Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 520
  • 733
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
Здравейте Simple Smile
Имам следната питанка. Забелязах,че каквато и обувка да обуя на Цвети, с какъвто и чорап да е винаги крачетата са и мокри след събуване. Тоест не крачетата ми чорапите. Предполагам е от обувките. Дали да и слагам някакви стелки или други подобни щото все са и студени краката? Имали ли сте такъв проблем?

# 331
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Поколоко,ами то в това пролетно време как да не хванем гората.
Танева,моите гардероби са всички вече с райбери,защото иначе нищо не остава в тях отдавна.Дени само да издебне,че може да го отвори и се започва играта.
Аз да Ви се оплача-незнам защо,но Дени от скоро само да ме види,че излизам и започва да реве за мен.Тази вечер едвам се изкъпах,а той с баба си в стаята и реве и пищи мама.Докато му приготвя за къпане пак беше така.Страх ме е,че ще свикне с мен и няма да иска да стои с никой друг докато тръгне на училище,че моя брат беше така и мама не можеше да мръдне без него.
Пипи,лошо,защото не може да мръднете навънка,а и още са малки.На моя позната дъщеря и също е изкарала на 6 месеца и каза,че се е оправила много бързо.

# 332
  • Мнения: 122
Пеца има и такива моменти, дано скоро ви отминат. На мен най-омразното ми беше /когато беше по-малка/ някоя баба като ме попита по телефона "ами за какво реве "  Sick.
Танева, Гергана е същата. Всеки ден си изпразва един шкаф и се кипри най и са любими шкафа с бодитата или с чорапите и чорапогащите. Омръзна ми вече да ги нареждам. Но иначе е голяма тишина и спокойствие.
Момичета вие с какви игри занимавате децата  newsm78. Моята само на компа иска да стои.
Лина и аз го забелязах това изпотяване на крачето .  Скоро ми направи впечатление, но все още нищо не съм предприела.

# 333
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Тета и аз вече се чудя на какво да играем в нас.Добре,че зимата все още позволява да излизаме,че навънка по площадките и парковете все намира с кого и на какво да си играе.В нас най-му харесва с колата,от тези дето ги бутат с крачетата или с мотора,но аз или ММ да го дърпаме.
При нас крачето се поти само когато е с пантофите в нас,а навънка когато е с апреските или ботите-не,но е много затоплено като му ги махна.

# 334
  • Мнения: 217
И на моят Убавец му се потят много краката, за сега нищо не съм предприела, ще чакам лятото да ходим боси  Mr. Green

# 335
  • Мнения: 184
Първо да започна с моята хвалба- Хриси вече има 4 кътника  Shocked и само 4 резеца. Ей такова животно нЕма  Mr. Green току що изпреварихме Ън, и сме с цели 8 зъбака  Joy Да се пазят Лина и Зори  Twisted Evil ще и излезнат мъдреците, преди другите  bowuu bowuu bowuu Joy Joy Joy Joy
Пеца, направо те съжалявам Sad Няма ли как и каката да ти помага. Знам, че имат много уроци, но все пак.. за 1 час сън, може да ти отдели време. Не се опитвай да си всеможеща и всеправеща. От опит ти казвам че само ти страдаш. Дано Пепи малко се кротне и да се смили над мама  Hug
Рошли, вече сами ли сте? Дано е кротушка Дарка и да ти е по-леко. Направо си героиня с тия 2 бебета. Те като близнаци са си  Hug
Лина, потят им се крачетата почти на всички. До колкото съм запозната е от материала на подметката. Има стелки, които попиват влагата. Изрязват се по размера на обувката.
За шарките- Танева го е написала съвсем точно. Да допълня само, че скарлатината може да се появи като обрив в зоната на бикините- ситни пъпчици във формата на бельото. И симптоми на ангина.
Пипи е права, че по-рано се карат по-леко. Голямата я водих на детска при всяка варицела, дори и когато малкия беше на броени дни. За късмет я изкара точно след като я изписаха за 1-ви клас. Инкубациония период е 14 дни след контакт, а тя се ошари на 10-тия.
Много още имам да пиша, но тъй като съм кукумицин дърт, забравям половината  newsm78

Ааааааааааааааа сетих се, тия дни трябва да поздравим септемврийки 2014  Heart Eyes  Време им е да се появят  Mr. Green (това е намек към всички да не се стискат, ами да повтарят  Mr. Green )

Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 00:50 от stefiss_1978

# 336
  • Мнения: 478
Първо да започна с моята хвалба- Хриси вече има 4 кътника  Shocked и само 4 резеца. Ей такова животно нЕма  Mr. Green току що изпреварихме Ън, и сме с цели 8 зъбака  Joy

 

Ще ти се,изпреварила си дръжки smile3534от вчера има долен резец smile3534 и един долен предкътник на път,почти е прорязал,така че не варкай(както казват по някой краища в Бг) hahaha 
Честити да са и на Хриската,пък то ред няма,аз имам позната на нейното дете първо избиха 4-те кучешки,беше като вампирче.
А за скарлатината,миналата година имаше бум в градината,баткото се отърва,но колко страх брах с бебе и шарки...то е хубаво докато е малко,ама поне да е над 6мес.
От днес Павел е на градина,малко почивка,с 1 все едно съм без дете,преди ми беше смешно това,но сега вече знам какво е.
Отивам да разчленявам една домашна патка,ще се готви със зеле,дано се получи че ми е сефте,нямам опит с тия птици Joy(само с другите))) hahaha

# 337
  • Мнения: 201
Това за варицелата не го знаех, всъщност аз нищо не знам за шарките. Племенницата беше вдигнала тия дни висока температура и нейната докторко била със съмнения за варицела. Аз веднага реших да ги събера, та и Ники да я изкара. Звъннах преди това на нашето педи и тя не беше очарована от идеята. Каза да не насилвам нещата и когато му дойде времето щял да я изкара. Както и да е, племенницата така и не се опъпчи и не стана ясно температурата от какво е била.
Лина - на Ники се потят краката в пантофите му, но остават топли.
За заниманията вкъщи - мога много да разказвам, например - вадим на баща му чорапите /които са събрани в едно панерче/ и се целим с тях, взимаме миксера и бъркалките и бъркаме кекс /на сухо/, много голямо занимание се оказаха празни кофички от кисело мляко. Мама на село си ги събира за разсад, редим стена от тях и той след това я бута, кофичките дрънчат и Ники умира от удоволствие, оня ден откара така 1 час. Гоним се, крием се, вадя накрайника на прахосмукачката и му го давам да чисти...... а бе какво ли неправим
Рошли - забравихме се... Hug Hug Hug Hug Много прегръдки за теб и малките съкровища, чакам с нетърпение да видя малката принцеса на живо. Мисли си подарък!!!!!!
Скрит текст:
остават 66 дни до Пролетта
Миналата година не посмях, ама тая година се каним да водим Ники на море. Сигурно ще е в началото на лятото, докато не е много пренаселено и не е много жега /дано не ни мине котка път/
Та се питам къде да идем, дали да е ООООООЛ ИНКЛУЗИВ, или не, дали да е в хотел или на квартира. Хайде, давайте идеи. Вашите планове какви са?
Танева и Ники има афинитет към дрехите - много обича да бута подредени и сгънати дрехи, последно това упражнение го направи в магазина на Том Тейлър в МОЛ-а, бутна 2 рафта пуловери, умрях от срам.

# 338
  • Мнения: 224
Заниманията вкъщи са ни всякакви Simple Smile Най-новото е, че я пуснах да щъка и другаде освен в хола, защото другата част от апартамента ни е много студена, не знам защо така и не мога да я затопля зимата. Все е 16 градуса.... Обличам едно елече и я пускам Simple Smile Кеф голяма! Гоним се, пищим, ей такива неща Simple Smile Или пък аз й прибирам играчките в коша, тя ги вади и хвърля Simple Smile Носи шишета из апартамента, така си сцепи долната устна.... Ближе плочките, ближе огледалото. Застава срещу него и гледа как тупка с топката, боцка си отражението и се върти пред него Simple Smile Това е в общи линии

# 339
  • Мнения: 478
Стефис все още не сме сами, аз някак си немога да си представя да остана само с двамата поне на този етап де. Даричка е много кротка ама без какъвто и да е режим, а и още не ми е пристигнало кенгуруто и немога да излизам и с двамата. Общо взето сигурно и февруари ще остане мама да помага поне да порасне малко дребната и да може и тя да ходи на разходка поне до кухнята Simple Smile
Зори ние бяхме на море с Иво миналата година и си бяхме на квартира даже си я намерихме като пристигнахме нямахме нито резервации нито нищо. Горещо препоръчвам да се съберете с още една двойка с дете за да не умреш от скука и да може да се влиза във водата, защото ние бяхме само 3мата и един приятел на ММ и общо взето аз стоях главно на плажа с Иво. Тази година обаче сигурно ще пропуснем морето, че не го виждам с две бебета как ще се получи ако не си вземем някоя баба да помага Simple Smile
Крачетата и на Иво се потят във почти всички обувки и с всякакви чорапи, но сега мисля че няма какво да се направи, като се постопли ще видим за някакви по-проветриви обувки. На една позната малкия беше с потни крачета и през лятото.
Игрите в нас са всевъзможни, през повечето време хваща някой и го дърпа да сяда с него на килимчето и да си играят или се строи със конструктора или се редят формичките в кубчето, а едно от любимите му е да подрежда едни купички една в друга или в куличка, катери се по стола за хранене и каквото там намери да се катери, влиза и излиза от акумулаторната кола и върти волана, чете си музикалните книжки и бута колички и най-вече разхврля Simple Smile

П.П Даричка след консултацията в четвъртък вече ще приема постетители. Аз само се чудя дали да и правя питка за 40тия ден или просто който иска да дойде да я види да дойде по някое време,  но ще го измисля Simple Smile

# 340
  • Мнения: 184
Рошли, много хубаво, че може да остане и да ти помага още месец. На пролет, ще ти е по-лесно. Не може ли да продадеш твоята количка и да си вземеш за близнаци. Мисля че ще ти е голямо улеснение.
Зори, ние миналата година бяхме в къща (квартира). Имаше и дворче и барбекю си правихме. Има много квартири такива и е по-добре. Но ако искаш почивка, по-хубаво е Ол инклузив. Сега започват ранните записвания и има намаления до 40%. Миналата година за 5-мата за 5 дни беше около 400лв.
Търси, мисли, има още 1 месец намаления. Хубаво е и да имаш и баба под ръка  Mr. Green , за да разбереш и ти нещо от почивката.

# 341
  • Мнения: 201
Стефи - това с бабата няма как да стане....и на мен ми се ще или някаква квартира с дворче или хотел към който да има някаква площадка, че то няма все на плажа да киснем. Знам, че сега има много намаления и затова повдигнах въпроса. Лошото е, че то в рекламите всичко изглежда перфектно, а пък после има изненади.....та затова реших да питам, да споделите...
Рошли и аз си мисля, че ако сме поне две семейства с деца ще е по-добре...

# 342
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Зори,ние миналата година не ходихме на море.Тази много искам да отидем,но незнам как ще се развият нещата със свекъра.
Ние сутринта излезнахме и свършихме доста голяма част от нещата.В сряда сме на консултация и ще свършим и останалите.Дано само времемето да е с нас и да не вали,че не ми се ходи с таксита.
Лина на нас също ни се потят крачетата с пантофите ужасно.

# 343
  • Мнения: 175
Да се включа докато спи а после ще дочитам.....
Разхвърляне на шкафове....ооо говорете ми.....вече като го направи и нямам време или желание да подреждам само ги натъпквам обратно и затварям шкафа/чекмеджето. Хич не ми пука вече....преди много се дразних....
А лаптопа  близката седмица и е любим ...е няма такъв рев. Вчера ми писна и го прибрах в шкафа...пиша сега от телефона...ама и от него не дава много,  все го иска...ама и това си мисля, че е нормално като ни вижда все с тях да гледаме и четем нещо...Решила съм  пред нея да огранича времето пред телефона драстично и максимално и да и обръщам внимание и да си играем много повече заедно И.И да се похваля на диета съм  от 4-5 дни хахахахах . Сори че така хаотично ама бързам да  простирам  Simple Smile))).

# 344
  • Мнения: 269
Решила съм  пред нея да огранича времето пред телефона драстично и максимално и да и обръщам внимание и да си играем много повече заедно
Болна тема ми е това. Аз много обичам да вися на компютъра, голям киноман съм, обожавам да гледам филми, ровя из нета и други такива нещица. И това съответно става за сметка на децата. И аз като теб съм се заканила да променя това.
Успех с диетата  Flutter
Зори моренцето тази година сигурно отново ще го пропуснем, но ако щяхме да ходим сигурно щях да поогледам за Ол инклузив
Игрите в къщи взеха сериозно да и омръзват. В началото на зимата можеше да изкара часове без да се изнерви, но вече не е така. Което е нормално де, иска си детето навън.
Ей и да свиркате когато ще ходите при Рошли, нямам търпение да видя малката кукла  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт