Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 077
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 224
Зори , иде ми да легна и да не стана.... Дребното много хърка и й се събират храчки... Педи я видя, третата сливица. По принцип на УНГ най-добре, ама там е болезнен пшрегледа, че май бъркат в гърлото... По спомен говоря...

# 691
  • Мнения: 478
Стаси определено е бил много кофти ден. За намирането на разни боклуци за лапане децата да много добри. Иво ако има един боклук в стаята го е открил и излапал за норматив. За третата сливица братовчедка ми беше така и помня че и я вадиха като беше малка защото много боледуваше, но по мои спомени беше много малка, защото помня че след операцията ядеше само картофено пюре и по сред зима и даваха сладолед и аз много и завиждах че може да яде сладолед през зимата.
Подаръците на малката са страхотни, днес сглобих гимнастиката и я сложихме на нея ама е още малка и не я отрази твърде. Иво естествено си поигра с нея. Ще я пробваме по нататък, но хубавото е че перфектно ми се събира на дивана. Въртележката се оказа че неможе да се закачи на сгъваемата кошара(не че може и на дървената де) но за сега сме я закачили колкото да пуска песничката, а като почне да се интересува малката от нея ще измислим как да я закачим за да и виси където трябва защото сега и е над главата, а трябва да е над гърдичките ама ще го мислим. ММ предлага да сме пробиели дупка в плата на кошарата и после като ще даваме кошарата на някого да я даваме с въртележката ама ще видим дали няма да измисля нещо друго Simple Smile
Нубче къде е тая кръчма че за първи път я чувам. Аз ще видя дали ще успея да дойде, защото ММ в момента е на учение и го няма и ще трябва да оставя майка сама с двете деца, а ако Дария има колики или е нещо крива майка ще се види в чудо защото това е и времето в което Ивелин става крив защото вече му е много скучно, а започва и да му се доспива.

# 692
  • Мнения: 294
taneva73 р-т Чорбаджии се намира до Втора Градска Болница, на булеварда  Heart Eyes
Гела на Сомат за миялната мие страхотно , много повече ми харесва от таблетките  Simple Smile Снимала съм ти къде се сипва, виж дали и при теб е така  Heart Eyes

Скрит текст:
   

Скрит текст:
   

И аз ще заведа Тони утре при педи да го види за трета сливица, като прочетох за Али и се замислих дали и Тони не е така  Thinking

Рошли мила, направо не ти завиждам като замине майка ти и останеш сама с децата  Sad Дано по-рядко да ходи на учения ТМ . Надявам се ако успееш да дойдеш на кръчмата  Hug

Не ви виждам лентичките нещо  newsm78 и при вас ли е така

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 18:32 от nub55

# 693
  • Мнения: 2 802
Не ви виждам лентичките нещо  newsm78 и при вас ли е така

Така стана заради новите промени и трябва сама да си го оправиш. Влизаш си в профила, избираш Настройки за изглед и подредба и махаш ченгелчето от Не показвай подписите на другите потребители. след което запазваш промените  Mr. Green

Люси, аз си помислих, че така може да стане с въртележката  Mr. Green ама все ще измислите нещо. Моята не съм я продала поради  същата причина, че когато беше на кошарата от самия винт направи доста драскотини и смятам ако я продавам да вървят в комплект  Mr. Green
Иначе кръчмата ти е много близко, само вървиш напред, излизаш на булеварда и си там  Heart Eyes Ще се радвам ако дойдеш все пак  Hug

Стаси ... много неприятни случки си имала днес  ooooh! Моят братовчед имаше трета сливица, но му я махнаха още като беше на 2/3 и вече нищо не помни  Crazy И според мен е по-добре да се махне сега, че по-добре кошмар веднъж, отколкото все болна да е малката. Въпреки, че няма гаранция, че като я махнат пак няма да излезе, защото има и такива случаи  ooooh!

Ариел, радвам се да те видя и тук  Mr. Green Hug Не знаех, че си се върнала на работа, как е ... свикна ли бързо, а малката на ясли ли е?

Аааа Ън, не съм чак толкова отслабнала  Crazy апарата на Танева прави такива снимки  Joy пък и нещо съм под ъгъл, та за това така изглеждам  Mr. Green

Ева, голям кошмар си изживяла  Tired бръзо оздравяване на малката кукла желая  Praynig

Иначе днес се събрахме пак един куп майки и деца в Гладиатори и си изкарахме много добре. Въпреки, че бягахме след децата, си чувахме приказката в движение  Joy а Зори учтиво помоли да намалят още музиката, че да се чуваме по-добре  hahaha Чакам с нетърпение срещата в четвъртък  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 224
Фейт , сега лекарите чакат до минимум 5 години, не знам защо... Та ще почакаме

# 695
  • Мнения: 2 802
Фейт , сега лекарите чакат до минимум 5 години, не знам защо... Та ще почакаме

Да, защото има случаи когато сами завяхват  Simple Smile

# 696
  • Мнения: 2 802
По новините казах, че до края на седмицата температурите ще стигнат до 15 градуса  Crazy Супер ще е ако познаят и ще сме по цял ден навънка  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 201
Фейт , сега лекарите чакат до минимум 5 години, не знам защо... Та ще почакаме
Аз като си бях въобразила за третата сливица на Ники, педито ми каза, че се чакало до 3-4 години и тогава се махали, така намалявал риска пак да излезне.
Нубче-не се шашкай, нали си го водила Тони вече няколко пъти на педи, според мен отхрачва вече и ще му мине до 1-2 дни.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ън не им вярвай и Зори и Фейт са отслабнали,а Нуб и Рошли те пък колко са слаби...Рошли все едно не е раждала две деца.Аз си обух най тесния и еластичен панталон та да ми прибере корема и да не се чувствам най-дебела,а ама съм и най отпусната.То вие младите по лесно се прибирате след раждане,ама и от сладкото не се отказвам  hahaha......
Нуб сетих се коя е кръчмата...ако не мине котка път ще съм там.
Стаси на Мишо му изкараха третата сливица 2 седмици след 3-я рожден ден.Вече беше много наложително и не можеше много да се чака.Много беше пораснала и му пречеше.Симптомите при малко бебе ,а и по -голямо дете са :Хъркане с носа особено докато спи,спане с отворена уста.Чести гнойни и херп ангини,пневмонии.Мишо като спеше хъркаше като гатер в дъскорезница.При малки деца като се извади в повечето случаи прорастват отново.При Мишо към 6 година при преглед установиха че е прораснала отново.Не мога да кажа че след ваденето е спрял да боледува,но поне намали и по нарядко боледуваше,не всеки месец.Сега ги вадят много бързо с пълна упойка и няма проблеми,детето нищо не помни и седиш само 4-5 часа в болницата.Наистина преглежда се от УНГ с бъркане в устата,много е неприятно за детето,но е най сигурно и точно.Знам че има в Пловдив някаква докторка,която преглеждала с ехограф,но прегледа е поне 50 лв.

# 699
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Стаси,много кофти ден си имала.Дано занапред е добре Али и да няма такива случки.
Дени днеска е по добре,не е вдигал Т,почти няма сополи,но понакашля още.Незнам обаче дали Коларгола действа толкова бързо или е бил почнал да се оправя вече.
Танева,мерси за инфото.Аз Вениш ползвам при лекета,ама за Коларгола не се бях сетила,че ще го пере.
И да питам-мога ли ако остане от Коларгола да го съхранявам в хладилник и колко дълго?

# 700
  • Мнения: 294
Данаека след 7-ия ден се изхвърля Коларгола , задължително  Naughty

Е , добре де , тя на Стаси малката Али веднъж се разболя преди един месец само със сополи и вече има увеличена трета сливица  Rolling Eyes толкова бързо ли става . Аз изчетох сума неща и съм в голяма дилема , ама сутринта ще звънна на педи и ще го заведа да го види . Той иначе не хърка и си спи със затворена уста, само 3-4 пъти през нощта да се закашля, ама пък е така вече 3-та седмица  Whistling

Хайде сега, никакво отмятане от кръчмата  Naughty нали казахте, че ще дойдете   Crossing Arms , има време до четвъртък нагласете си нещата и ви чакам там  Simple Smile

# 701
  • Мнения: 217
Данаека Каларгола има трайност 5-7 дена. Аз го купувам готов приготвен и питам кога са го направили. Последният път като го купих, беше от предният ден и ми казаха в аптеката да го прилагам не- повече от 5 дена и да го изхвърля.
Стаси, многадно, дано е моментно това със сливицата и да нямате проблеми за напред  Hug
Нубче, тенкю за инфото по въпроса ми относно миялната. Моето чекмедже за препарат е същото.
Фейт, малкият снощи го къпахме в един леген- прав и ревящ до посиняване. Вчера купихме и силиконова постелка и гъба за баня с формата на жаба (в Джъмбо ги хареса и се заигра, затова бях ги подготвила и тях в банята), но и от тях падна голям рев и в крайна сметка му пуснах душа и по бързата процедура с ММ го изкъпахме- отново с рев. Стигнах до извода, че му е студено, въпреки че духалката бичи и е егати сауната в банята. Мислим да отложим партито в банята за след 2-3 дена. Да видим до колко може да го изтрая, без да го изкъпем  Whistling
Ева , дано ема бързо се оправи  Hug
Много ме накарахте да се замисля с тия хъркащи нослета, защото на Пламен все му хърка носа и вече се чудя от какво. Не е болен и няма хрема, а похърква от време на време и диша тежко. Май и аз  ще разпитам педи за тия сливици.
Бяхте писали за пишоците на момчетата. С тая истерия покрай банята, все не мога да ми видя атрибута на моя малък мъж, по- точно не ми дава да пипам. А на сухо след това изобщо не ми разрешава. Вас като ви чета се притеснявам ,то хирузрзи и чудеса  ooooh! Моят ММ ме успокоява, че е много разно за пишока. Неговата невежа майка, нищо не му е правила и като е бил доста по- голям, баща му разговарял с него и брат му и всичко е станало от само себе си, т.е. ММ сам си го е забелил. Няма проблем с инструмента (то се вижда, имам едно прекрасно дете), но спомените му не са много приятни, че си е било болезнено. ВИе какво мислите по въпроса. Аз лично не бързам със забелването, че това може да стане и поестествен начин, а и по този начин, като не е забелено п...о, се предпазва от попадане на мръсотии и инфекции  newsm78
Аз радко сядам да пиша, ама на улях се пак.

# 702
  • Мнения: 224
Делянче , тя третата сливица просто пораства, не е нужно да се скъса от боледуване детето, за да се появи. Тя започва да расте след 1вата година. При Али сега всичко е съчетано с гадните зъби и тази сливица и става комплект уникат. Тепърва ще й спомага за разболяване и ще й пречи. Аз я забелязах от 2-3 месеца, че намали драстично храната. А винаги е била ящна мадама... Мисля, че тогава е започнала да расте сливицата. След сополите например, тя дишаше през устата основно, но пък вечер не хърка... Не исках да те наплаша с поста си. СПокойно, а и не е толкова опасна сливицата, то и сега няма кой знае какво да се направи... Ще я следя повече, защото нея ще я удря в ушетата според педи, а пък аз съм била същата... В общи линии, както каза майка ми, родих я, за да ме накаже заради баба си...

# 703
  • Мнения: 217
По новините казах, че до края на седмицата температурите ще стигнат до 15 градуса  Crazy Супер ще е ако познаят и ще сме по цял ден навънка  Mr. Green

А дано  Praynig, ама на дали  Mr. Green Дай боже, че вече изфирясахме с дребен в нас  #Silly

# 704
  • Мнения: 217
Стаси, нали знаеш : "ало бабо, обаждам се да се оплача от дъщеря ти "  hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт