Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 627
  • 733
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ън мен не ме натоварваш,напълно те разбирам и искрено ти съчуствам.Имах чуството че никога няма да спре да боледува.Едно да имаше болно - втори задължително беше Мишо.Сега го поизрасна и да чукна на дърво е добре.Бързо оздравяване на Павел и дано опазиш Маги здрава.
Поколоко дано при Плами е от зъбки,и утре да се похвалите с нов зъб и без Т.
Лина смрадликата е много ефикасна,но щом е много подсечена виж какво ще ти изпише и ЛК.Ива-Мария най много си поти крачетата в къщи.След буйките и купихме и от прословутите пскъпи пантофи на Бефадо,но с тях се поти още повече и  и се оцветяват чорапите от стелките.
Зори,Сиси незнам колко често си проверявате пощите,но ви пратих снимки от срещите ни в парка.
Нуб браво на Тони.

# 376
  • Мнения: 217
Е, а дано, ма на дали. Преди молко Т на Плами беше 38.7 . С нурофена пада бързо. Оплаках се. Лека вечер на всички.  Hug надявам се лека и да е при нас.

# 377
  • Бургас
  • Мнения: 7 346
Тета,днес има мъгла,ама като се вдигне трябва да направим една среща Simple Smile

# 378
  • shumen
  • Мнения: 18 102
Поколоко,да се оправя скоро Пламката.Дано всичко е от зъби и да не вдига повече Т.
Лина,днеска и Дени се събуди подсечен,но незнам от кога му беше пълен памперса.Закуси и пак се изака.Михме се и се мазахме,че чак се беше изринал.На обяд сме при педи на ДК и ще видим какво ще каже.
ООф,ставам,че реве и той не знае защо.Май иска да го ошамаря едно хубаво и да не излезнем никъде до обяд.

# 379
  • Мнения: 294
Добро утро  Heart Eyes

Времето при нас днес е гадно, май ще вали , но пък Тони е на ясла и ще се забавлява там с децата  Grinning Днес като го оставих не се разплака  Grinning за първи път, и ще ходя в 15.30 да го взимам

И сега ми е едно скуууччноооооо  Whistling чак се чудя какво да правя  Mr. Green

Данаека стига се кара на детето, сигурно го притеснява нещо щом мрънка, може и зъбче да го тормози , Тони между другото на 3 пъти ми е бил подсечен и то след "токсично" ако , което е било в резултат от зъб . Та може и затова да ти се е изринал Дени . Успех на ДК днес  Simple Smile

lina_bs как е Цвети , пооправили се вече

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Суврачка знам че не е хубаво да се пази за следващата година.По стар обичай май се хвърля на покрив на къща.Ние миналата година за първи път решихме че ще я запазим и тази година Мишо ще махне украсата и ще си я украси сам с пуканки ,ошав и други неща.Но но тя сама ни показа че не трябва да се пази - още при отвиването на старата украса пръчката се чупи на 3 места.И на 1.01 отидохме да му купим нова.Още седи в коридора,но ще я хвърлим,повече не пазя.
Нуб сега е момента да правиш нещо за себе си,което винаги си отлагала,най -малкото е да се насладиш на тишината и почивката без деца.
Времето е малко мрачно и хладно,но днес сме на ДК е ще излизаме,пък към обед може и да се постопли.

# 381
  • Мнения: 269
Зори,Сиси незнам колко често си проверявате пощите,но ви пратих снимки от срещите ни в парка.
Благодаря  Hug

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 7 346
Според мъжа ми имало подобрение,ама според мен си е същото. После сме при ЛЛ.
Днес е мъгливо и не излизахме навън.Още не е заспала,няма и да я мъча.Забелязах,че като сме в къщи на обяд не спи.За това утре -мъгла,не мъгла-излизаме.

П.С Днес,най-накрая ,започнах да пълня кутията със спомени на Цвети. Голям рев,голямо нещо Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 яну 2014, 13:34 от lina_bs

# 383
  • Мнения: 47
П.С Днес,най-накрая ,започнах да пълня кутията със спомени на Цвети. Голям рев,голямо нещо Simple Smile
Каква е тази кутия, какво слагаш вътре?  Rolling Eyes

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 7 346
Ами аз сложих положителния тест,снимка от ехографа, първата и дрънкалка, едни ританки,една камизолка,малки чорапки,роклята от кръщенето,хавлията от кръщенето.

# 385
  • Мнения: 47
Ами аз сложих положителния тест,снимка от ехографа, първата и дрънкалка, едни ританки,една камизолка,малки чорапки,роклята от кръщенето,хавлията от кръщенето.
Супер, много добра идея  Simple Smile Мога да те подсетя за още неща, които и аз пазя (но не съм ги събрала на едно място) - първия биберон, гривничките от родилното, косичка от първото подстригване, бурканчето от първото пюре, това се сещам засега  Heart Eyes

# 386
  • Бургас
  • Мнения: 7 346
гривничките от родилното с целият си акъл ги изфучих Simple Smile, сложих и косичката от кръщенето. А и албума дето и го поръчах ще сложа,ама не съм го попълнила

# 387
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета.
Качих ви снимки на Али от фотосесията в албумчето. Милото изобщо не пожела усмивка да даде, има само една  Mr. Green Но това е положението.
Аз също съм започнала някаква импровизирана кутия за спомени, но я препълних и требва да си купя истинска кутия, че ползвам една от обувки  Mr. Green

# 388
  • shumen
  • Мнения: 18 102
Нубче,ами незнам защо ама съм много изнервена в последно време и много му крещя на детето.
Лина,аз затова излизам с него каквото и да е времето,че да се умори и да спи на обяд.Само,ако вали не излизаме,но иначе в мъгла,може да е само до ДК,но сме навън.
Ние днеска ходихме на ДК.Вече сме 11 500 и 85 см,но това е за 4 месеца.На 1,6 ми каза,че нямали ваксина,но незнам аз защо си мисля,че имаха или нещо се бъркам.Подсеченото ми каза,че може и да е защото беше престоял така,но незнам от кога.Сутринта като станахме беше с пълен памперс,а аз не съм усетила нищо.Иначе следваща ДК след 3 месеца на 1,7.Сега се моля само да няма реакция от ваксината и да спим спокойно.
Поколоко,как е Пламката?

# 389
  • Мнения: 217
Пламката няма Т днес,но пък има 4 изхождания- които са редки не ми харесват. Викам, ха, няма Т  newsm44 newsm44 newsm44, то пък да му излезе през дупето, уфффф. Утре имам час при педи и ще го видим тоя моя хубавец, зъби ли ще вади, какво....

Общи условия

Активация на акаунт