ЕЛП - отчетна 39

  • 21 931
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 219
Розу! Много ти е хубава елхата, и джуджето, и шапката му, и прилича на майка си, и бутчетата му са по-големи вече - има за всички да хапнем! Пу, пу, пу!


Аз май наготвих, ама сега имам да правя подаръчни късмети и късмети за баниця! докато ги наувия и ще трябва да ходя да турям баницата у печката! Уж нямаше да я правя аз... явно хората решиха, че при мен корите и сиренето са на по-сигурно място в моите ръце и след това ще става за ядене!

# 61
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ей ме на с кафето...
Зелеви сармички си се готвят, пък аз малко почивчица си открадвам. Сармичките са за утре. Довечера ще печем пРАжоли (спомням си, че това беше любима дума на някого), та да не се занимавам утре пак с готвене - сармите са за утре.

Заника на слънцето - в този случай иночетене е, ако някой го прочете като заник.
ЗаДника на слънцето звучи страхотно, просто. Поезия!

Пожелавам ви весело прекарване на новогодишната вечер, щото после едва ли ще се докопам от ММ до комп. Нали моят ме предаде, сега живея от подаяния...

Целувам ви, обичам ви, до догодина!

  love001 Hug

# 62
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Снимката му ме подсеща, че с нито едно от децата нямам такава снимка, защото така и не пожелаха да стоят на едно място една цяла безкрайна вечност, докато щракне копчето на фотоапарата  Twisted Evil

Атти, трябва да снимаш в режим на последователни снимки. Иначе няма нацелване. Аз така снимам и за десетина минути нащраквам към 400 парчета. После е играчка да ги прегледам и отсея, та да останат към 40-ина, но със сигурност хващам момента.

Като ви чета направо срам ме хваща. При мен готвенето ще е едни запечени картофи със сирена и една мръвка за съпружието. Всичко останало ще е утре при мама и при свекърва ми.  Laughing

Све4, весело посрещане и на теб! Цунки и ще се видим догодина!  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 6 219
Розу, покани си някоя готвлива приятелка като мен.
От тях месото и шампанското + продукти за баницата, а от мен руска салата, брускети с козе сирене и домати, прясна салата от ряпа/моркови/цвекло, торта и новогодишни късмети! Ще направя и баницата, ама по-късно!
за 4 + 2 деца ми се струва добро меню!

# 64
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Ване, аз много обичам да готвя, но за довечера няма смисъл от десетина манджи, защото ще сме си тримата (третият дори не го смятам в яденето  Laughing). По едно ядене, салатка, десерт и винце. И новия "Хобит"  Sunglasses

ПП: забравих да ви кажа откъде си взех един чувал подправки и изпаднах в екстаз при получаването им.
Скрит текст:
http://www.naturabg.com/5-spices
Сравнявах цените на няколко места и тук се оказаха доста прилични

Последна редакция: вт, 31 дек 2013, 16:16 от Зимна роза

# 65
  • София
  • Мнения: 6 219
Скъпи мои! Весело посрещане на Новата Година!
Желая ви много късмет, прекрасни подаръци - материални и нематериални, и поне еднъ сбъдната мечта през 2014 г.!

Сътворих и късмети!
Скрит текст:

# 66
  • София
  • Мнения: 5 658
Искам и аз такива хубави късмети като тези на Ването!   Party

Аз не съм получила никакви кой знае какви специални подаръци, с мъж ми решихме импровизирано да си купим кухненско кантарче, което дори не броим като подарък... Ако беше решил да ми подарява кантар за Коледа, щях да се чувствам задължена според традицията да му подаря шублер  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Розе, кой да се сети тогава за последователни снимки, аз даже не знам преди 10 години апаратите дали имаха такава функция  Rolling Eyes Но при всички случаи имам достатъчно снимки със слънчеви, елхови и всякакви други заници  Crazy

На всички пожелавам весело посрещане на 12-тия час! Според китайския календар 2014-та е годината на дървения кон, обръщам специално внимание да не се пише погрешно слято - надървения кон  Mr. Green

Последна редакция: вт, 31 дек 2013, 19:35 от Атти

# 67
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Аз не съм получила никакви кой знае какви специални подаръци, с мъж ми решихме импровизирано да си купим кухненско кантарче, което дори не броим като подарък... Ако беше решил да ми подарява кантар за Коледа, щях да се чувствам задължена според традицията да му подаря шублер  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

 smile3532 smile3532 smile3532

Ване, чудни късметчета!  Grinning

# 68
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 289
опаковах подаръците в еднаква хартия и не сложих етикети  Crazy
да видим утре кой при кого ще отиде Simple Smile Simple Smile Simple Smile
защо ли имам чувството, че на нас с бащицата ще ни се паднат игрите  Crazy

# 69
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Добри, да не стане като в оня виц, дето един бил в чужбина и взел подарък на сестра си и на годеницата си. На годеницата ръкавици, на сестрата - гащи. Съответно написал и бележки - "Носят се леко смъкнати за проветрение" - за гащите. "Целувам горещо това, което е под тях" - за ръкавиците. Обаче нашичкият взел, че объркал подаръците. Познай коя дама какво е получила и с каква бележка  Mr. Green

На всички весело посрещане на Новата година! Догодина - росни, пресни, пак тука!  Hug Hug Hug

# 70
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Всички сте в сърцето ми! Наздраве и до амин!

# 71
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Пъблични личности любими!
Честита Нова 2014 година!
Да сте здрави и щастливи!

Хайде, отварям пъба за новата година. На мен се пада честта.  Grinning

ПП: леле, от миналата година не съм ви виждала!  Crazy
Идвайте да ви ступам гърбинките за здраве!

# 72
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Честита да е новата 2014та, здраве, щастие, късмет и каквото ви е на сърце, това да ви е в ръце!
Розе, страхотно джудже! Heart Eyes
Све4, разминах се със земетресението, но след това пътувах и нямаше как да пиша.

# 73
  • София
  • Мнения: 5 658
Честити да сте всички! Прегръщам ви и ви обичам!  Hug

# 74
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Доклад! Веднага! Кой, какво, от кое парче, таковата, и всичкото!

Само да кажа, че голямото дете за пръв използва къщата ни за терен на партито си, същоящо се от 6 пиргиша и едно Иве и че пораженията след безсънната нощ бяха точно никакви, плюс получихме пълен хадилник с храна и една неизЕдена торта, мляс. Само апетит да имахме...
А нас в къщата ни нямаше... мисля да се пенсионирам, нале...

Имам си паричка и "късмет"! Наздраве ви днес!

Общи условия

Активация на акаунт