Нова седмичка любовна /13.02 - 19.02/

  • 3 134
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
Пета, Леа, късмет!!!
Весела седмичка на всички!

# 16
Хайде на новата седмичка, момичета!
Много любовна и щастлива да бъде Heart Eyes и изпълнена с хубави новини!
Казвайте сега за кого да стискаме палци! Аз първа се нареждам на опашката, че утре ще си правя тест за бременност. Утре се пада 14 ден от инсето, нали не е рано?

Първо момичета да ви пожелая да сте много обичани!  newsm51 txtloves newsm51
Аз съм на 8 ден от Инсето и нищо не чувствам, ама нищо. Болят ме само зърната, което е признак за М. Общо взето съм отписъла този цикъл и събирам кураж и положителна нагласа за следващия. Не се чувствам бременна и това е! Стискам палци тази седмица да има много  EFP

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 204
То моите болести основно са ми в главата #Cussing out #Cussing out, но това е положението.
Личната ме преслуша, каза, че нямам проблеми, но аз на нея.....малко и нямам вяра. Сега се чудя дали да търся още едно мнение, или просто търся под вола теле(най-вероятно).
Освен това ме зарадва, че хематолозите във Враца едва ли щели да могат да ми помогнат(преведено:нямам направления и не мога да дам направление за такова нещо, като и аз не го разбирам).
Направих си една разходка, купих за мъж ми за утре картичка и се прибрах доволна Grinning

# 18
  • Мнения: 3 010
Здравейте на всички.
Минавам за малко само да Ви пожелая успех. При мен нещата загрубяха на работа и дове4ера ще си подавам молбата за напускане /от кога се каня, ама все си мисля, че ще забременея.../. Та тука подавам разни документи за нова работа. Пожелайте ми успех моми4ета и стискайте палци да си намеря нещо хубаво.  Wink
Нямам време да Ви из4ета, но дове4ера ще се постарая.

# 19
  • Мнения: 2 120
Весела любовна седмичка, момичета.
Леа, стискам палци за утре знаеш. Пета, желая ти успех.
Ва, аз три месеца все боледувах, гълтах витамини като луда, антибиотици също, ама май се оправих с американския аспирин.
dendy, успех в търсенето на нова работа.
Ако съм пропуснала някого да ми прости.

# 20
  • Мнения: 957
Момичета, днес пристигнаха резултатите ми от изследването на прогестерон и естрадиол на 7ми ден след овулация. Бихте ли коментирали дали са ок. Докторzт ги изследва заради съмнение за ПКЯ. Първите изсл. на 3ти  ден след М. бяха на ред.

естрадиол  87 pg/ml     реф.ст. лутеална фаза ( 21 - 312) pg/ml
прогестерон 24,30 ng/ml   реф.ст. лутеална фаза ( 1.2 - 15.9) ng/ml

нормално ли е прогестерона да е висок? Естрадиола не е ли прекалено нисък? 
Ще се побъркам вече!

Последна редакция: пн, 13 фев 2006, 18:17 от elfljo

# 21
  • Мнения: 2 120
Мисля, че ако е станало оплождане прогестерона е нормално да е висок, само дето не знам, какви стойности трябва да има при бременност. Успокой се.

# 22
  • Мнения: 471
Здравейте, скъпи момичета! Много хубава седмичка, изпълнена с любов ви пожелавам!
Лея, нали нямаше да бързаш с теста и щеше да го правиш на 15-ти? Май нямаш търпение, което си е напълно разбираемо - стискам мнооого силно палци за утре и като видиш  EFP веднага да пишеш!
Пета, все така добре да върви стимулацията и да станат още повече фоликулчета  Hug
dendy, пожелавам ти много скоро да си намериш по-хубава работа, където да се чувстваш добре и спокойна. Аз също обмислям да напусна сегашната, но първо искам да видя какво ще решим с инвитрото.
Ва, хайде, гони ги тезу болести вече, какво са решили да те мъчат цяла зима  Naughty И тоя ужас с твоята лична лекарка  #2gunfire Нека да не ти се налага повече да я посещаваш, заради разни болести.

Аз пък днес разбрах, че най-добрата ми приятелка ще се омъжва и съм много щастлива, все едно пак аз ще се омъжвам  Blush Това е от мен, лека нощ  Wink

# 23
  • Мнения: 1 612
Едно бързо "Здравейте!" от мен.
Стискам палци на всички!
Аз нещо пак се отчаях.
След толкова много опити този месец и 5-дневно закъснение пак ми дойде. И този път кръвоизлив, съсиреци, гадост. Sick
Сори, че развалям хубавото настроение, но трябваше да споделя с някой.
Чакам с нетърпение 27-ми за да се видя с доц. Конова и се надявам тя да ми изясни някои неща.
Дано не се окажат верни моите съмнения. Thinking

# 24
  • Мнения: 7 716
Лилиа, не се притеснявай, след ин-витрото са се поразбъркали хормоните. Нормално е.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272

Честит Св. Валентин, мили момичета! Бъдете много обичани и обичайте! Нека днешния ден бъде много специален и романтичен за всички вас!

А сега и моят отчет. Тестът е отрицателен - борбата продължава. Направих го още снощи и ми беше малко криво, но все пак се бях настроила и за такъв резултат. Днес вече настроението ми е празнично Grinning, весело ми е и щастливо! Реших, че няма място за отчаяние. Този неуспех ми е поредния стимул да продължавам да се боря. Много се усмихвайте днес Grinning

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Честит празник момичета  Heart Eyes Нека любовта топли винаги сърцата ви а скоро и едно бебече да доусмисли живота ви Heart Eyes
Весело прекарване на празника и после да разказвате защото аз ще съм си сама у нас и ще точа зъби за вашите разкази Mr. Green

# 27
  • Мнения: 388
Честит празник момичета!
Пожелавам Ви много, любов и прекрасни бебета!
Нека този ден е много специален за Всички нас и дано след година да бутаме  1strollerколички!
Знам, че съм нова и дано да ме приемете.
 Целувам ви и нека след тази вечер много EFP 
  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Леичке, само така Wink Всички знаем, че рядко става от първия път. Важното е да продължаваме.

Честит св. Валентин и от мен и весело изкарване  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 029
Мацки, Честити Празници!
"Любовта движи света, тя е тази без която не можем!Любовта ни окрилява, прави животът ни по-красив и вълнуващ, затова нека я пазим, нека се борим за нея и я устояваме, за да и се радваме винаги!!!
Това са думи на една моя приятелка...исках да ви ги споделя!
Обичайте се и днес пийте за Здраве!
Успешен ден на всички и много щастливи емоции!!!
П.С.Леичка, успех!

Общи условия

Активация на акаунт