Пазаруване от miniprix.bg - 23

  • 35 374
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 002
Поръчката ми от 18.12 е приета от оператор с дата на доставка 28,12 .Има надежда да си получа нещата тази година  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 331
умиране има, отказване няма  Laughing
http://www.miniprix.bg/produkt/1073401
26 номер. нося номер под моделката. едвам го улових, мисля че беше един
убийствени са  Heart Eyes
от ден без начислен транспорт.
нови неща едва ли ще напускат, така че и да намалят, не ме устройва

 надявам се да ги пратят  Praynig

Много ми харесват и на мен и аз съм пуснала за всеки случай 2 номера, дано поне едните ми станат.
Приета от оператор, дата на доставка 28.12.2013.

Последна редакция: пн, 23 дек 2013, 13:26 от _Savina_

# 47
  • Мнения: 1 314
умиране има, отказване няма  Laughing
http://www.miniprix.bg/produkt/1073401
26 номер. нося номер под моделката. едвам го улових, мисля че беше един
убийствени са  Heart Eyes
от ден без начислен транспорт.
нови неща едва ли ще напускат, така че и да намалят, не ме устройва

 надявам се да ги пратят  Praynig

Много ми харесват и на мен и аз съм пуснала за всеки случай 2 номера, дано поне едните ми станат. prieta pt operator data na dostawka 28.12.

 Hug

моите не са - статус Приета Детайли Анулирай

 Grinning чакат ме
да поръчвам още
пак от дефектните им обущета  Stop
е сега ако ми ги откажат и забравям за сайта

Весели празници на всички  Hug   bouquet

# 48
  • Мнения: 5 646
14.12.2013    20.12.2013    16.5 лева    Наложен платеж    Приета от оператор       Детайли

Рокля с БД. Поръчката от същия ден на обувките дойде в петък - 21-ви. Най-вероятно не ми ги обединиха, защото обувките ги взех за ваучера за -20 %, ама да ги бяха пък пуснали.Даже не ми се разправя с тях. Ако не дойде след нова година, ще го мисля.

# 49
  • софия
  • Мнения: 25 735
Уауууу. Моята вече е "приета от оператор" и дата на доставка 28.12..

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 3 599
http://www.miniprix.bg/produkt/1027011 - тези ги имам в черно, удобни са, за тази цена супер, но умалени с номер, имайте предвид...

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 137
След толкова разочаровани момичета от последните поръчки и на мен ми развалиха настроението предпразнично  Sad Поръчах си ботуши, 5 дни чаках да ми приеме оператор поръчката, днес имаше вече раздвижване, изписа ми дата 28.12 за доставка....и прекалено хубаво е за да е истина   #Cussing out Получавам мейл, че поръчката ми била празна и артикулът не бил в наличност ................еееееееееееее писна ми, толкова ги исках тези ботуши и трябваше ли да чакам толкова дни, за да разбера, че няма да ги получа. Как стана това така и не разбрах, не съм си поръчала последния чифт, целия ден след като пуснах поръчката се появяваше моят номер. Не си ли обработват поръчките по реда на пускане? Отказвам се да пазарувам от тях за тази година, ако ще и -70 % да пуснат.
Пожелавам на всички да си получат нещата бързо и без дефекти и весели празници Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 57
Моята поръчка е с дата на доставка 7. 01  Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 5 547
След толкова разочаровани момичета от последните поръчки и на мен ми развалиха настроението предпразнично  Sad Поръчах си ботуши, 5 дни чаках да ми приеме оператор поръчката, днес имаше вече раздвижване, изписа ми дата 28.12 за доставка....и прекалено хубаво е за да е истина   #Cussing out Получавам мейл, че поръчката ми била празна и артикулът не бил в наличност ................еееееееееееее писна ми, толкова ги исках тези ботуши и трябваше ли да чакам толкова дни, за да разбера, че няма да ги получа. Как стана това така и не разбрах, не съм си поръчала последния чифт, целия ден след като пуснах поръчката се появяваше моят номер. Не си ли обработват поръчките по реда на пускане? Отказвам се да пазарувам от тях за тази година, ако ще и -70 % да пуснат.
Пожелавам на всички да си получат нещата бързо и без дефекти и весели празници Hug
Какви са тези глупости, как така ще ти е празна поръчката? Отвори си профила и виж има ли артикул пуснат в поръчката, ако има направи им направи скрин принт и им го изпрати. Ако не знаеш как се прави напиши ми на лични ще ти обясня.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 137
След толкова разочаровани момичета от последните поръчки и на мен ми развалиха настроението предпразнично  Sad Поръчах си ботуши, 5 дни чаках да ми приеме оператор поръчката, днес имаше вече раздвижване, изписа ми дата 28.12 за доставка....и прекалено хубаво е за да е истина   #Cussing out Получавам мейл, че поръчката ми била празна и артикулът не бил в наличност ................еееееееееееее писна ми, толкова ги исках тези ботуши и трябваше ли да чакам толкова дни, за да разбера, че няма да ги получа. Как стана това така и не разбрах, не съм си поръчала последния чифт, целия ден след като пуснах поръчката се появяваше моят номер. Не си ли обработват поръчките по реда на пускане? Отказвам се да пазарувам от тях за тази година, ако ще и -70 % да пуснат.
Пожелавам на всички да си получат нещата бързо и без дефекти и весели празници Hug
Какви са тези глупости, как така ще ти е празна поръчката? Отвори си профила и виж има ли артикул пуснат в поръчката, ако има направи им направи скрин принт и им го изпрати. Ако не знаеш как се прави напиши ми на лични ще ти обясня.
Миленски, имам артикул, само че са ми променили количеството от 1 на 0 и съответно обща стоиност пак 0 лв. и все едно нямам нищо поръчано. Статусът си беше "приета от оператор", сега е "празна поръчка". За първи път ми се случва, а имам не малко поръчки. Да не говорим, че това беше най-желаното нещо досега от сайта. Хич няма да се занимавам да им пиша, то работата е ясна, просто дадоха моите ботуши на някой друг, защото моделът доста бързо се изчерпа и явно някой техен познат си ги е харесал.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 547
След толкова разочаровани момичета от последните поръчки и на мен ми развалиха настроението предпразнично  Sad Поръчах си ботуши, 5 дни чаках да ми приеме оператор поръчката, днес имаше вече раздвижване, изписа ми дата 28.12 за доставка....и прекалено хубаво е за да е истина   #Cussing out Получавам мейл, че поръчката ми била празна и артикулът не бил в наличност ................еееееееееееее писна ми, толкова ги исках тези ботуши и трябваше ли да чакам толкова дни, за да разбера, че няма да ги получа. Как стана това така и не разбрах, не съм си поръчала последния чифт, целия ден след като пуснах поръчката се появяваше моят номер. Не си ли обработват поръчките по реда на пускане? Отказвам се да пазарувам от тях за тази година, ако ще и -70 % да пуснат.
Пожелавам на всички да си получат нещата бързо и без дефекти и весели празници Hug
Какви са тези глупости, как така ще ти е празна поръчката? Отвори си профила и виж има ли артикул пуснат в поръчката, ако има направи им направи скрин принт и им го изпрати. Ако не знаеш как се прави напиши ми на лични ще ти обясня.
Миленски, имам артикул, само че са ми променили количеството от 1 на 0 и съответно обща стоиност пак 0 лв. и все едно нямам нищо поръчано. Статусът си беше "приета от оператор", сега е "празна поръчка". За първи път ми се случва, а имам не малко поръчки. Да не говорим, че това беше най-желаното нещо досега от сайта. Хич няма да се занимавам да им пиша, то работата е ясна, просто дадоха моите ботуши на някой друг, защото моделът доста бързо се изчерпа и явно някой техен познат си ги е харесал.
Ох ясно ми , ама какво да ти кажа , няма какво да те успокоя скапаняците са го дали на друг, ти няма как да си пуснеш поръчка без да има цифра на артикула.Не искам да те отчайвам, но според мен е безмислено, в споровете ми с тях за отказани артикули съм разбрала че нищо не мога да постигна. Единственото което мога да направя е да ти кажа че може да е имал дефект чифта, и ако това е някаква утеха приеми я от мен. Понякога се случва така, че може този отказ да е за добро.

# 56
  • Мнения: 1 350
Много му се чудя на това яке http://www.miniprix.bg/produkt/1071461, щото съм голям тапишон, ципът му докъде стига, в смисъл може ли да се подкъси без да се закача ципа в случай че ми е прекалено дълго( мъжът ми въобще не го харесва, но на мен пък ми е някак мило, ще се чувствам като загърната с юрган  Mr. Green)


миленски, благодаря, че ме упъти. Навих се.

Последна редакция: пн, 23 дек 2013, 22:36 от Лъкито

# 57
  • Мнения: 2 209
Когато поръчката съдържа само един артикул и той е отказан от тяхна страна предполагам се казва, че поръчката е "празна"  Rolling Eyes Кои са въпросните ботуши, че ми стана интересно  Thinking
И аз мислех, че съм приключила с тях за тази година, ама не  Mr. Green Ще приключа евентуално като ми доставят читави буфки  Crazy

# 58
  • София
  • Мнения: 5 547
Много му се чудя на това яке http://www.miniprix.bg/produkt/1071461, щото съм голям тапишон, ципът му докъде стига, в смисъл може ли да се подкъси без да се закача ципа в случай че ми е прекалено дълго( мъжът ми въобще не го харесва, но на мен пък ми е някак мило, ще се чувствам като загърната с юрган  Mr. Green)
Мисля че Inka си беше взела такова, и коментираше че можело да се скъси, май с копчета беше отвътре, провери в нейните публикации.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Ох ясно ми , ама какво да ти кажа , няма какво да те успокоя скапаняците са го дали на друг, ти няма как да си пуснеш поръчка без да има цифра на артикула.Не искам да те отчайвам, но според мен е безмислено, в споровете ми с тях за отказани артикули съм разбрала че нищо не мога да постигна. Единственото което мога да направя е да ти кажа че може да е имал дефект чифта, и ако това е някаква утеха приеми я от мен. Понякога се случва така, че може този отказ да е за добро.
Благодаря, Миленски  Hug и аз така се успокоявам, изобщо не смятам да си създавам негативни емоции с безсмислена кореспонденция, която със сигурност няма да доведе до никакъв резултат. Какво пък, спестиха ми 114 лв, сега навсякъде започват намаления все ще намеря как да ги оползотворя  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт