Отговори
# 15
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Благодаря на Зизу и Жани, че дори и в празничните дни, дори и с неработещ горе бутон нова тема, ама все пак открит отпосле работещ долу бутон за нова тема, ни сътвориха нов дом - празничен, уютен, топъл, разкошен .....

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Жани, Зизу, Профи, Диди, Биби, Пппетрова, Пепи, Капризче, Мими, Рени, Джейни, Илде, Линко, Ели, Гери  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Джейни, прекрасни думи  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 16
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 485
Ехоооо,  wavey wavey wavey минавам да ви нагледам да си почина като се развея за малко при вас, че днес съм като многоръкия Шива- с толкова йедене съм се захванала да му придавам вид и изглед чеее....
 И срам не срам, но не сме много по канона, защото мъжо за постнии манджи не ще да чува, та на брой ща ги докарам, ама за другото няма как Crazy

Ох и това Joy

Скрит текст:


Бе море, той да се яви, пък аз да се тествам съм или не съм Mr. Green



# 17
  • Мнения: 34
Ехоооо,  wavey wavey wavey минавам да ви нагледам да си почина като се развея за малко при вас, че днес съм като многоръкия Шива- с толкова йедене съм се захванала да му придавам вид и изглед чеее....
 И срам не срам, но не сме много по канона, защото мъжо за пости не ще да чува, та на брой ща ги докарам, ама за другото няма как Crazy

Ох и това Joy

Скрит текст:


Бе море, той да се яви, пък аз да се тествам съм или не съм Mr. Green





Ивче Hug за текстчето под скритото Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 и аз и аз  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ади няма мееееееее Blush Blush Blush

# 18
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ха здравейте и тук на всички Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Желая ви весело посрещане на празниците...много здраве, щастие и любов на всички Вас и вашите семейства и близки хора.  Hug Hug Hug Hug    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Веднага да се връщате да си допълвате списъците, преписвачки такива!  smile3513 newsm62
Някоя поне да ме беше проверила! ooooh! Laughing
Изпуснала съм Дзверчето  Embarassed, Лудосчето  Embarassed, Ренате  Embarassed, Тути , а като погледнах тази тема, съм опущила и Капризчето Embarassed, и Гери Стефанова, която се престраши да драсне някой ред за празника. Wink
Малеееее, и Йоанчето съм изпуснала! Embarassed Embarassed Embarassed


Отивам да последвам Беллора  Hug в подобна дейност. Кухненският екшън да започне ... сега! Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 дек 2013, 14:19 от profi_1

# 20
  • Мнения: 123
Зиз и Жани, благодаря за новия дом! Вадете вазите!  Heart Eyes

 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51  smile3525 newsm51


Да Ви нагушкам и тук всички!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Копвам си пожеланието за днес от другата тема и тук :  Blush

Мили ми момичета, желая Ви от сърце топла и уютна Бъдни вечер! Споделете я с хора, които Ви носят светлина и спокойствие! Щастлива съм, че Ви има!

Живи здрави, утре да си честитим Коледа!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Прекрасен ден, пълен с настроение и усмивки!   love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

И, да не изневерявам на себе си,  Heart Eyes  музика за пълен разкош!  Hug Hug Hug Hug Hug

Скрит текст:

# 21
  • София
  • Мнения: 1 426
Веднага да се връщате да си допълвате списъците, преписвачки такива!  smile3513 newsm62
Някоя поне да ме беше проверила! ooooh! Laughing
Изпуснала съм Дзверчето  Embarassed, Лудосчето  Embarassed, Ренате  Embarassed, Тути , а като погледнах тази тема, съм опущила и Капризчето Embarassed, и Гери Стефанова, която се престраши да драсне някой ред за празника. Wink

Отивам да последвам Беллора  Hug в подобна дейност. Кухненският екшън да започне ... сега! Mr. Green
Профче, Hug и Йо (Слънчицето) да допълниш към списъка Heart Eyes Hug.Залепнах за монитора кат ти видях баклавата,ти как очакваш твоите хора да не напират Hug Joy Joy Joy Joy Joy
Благодаря ви на всички за хубавите пожелания newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
За мен Коледното чудо е станало Heart Eyes,я ни вижте-няма значение от възраст,разбирания,местоположение,събра ни любовта към един сериал,а покрай него толкова се сближихме,че не можем една без друга нито ден Hug Hug Hug.Е това ако не е чудо?

# 22
  • София
  • Мнения: 379
Охоооооо Crazy Crazy Crazy кой е тоя Дедо Коледа бе, я ми го пратете си земем подаръка  Mr. Green Joy Joy

Благодаря за темата!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Такааа, аз да си споделя за неволите снощи  ooooh!
Скрит текст:
както сме си турили сърмичките у фурната да си се сготвят и за днеска да остане само питката и тока по едено време изгасна  #Crazy и то само при нас няма ток и какво се оказва някъв кабел бил прекъснат  ooooh! и няма и с какво да се сгрееш при нас всичко на ток, ни парно ни климатици, казвам ви завивала съм се с 3 одеяла и едвам мърдах отдоло  Joy но за щастие днес в 8 часа  #Crazy проблема се разреши с едно таковас приятно блъскане за събуждане  #Crazy  ooooh!

Искам да ви пожелая светли празници на всички!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ако имам време довечера и утре ще мина да ви видя  Hug Hug Hug Hug Hug

Илинче  Hug Hug ами не  елично мое творение, повечето работа мама я свърши, аз само висях над нея и ми течаха лигите  Joy Joy Joy Joy Joy   Heart Eyes

Айде, че трябва елха да окрасяваме тепърва  Laughing Hug Hug Hug Hug

# 23
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 485
Ех, Проф, колко беше права с онзи пост, дето ти го цитирах и в темата за ПО Peace
 
Цитирам те и от предната тема- и моето мнение е такова, снощи си казах и аз, че до Чачо, Серка изглежда като фенка на агнешкото- нищо чисто и детско няма у нея, въпреки, че такива послания се опитват да ни внушат. Поне на 30 изглежда на колелото. Снощи даже и Надето, дето по принцип не е склонна да я дялка каза същото за възрастта и  Wink


Видях новия фрагман на ПО.
Серка изглежда отвратително дърта. На колелото пък два пъти повече. Sick
Теорията ми с натрапваните аналогии се потвърждава.  Wink


Не че съм имала някакви съмнения за подчертаното, но сега съвсем се затвърдиха. Спокойно могат да взаимстват сцени от един куп други сериали, но знаят от къде ще се вдигне врява и ще си направят безплатна реклама Wink
 Дето се вика джангър да става-важното е ПО да се споменава, пък контекста не е важен  Joy

Хайде и аз пак да се мятам, че всичката в кухнята мен чака- по-късно мъжо ще подрежда къщата и масата  само, а после ще разпуска Party

пп Жани, дано детенцето ти да е по-добре Hug

пп2 Аз се отказвам да изброявам поименно, че няма начин да не изпусна някого....Та гушкам ви всички и ви пожелавам весели празници!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 426
Йо, Hugужас,абе при вас тая година е.....дано другата е мноооого по-добра и спокойна Hug spoko
Диби, Hugднес съм ок Peace,благодаря ти Hug.

# 25
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1
ха добър ден  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 26
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1
обичам ви  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 27
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Зизулия Hug Heart Eyes ей ся ши пробам твойта баклава,как обичам такива простички вкусотийки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Чай ти дам чичеци newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
кат стане ши има ощи Wink

 Весели празници и на всички гости,които посещават Диспансера Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 28
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
         newsm51 newsm51 newsm51 Hug Честита Коледа да сме здрави и щастливи
желая ви цялото щастие да бъде за вас и вашите семейства, нека Бог да ни благослови и закриля, благодаря ви за цялото внимание и отзивчивостта към мен, да сме си все така добри и добронамерени, нека Дядо Коледа влезе в домовете ви!


Сега чичеци за Жани и Зизката -за новата тема да тропнем ний хорце- newsm51 newsm51 newsm51

http://www.youtube.com/watch?v=NLIcZ6617Pg

специално за Ренка е, с теб съм, моят дух те подкрепя, нека отворим сърцата си, те може би ще ни посетят, остави първото парче от питката цяла нощ да стои на масата,
Скрит текст:

Скрит текст:
 

# 29
  • Мнения: 11 820
Весели празници сладури  Hug бъдете живи,здрави,щастливи и обичани  Hug

Общи условия

Активация на акаунт