Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 635
  • 733
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 526
Опиии!
Лина, Може да й запарват обувките. Ако е с пантофки и същите чорапи, пак ли се запотяват?
Дани, за излизането си адски права  Peace

Много ми е приятно с вас, но съм адскииии гладна! Отивам да унищожа едно мръве  Whistling

# 346
  • Мнения: 294
Зори миналото лято ходихме два пъти на море с Тони, ако искаш да си починеш наистина определено отидете на all inclusiv  . В хотелите е пълно с деца и вярвай ми никак няма да му е скучно на Ники, какъвто е и контактен той  Wink

Утре Тони за първи ден ще го оставям за цял ден на ясла  Sad стискайте палци всичко да е наред . Иначе на 27.01. ми е първия работен ден  Mr. Green

Отивам да си гледам сериала "Огледален свят" ....... бай  Heart Eyes

# 347
  • Мнения: 224
Тази година уж събирам 50% майчинство, за да отидем на Албена на Ол инклузив Simple Smile Но дали ще ми е харчат пари, това е друг въпрос Simple Smile Ще видим, има време. Но ако ходим икам да е така, а не на квартира, пак същите пари ще хвръкнат...

# 348
  • Мнения: 2 802
Ей и да свиркате когато ще ходите при Рошли, нямам търпение да видя малката кукла  Heart Eyes

Е как ... ние всички вървим в комплект  Mr. Green само Рошли да каже кога иска да я навестим  Mr. Green
Аз лично предпочитам събота или неделя, че да мога да дойда без малкия. Хем да не тичам след него, хем все пак заради малката да не се разболее нещо  Heart Eyes /не че е болен де, но все пак  Whistling/

В ботите не му се поти крачето, но в пантофите да  Crazy

# 349
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Фейт и аз съм като теб.Ако ходя при бебе искам аз да съм без дете,че то моето другаде не стои и за минутка.Все гледа нещо да овършее.
И аз искам на море,ама май няма да ме огрее и тази година.Тази вечер ММ ми сервира по тела,че може да вземем свекъра у дома и ме заболя главата.То тогава ще трябва да се съобразявам и с него,освен със свеки.
Пипи,май ще хвана гората скоро му се струва,иначе ще полудея със всички накуп вкъщи.

# 350
  • Мнения: 201
Фейт, и аз съм като теб - не искам да ходя с Ники при бебето.
Данаека - вие в къща ли живеете или в апартамент...

# 351
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Зори в апартамент сме.Свекъра досега живееше в къща на село,но отсега нататък не се знае.Той май не иска и се опъва да е при нас,защото снощи ММ ме кара да гледам за обяви за гледане на болни,ама няма нищо.
Лошото,е че ако дойде ще трябва да затворя Дени в 2 стаи,че той да си стои в неговата и да си почива.
Ние след малко излизаме,че тука едвам гио търпя да мрънка.Сега е застанал на вратата на терасата и реве да излизаме,ама не е познал.

# 352
  • Мнения: 269

Аз лично предпочитам събота или неделя, че да мога да дойда без малкия. Хем да не тичам след него, хем все пак заради малката да не се разболее нещо  Heart Eyes /не че е болен де, но все пак  Whistling/

Когато кажете, нали баба им ще е тук поне до началото на Март, така че със сигурност ще съм без Ваяна.
Тази седмица ще ходя на лазерна епилация, дано да има резултат, че ми писна с този епилатор вече  ooooh!

# 353
  • Мнения: 201
Ееее Сиси после да споделиш отзиви за това лазерно епилиране. Къде ще ходиш, колко струва, колко време ще е ефекта...
Данаека - лошо е няколко поколения на едно място, но понякога нямаме избор. Щом се налага няма как.. Идват по-топлите месеци, така че с Дени ще сте повече навън и ще е по-лесно.

# 354
  • Мнения: 2 802
Ееее Сиси после да споделиш отзиви за това лазерно епилиране. Къде ще ходиш, колко струва, колко време ще е ефекта...

И аз се интересувам  Whistling че вече зарязах епилатора /че време просто нямам  ooooh!/ и сега само бръснача работи  Crazy

# 355
  • Мнения: 269
Зори, Фейт...
Скрит текст:
В Лазер център ще ходя. В момента са на промоция бразилски бикини+мишници - 90лв и цели крака - 240лв. Лошото е че трябва да ходиш няколко пъти. Ефекта би трябвало да е за няколко години. Дано стане, защото при някои не се получава. Не знам от апарата ли зависи или от човека, който работи с него  Thinking

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Здравейте!
Тези дни нямах много време ,но сега оставих Йоана да спи при баба ми, че при нас ремонтират съседите, а не ми се седи вън и седнах да драсна два реда при вас.
Нуб, ще стискаме палци Тони да е послушно момче днес и да слуша лелите цял ден.Оф ,аз за работа хич не ми се мисли, но трябва да почвам да гледам обявите, че септември ей сега ще дойде. Rolling Eyes
Зори, аз ако имам средствата сега и знам със сигурност ,че мъжът ми ще почива в този период ще избера ол инклузив,защото и детето ще се храни с вас , има детски аниматори, може да стоите и в хотела,където има различни забавления ,а не само на плажа, когато е много горещо.Така че вие си преценете. Wink
Ън, отдавна исках да ти благодаря за споделения страхотен сериал-Arrow, ей обожавам го и чакам с нетърпение следващата серия Hug
Аз не съм забелязала да и се спарва крачето,вкъщи се разкарва с едни буйки дето и бяха големи, но сега са и тамън.А пък игрите са едни и същи, много обича да се разкарва с дистанционните и телефони, само като ми види гърба и гледа да придърпа някое.Аз затова съм ги качила всички нависоко и после не мога да открия кое къде е .Занимава се и с един конструктор, разкарва го в детска пазарска количка и обикаля навсякъде.
Смятам и аз другия месец да я спра от детската кухня, защото яде всякакви други неща, освен манджите,пък и февруари ако е и по-студено ще е по-удобно за мен.Сега тъкмо ще и подквася мляко да има с какво да се дохранване.Ще пусна една прахосмукачка и се тупвам да гледам някой сериал, докато има още време.Чао на всички.

# 357
  • Мнения: 175
Привет  Heart Eyes
Данаека, няма да ти е никак леко ако и свекър ти дойде при вас, дано се намери някоя   жена за да го гледа .
Сиси, и аз за лазарна епилация съм си мислила , знам че са нужни няколко посещения и за това клоня повече  да си купя един апарат за целта. Тук има по 3-400 паунда, но не знам дали с него би имал същия ефект...пък нямам много време да проуча кой са добри.... Отлични резултати ти желая с процедурата и да се похвалиш! Simple Smile 
За почивки си говорите, много ми се ходи и хвърлям по едно око на офертите тук и има много добри, но сега идните два, три месеца са  по тежки финансово и да минат те първо. А инак с прибирането за Бг през юни все нещо ще измислим, я балкан я море...а защо не и двете.Само Емка да е добре.

# 358
  • Мнения: 217
Здравейте  Hug
Моят Пламчо е с Т и не мога да разбера от зъбите ли е или се разболява  smile3518 Много му е отпаданало на горкото. ММ беше болен, сега се оправя и се моля да не го е разболял.
Гледам за лазерно епилиране си говорите, аз съм малко скептична към него, защото то си зависи и от хормоните на дадения човек, който си го прави. Знам, че е хубаво минимум 10 процедури да се направят. Моя приятелка ходи и растяха повече черни косми, от колкото на мен след кола маска. Затова си ходя на кола маска, а кто видя зор и не успея играе бръснача (което много го мраза), но след 2-3 коли и пак уредяват и изтъняват косъмчетата. Аз също за епилатор рядко намирам време. Ако имам свободно, гледам да се наспя или да си свърша нещо друго по неотложно.
Зори има си предимства и недостатъци на all inclusiv и къща за гости. В хотелите all inclusiv доста често храната е отврат  Sick, а иначе е вярно, че някои хотели имат детска анимация, но за толкова малки деца като нашите не знам  къде предлагат в БГ. Работила съм в 5* хотели и не съм виждала. Все за по- големи, над 3 години. Ако пък си наемете някой семеен хотел с включена храна и детски кът, май ще по- добре. Поне аз така бих постъпила. Не бих искала да се мешам със чужденците. Те идват и го удрят на живот и е доста шумно около тях. Абе вие си знаете, само аз си казвам моето мнение.
Данаека, предполагам колко ще ти е тежко с болен човек в къщи, но... мисля, че ситуацията ще го изискава да си търпелива и разбрана. предполагам, че когато си стъпи свекър ти на карака, няма да иска да остане с вас. Възрастните хора са си свикнали на къщата и какавото и да става все ги тегли към дома им.  Hug Дано бъзро се възстанови свекър ти  Praynig
А как ми се иска и на мен да нагушкам Дарка, обещайте, че като идете на гости, ще го направите и вместо мен  Hug Отдавна не съм гушвала бебе, то моето си е направо зверче вече. Сега като е болно така се гушка сладко. Но иначе ако той не дойде при мен и не пожелае, не става  Crossing Arms

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 7 355
Момичета,помагайте!
Цвети е много подсечена,ама не на дупето ми отпред. Но взе да се зачервяват и свивките. Досега при всяко зачервяване е помагал Бочкото,ама сега-йок. Взех и Памперс -да не е от памперсите,мазах я с Медико Идеал.С нищо не я мазах.Не и не. Взела съм смрадлика я варя,а утре ще я водя на ЛЛ да види.Давайте идеи какво да я правя Simple Smile
П.С Какво направихте със сурвачките?

Общи условия

Активация на акаунт