Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 525
  • 733
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 201
Лелеее Рошли - уникална е малката, Ивчо как я гледа на изписването. Чакам с нетърпение да я видя и на живо.
Фейт и аз ви видях с ТМ, ама в последния момент.
Качих някоя снимка в албума.
Скрит текст:
[/остават само 75 дни.....spoiler]

# 211
  • Мнения: 184
Важно съобщение за всички нови и стари собственички на съдомиялни  Mr. Green В Кауланд пускат таблетки Сомат на половин цена- нападайтеееееееееее  Mr. Green

# 212
  • Мнения: 478
Важно съобщение за всички нови и стари собственички на съдомиялни  Mr. Green В Кауланд пускат таблетки Сомат на половин цена- нападайтеееееееееее  Mr. Green
 
 hahaha hahaha 

Рошли,съкровище малко видях в албума,да я нацелуваш по сладките бузки Hug
За инхалатора,много се надявам да дава ефект и да помага ,дано е по-рядко ползването му Rolling Eyes

# 213
  • Мнения: 294
Рошли наистина прилича на Иво малката, ама не се знае де , има много време докато порасне  Simple Smile

Стефи щом казваш, отивам и купувам веднага  Mr. Green само кажете дали са хубави, че аз още не ги разбирам, ползвала съм само на Finish  Simple Smile

Тони ходи два дни на ясла , като втория не плака и лелята каза, че много слушал и играл с децата, ще видим в понеделник как ще е , след два дни почивка, може и да е забравил  Simple Smile Дано да свикне бързо, че мама ще ходи на работа  Grinning
Иначе все още продължава да спи по 1-1.5 час на обяд и после чак вечерта в 21 часа заспива  ooooh!

А, и има вече 15 зъба ..... още един кучешки чакам и се надявам вече да започна и аз да спя по цяла нощ  Mr. Green

# 214
  • Мнения: 175
Важно съобщение за всички нови и стари собственички на съдомиялни  Mr. Green В Кауланд пускат таблетки Сомат на половин цена- нападайтеееееееееее  Mr. Green
  Joy Joy Joy

# 215
  • Мнения: 32
Здравейте момичета,
Остана ми свободно време и реших да драсна два реда.
Честита нова година на всички.Бъдете живи и здрави,много щастливи и обичани.
Честита дъщеричка на Рошли.Да е много здрава и повече да спинка и слуша.Рошли избрали сте страхотно име-едно от любимите ми.
Ние сме добре,бяхме сами на празниците,така че купона беше пълен с децата.Добре че свекърва ми взе големите батковци за два дни че да си почина малко.С две деца направо без деца-не се усеща.Добре че почват училище и през деня съм само с малката.
Рошли, дано да има кой да ти помага че ще е трудничко с две деца с малка разлика.Само да са здрави ,другото ще се нареди.
Пак ще пиша ,че младежите са гладни.......

# 216
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Добър вечер!
Рошли,много е сладка Дария.Дано батко Ивчо не ревнува и занапред.
Нубче,браво на Тони.Дано свикне бързо в яслата и да не плаче.
Моя Дени от ден на ден става все по буен и незнам.Тази вечер от бягане така падна,че си удари устничката и много плака.От рев чак се захласна и добре,че беше мама,че аз много се изплаших.Незнам,ако бях сама как щеше да го успокоя.
П.С.В Понеделник ще оперират свекъра.Стиснете по едни палци моля Ви,всичко да е наред.

# 217
  • Мнения: 217
Хилоууууууу Hug
Стефи, аз съм се запасила с таблетки и гел Сомат, тенкю за инфото  Mr. Green И Нубче, да много са добри таблетките, особенно ма - 50 % са златни  Joy Joy Joy Joy Майтапа на страна, точно тия Голд не съм пробвала, ползвам едни 7 в 1 и са супер (и тях съм ги купувала на - 50 %  hahaha hahaha hahaha)
Рошли, принцесата е невероятна. Да я нацелуваш от мен и Плами  Hug
Данека, имаш стиснати палци от мен  Hug
Отдавна не ми е оставало време да разгледам снимите на нашите мъници  Blush. Като ги  видях колко са порастнали и какви сладурковци са станали..... и снимката на малката Дария из между тях.....си припомних толкова мили моменти с Плами   Heart Eyes

# 218
  • Мнения: 1 779
Здравейте, честита дъщеричка на мама Рошли. Да е жива  и здрава и много да ви радва!  bouquet
Данаека стискам палци и аз за свекъра ти. Дано да мине успешно и безпролемно операцията му. Praynig

Иначе Яна спи само следобед по час и половина -два и вечер заспива в 9 -10 часа. Но то е един сън нощем, постоянно се върти, проплаква или направо си реве. И това откакто се е родила, да не говорим, че и още яде адаптирано мляко по два пъти нощем. Не мога да я откажа и това е. Освен това има само 4 зъба, сигурно и те я тормозят, но не излизат останалите и  това е.
Най-големият ми проблем е това, че не мога да я накарам да пие вода от шише или чаша. Само с лъжичката я гоня да я поя, как ще я правим с яслата така незнам. Там едва ли ще се занимават с нея да я поят. Спрях да я кърмя на 1 година, поне с това вече не се занимавам.
 Исках да питам дали сега зимата е добре да се дават яйца на малките, майка ми твърди, че навремето било задължително. Аз не съм давала от доста време и се чудя дали да не зачестявам.
Хубава неделя на всички!

# 219
  • Мнения: 201
Ооооохх Силви и твоята не е лесна... направо като те чета и ми олеква на мен /съжалявам за което/ Ники вече не яде през нощта, но продължава да си се буди, въпреки че е с 16 зъба. За водата - що се мъчиш, като не иска, не иска, то това с лъжицата голям зор. През нощта - тя ли си иска млякото, не си ли пробвала да даваш, но по-разредено и така постепенно да я отучиш... Яйца отделно не съм давала, откакто е започнал кухня, а това беше юни месец. Не мисля да му давам и сега, той яде всичко вече, супите са му със застройка, хапва си от нашия миш-маш, правя му за закуска филия с яйце и сирене, така че мисля че е достатъчно
Данаека - имаш стиснати палци и от мен.
Стасиииии, де се губи твоята дружка Инка, да й кажеш, че много ми липсва нейния проскубан котак..
Времето в Пловдив е само за МОЛ, влажно и мъгливо е от сутринта.
Скрит текст:
74 дни

Последна редакция: нд, 05 яну 2014, 12:22 от zornitsa85

# 220
  • Мнения: 2 802
tanya_d Ехеее, от кога не си ни навестявала  Hug
Радвам се когато "стари моцунки" се появяват  Mr. Green обхваща ме лека носталкия по бременилския период  Heart Eyes

Силви ... с времето ще се откаже от млякото. Пламен също пиеше по 2/3 пъти на нощ до скоро  ooooh! Напоследък да чукна на дърво изобщо не става. Пие мляко понякога вечер след баня и евентуално сутрин ако стане към 7 някъде озверял от глад. Пробвала съм да дам каша или някаква друга закуска в това време, но не иска. Нея я яде ако стане към 8,30/9 часа.
Според мен не се притеснявай толкова, в крайна сметка всяко дете си е различно и има своите разбични потребности, било то при храненето или при спането. Това, че някой не пият вече АМ от 8-мия месец например, не трябва да те притеснява и да се вкарваш във филми.
Опитай се като начало да я заситиш преди лягане. Супа ли ще яде или мляко, няма значение. Не да яде например  в 7 и да заспи в 9/10 часа.

За водата, пробвала ли си да и дадеш нещо друго освен вода, например сок, айран, компот и т.н. А пробвала ли си със сламка също  Thinking Иначе както Зори е казал, в крайна сметка ако не иска няма да пие. Малкия лятото се давеше от пиене на вода, но като застудя много разреди и на ден я изпие 100 мл я не, но не се притеснявам толкова.

Направих си поръчка от Джордж и Спортсдиректа, че има доста намаления и нямам търпение да пристигнат нещата .. стига да ги има в наличност, че един път останах без поръчка  Mr. Green

# 221
  • Мнения: 526
Здравейте отново мамчета!
Не съм ви забравила, но просто след работа не ми остава време от готвене и гледане на лапето да вляза в нета.
Да се похваля:
1. Ивка се шароса, караме варицела. За сега минава леко, с изключение на първия ден-цялата беше като калинка  Laughing и се чешеше милата.
2. Вие сте първите, на които казвам, така че - Ивка ще става кака  Crazy Много съм притестена дали ще се справя с емоциите покрай двете деца, но много исках Ивка да си има дргарче.
За сега е това. Ще си сложа втора лентичка  Hug

# 222
  • Мнения: 2 802
Еееее Пипи ... хайде честито и леко бременеене  Hug

Как една по една започват повечето мами да повтарят   Crazy
... аз ощИ не искам  Naughty Mr. Green

# 223
  • Мнения: 526

хахахх то и аз не исках, ама стана Опааа  ooooh! Не съжалявам. Почти си върнах килцата от първата бременност, само корема ми беше изразен  Laughing Сега ще се възстановявам по-ързо, вече знам какви грешки допъснах първия път.
Даже съм започнала да се храня по програмата разделно хранене и май има ефект.

# 224
  • Мнения: 1 779
Пипи, честито! Живот и здраве май пак долу горе по същото време ще е братчето или сестричето - септември, октомври. Едно здраво бебче на финала и лека и безпроблемна бременност ти желая.  bouquet
 На въпросите на Зори и Фейт, нощем разреждам млякото на едното хранене, което е около 1 часа. Разреждам го от може би 2-3 месеца, но винаги го търси. Не спира да реве докато не й дам. Вода не приема. Млякото около 5 часа и го давам концентрирано, колкото си е, защото си мисля, че може наистина да е огладняла. Иначе не ме притеснява, че пие мляко още, по-скоро ме притеснява проблема, че малко спя и съм все по-неадекватна, защото се натрупва с времето - вече година и 4 месеца. Но здраве да е за детето! Иначе вечер преди да легне да спи яде супа и манджа, след това 250 мл. адаптирано мляко и тогава ляга. Според мен се засища достатъчно. Може би вече е просто изграден навик на стомахчето й по едно и също време.
 За водата, пробвала съм с сокчета, нектарчета, чайчета, отказва да пие от шише. От шише пие само мляко и то легнала. Не ще да пие седнала и това си е. Въобще всяко бебе с номера си.
Иначе просто за отчет и аз не искам за момента второ бебе, а като гледам няма й да поискам. То това ми е за 2 бебета. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт