Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 8

  • 43 338
  • 747
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 5 462
Момичета, пишете нещо от време на време, да не ме бъгнат заради последователни постове

Нито каза че познавал брат й
Говорели си в лагера
Н: Каза ми че ви е оставил писмо и че ако го намерите ще го спасите. Каза ми че сте много силна жена....после изпуснах

Тази дето е с еврейката не загрявам каква е дали е от партизаните  newsm78
Не знам дали е партизанка, но май си пада по женски целувки.  Mr. Green
Ама как добре му се получава на Нито да изглежда миличък. Чак да му повярва човек, че е жертва от Аушвиц.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз това си помислих .
Но и е много красива. Peace

# 601
  • Мнения: 485






Сега ще ви чета, защото има моменти, които не мога да си спомня от миналия сезон  newsm78

# 602
  • Мнения: 1 499
Сега ако беше турски сериал щяхме да видим рейтинга hahaha

# 603
  • Мнения: 1 499
Мария ,ти си съкровище ,но дали ти разбра нещо от филма ? И харесали ти първата серия ?

# 604
  • Мнения: 24
Момичета, пишете нещо от време на време, да не ме бъгнат заради последователни постове

Нито каза че познавал брат й
Говорели си в лагера
Н: Каза ми че ви е оставил писмо и че ако го намерите ще го спасите. Каза ми че сте много силна жена....после изпуснах

Тази дето е с еврейката не загрявам каква е дали е от партизаните  newsm78
Не знам дали е партизанка, но май си пада по женски целувки.  Mr. Green
Ама как добре му се получава на Нито да изглежда миличък. Чак да му повярва човек, че е жертва от Аушвиц.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз това си помислих .
Но и е много красива. Peace
Добре че е красив, че иначе как щях да го преглътна този образ.  Twisted Evil
Дет се вика - на такъв красив мъж всичко му се прощава. Дори и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 605
  • Мнения: 24
Брейййй!!! Не ми се беше случвало да гледам филм без субтитри, ама заради този мъж, какво ли не прави една жена!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря ти за превода, Мария!  newsm51 Даде ни възможност да гледаме нещо повече от картинки с хубав мъж.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 606
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Уффа свърши  Whistling По важните неща ги писах. Където имаше баналните разговори ги пропусках.
Ако излязат някъде диалози ще ги погледнем пак  Peace Но в общи линии е това

Лиа фразата си беше: Не можех да й кажа НЕ  Joy Joy Joy
Ми изпълнява си съпружеските задължения човека  bowuu

А Нито наистина много добре му се получава да мърка като коте и да се жалва.

Да поздравя с  welcome новите момичета и да благодаря за фотките   bouquet

# 607
  • Мнения: 5 462
Благодаря на Мари и Петан . Peace  bouquet Hug

# 608
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Мария ,ти си съкровище ,но дали ти разбра нещо от филма ? И харесали ти първата серия ?

ddd123 Hug изпуснах малко от разговора на Нито с еврейката и не чух продължението на измислената му история и как се е озовал в концлагера. И малко от първоначалния им разговор за брата  на еврейката какво още са си говорили.
Но еврейката в началото изобщо не му вярваше, но Нито вкара своите “оръжия“ т.е. чар, поглед, миловидно гласче, драматизъм и тя падна в капана му  Mr. Green....това сме жените, омекват ни краката пред такова създание  hahaha hahaha hahaha А и с тази прическа е направо убийствен, аууууу Embarassed

Аз ви благодаря за разбирането момичета newsm51

# 609
  • Мнения: 9 541
Мария Hug,  smile3501 newsm10, справи се чудесно, дори и аз разбрах серията Peace Смях се над фразата "Не можех да й кажа НЕ", щото и вчера я слушах същата в Бунтовна земя hahaha hahaha hahaha
Петане Hug, мерси ти и на теб!  Peace

Скрит текст:

# 610
  • Мнения: 1 499
Като гледам трейлъра другата серия ще има цуни гуни .Не знам как оставиха Габриел цял епизод облечен  newsm78 Свикнала съм в неговите филми  след надписите да е гол до кръста , излизащ от баня с кърпа или да е върху дъската на леглото  Joy Joy Joy Може пък там да му е било студено  Joy Joy Joy Рекламират следващата серия на 13  newsm78 Не беше  ли обявено 14 ?

# 611
  • Мнения: 1 499
Във фейсбук ги засипват с похвали   bouquet

# 612
  • Мнения: 9 541
Във фейсбук ги засипват с похвали   bouquet

Радвам се за тях! И дано и втори сезон е толкова силен като първи! Peace Те не бой се, първи епизод е бил само за подгряване, същинското събличане  hahaha ще започне от еп.2 Heart Eyes

# 613
  • Швейцария
  • Мнения: 584
ддд123  Peace в понеделник пак  newsm44
petan   bouquet и аз ти благодаря за скорострелните фотки  newsm51, то направо стана като комикси.
На мен ми хареса серията, бързо се развиха нещата: Кармен роди, Нито направи паспортите, омота еврейката, Джанкарло забремени малко Пиера  Joy /без разрешение на Кармен  Mr. Green/, първородния син на Кармен вече мрази братчето си, Инспектора и той е на първа линия....какво повече от това да искаме като за начало  Hug

# 614
  • Мнения: 1 499
Бяхте страхотна компания  Heart Eyes
 newsm51 smile3525 #Silly

Общи условия

Активация на акаунт