
Пловдивчанки отиваме на кафе с детски център smile3534 newsm08

# 680
  • Мнения: 437
Аз от кога не съм писала тук?

Simple Smile

Върнах се на работа и никак не стигам да следя подробно темата. Някои гледам са се отдали на пътувания с почивка, други се радват на снега (и ние сред тях), трети вкъщи.
Ние сме добре; всичко си върви и ние покрай него Simple Smile
Пипи - чудесна новина! Много лека до финала и най-прекрасното братче/сестриче на Ива да се падне  Hug
На Рошли - честита дъщеричка. Аз във фейса й писах да честитя, ама и тук да не пропусна  Hug

# 681
  • Мнения: 294
Добър ден  Heart Eyes

Важна новина за всички мами от Кичука ...... и останалите от Пловдив ако искат да се включат Heart Eyes

В Четвъртък 6.02. от 18.30 часа ви очаквам в р-т Чорбаджии   bowuu

Всички да са на линия   Naughty

# 682
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте,
 мога да се похваля засега, че не се изринахме и довечера смело ще си му дам да си пийне прясно млекце  Simple Smile. По- нататък ще му включвам и яйцето.
 За внуците- като си помисля, че Софи е на дванадесет, та нищо чудно след десет години и баби да бъдем  Mr. Green. Аз през десет години бебета гледам, да не губя тренинг.
 Стефи, мерси за милите думи. И Софи ми е добро дете, само дето хормона взе дая тресе и малко ми отговаря  Rolling Eyes. Но пък ни накара да се гордеем със срочните оценки, завърши с една петица по Математика и една четворка по Руски език,а, бе с отличен успех. А тя тази година се премести в ново у-ще - едно от добрите в Сф. Дано си запази успеха.
 Да не спамя повече- хубав ден ви пожелавам   bouquet

# 683
  • Мнения: 478
Здравейте!
Видях страхотни снимки!Танева много сладки дечица,баткото много ми прилича на теб. Пецата,голям чаровник този Пепи,и каката е мн готина Hug
А Зори и Фейт,вече ги разбирам напълно,освен че не спят ,по снимките личи,че и не се хранят,свършили сте се бе мацки,какво правите,засрамете се,само ние ли ще си ходим дебеланки Joy
Дарка е истинско бижу,много хубави подаръци сте купили,дано малката се заиграва с гимнастиката,за да може мама да си почине малко Hug
Лина,кажи повече за базата на хотела.
В четвъртък пийте по едно и заради нас Grinning

# 684
  • Мнения: 175
Тъкмо се похвалих че е е по добре, и вчера в спешното за хрипове  Sad.
Хванахме е в началото- инфекция на гърдите, мина на антибиотик.....
Ариел, радвам се че се разписа!  Simple Smile

# 685
  • Мнения: 224
Здравейте!
Идвам да се похваля... имаме си трета сливица! Много голяма, както се изрази педи, Цъфнала е добре  Crossing Arms Аз съм била с трета сливица и всяка седмица бях на антибиотик... Очертават се много хубави години май.... И пак да се нахваля .... Преди 4 години бяхме пръскали за хлебарки.... След отровта алсед месец минаха да сложат някаква паста като трохи хляб... И всичките ги бях изхвърлила... но дребното една анмерила и я напъха в устата си  ooooh! Та и активен въглен пихме.... Аз уж на време я извадих, но... Вече съм по-стара с още 10-20 години минимум....
Данаека , Дени е с вирус, ти се сърдиш на другите майки за заразяването, а него на детски рд ще водиш. Замисли се!

# 686
  • shumen
  • Мнения: 18 009
Добър ден!
Не сме ходили на рд,нищо че от снощи само малко понакашля,но не е имал хрема.Днеска е по-добре и явно Коларгола действа много бързо.Аз се дърпах за тях,защото много цапат,ама не ни се размина.
Стаси,аз казах,че ще видя как е и ще преценя,но след като не е добре няма да го заведа.
Да се оправя скоро малката Али и май с тях трябва много да внимаваме,че все гледат нещо да пъхнат в устата си.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Честит имен ден на всички носещи имената Симион и Симона.Моят племеник е Симион и му желая много здравеи безгрижно детство.За жалост живеят в Гърция и се виждаме и чуваме само по скайпа.
Стаси имали сте гаден ден,добре че си реагирала бързо.Моят син е с трета сливица и да не те плаша,но след втората година като тръгна на ясла от болести не се отървавахме.Дано при Али да не е така и да е по здрава и да си ходи на ясла и после на градинка.
Данаека -Дени да се оправя бързо,и ако нацапаш нещо с Коларгол,то се пере с Вениш.
Нуб къде се намираше Чорбаджии,че ми е познато,а не мога да се сетя.

# 688
  • Мнения: 224
Танева , аз и брат ми сме с 3ти сливици и в месеца боледувахме по 3 пъти...... Усещам какво ме чака.... Вие махнахте ли я на баткото. На нас ни я махнаха, още си го спомням как ме гонят по коридорите и накрая ме държаха 4ма доктори, за да могат да ми бръкнат в гърлото.....
А за деня... прекрасен е просто. ПОлудявам... Аз съм виновна на 100%, че не съм изхвърлила това парче, ама как тя го откри, а аз не можах....

# 689
  • Мнения: 201
Оооооффф Стаси, денят ти просто е бил ужасен, защо си станала изобщо тая сутрин #2gunfire #2gunfire #2gunfire Как се разбира, че детето ти има треда сливица??? Питам щото си бях втълпила, че моя Нико е с трета сливица, нз как ми хрумна...
Ън - изобщо не се залъгвая по снимките, не съм толкова слаба колкото изглеждам, даже от пловдивските мами в Кючука съм най-дебела. Кг не са ми чак толкова много, че да се оплаквам, ама аз не съм свикнала да се гледам така и ще трябва малко да се огранича, че ей я иде Пролетта.
Пецата - Пепи хич не изглежда да е с малко зъбаци. Много ми хареса якето му.

Общи условия

Активация на акаунт