Енгин Акюрек в очакване на „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 241

  • 30 429
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 097

Любим колаж.
Момичета,искам да украся новата ни къщичка  с този колаж,който много обичам.Да ни е честита новата тема. Благодарности на Мариана за топлия ни дом.Благодарности на всички ,които допринасяте с присъствието и талантливото си участието в темата.Благодарна съм и на Енгин - човека и актьора,който с таланта си пресече пътищата ни и ни превърна в едно голямо семейство. Това е темата,в която ще чакаме пред бъдника Рождеството на Исус. Ще се поздравим с празника и ще си пожелаем и помечтаем заедно  само хубави неща,като здраве,щастие,усмивки и новини за филма и сериала,които са предстоящи.Знаете,че ви обичам.

# 16
  • Мнения: 1 953
Марианка,благодаря за новата тема и за прекрасната новина! Hug
Миле,да ти е живо и здраво момчето   bouquet
Марта,за клипа Hug
Мисля ,че Енгин снима и скоро ще имаме нови снимки.
Гнусливите ги съжалявам и игнорирам!

# 17
  • Мнения: 23 273


Момичета с този колаж  на Текин и клипа посветен на " Малкия септемврийски проблем" ви желая хубава вечер !

В навечерието на най-светлият ни празник раждането на Спасителят ви желая най-вече здраве, мир и любов !

Аз ще бъда дежурна - така,че дано имате запаси ... ако излезе нова снимка.

До утре !

Не забравяйте да погледнете към небето и да си кажете желанието за тази тайнствена и свята нощ !



# 18
  • Мнения: 1 953
Марта ,леко и спокойно дежурство! Hug
Дано ни зарадват с нова снимка !
 

# 19
  • Мнения: 1 953
Поздравявам вас и вашите семейства ! Hug
Бъдете живи ,здрави и усмихнати! Hug
http://www.youtube.com/watch?v=QkzlwABGd3Y

# 20
  • Мнения: 2 293
Марта спокойно дежурство.Момичета на всички вас и вашите семейства желая вечер изпълнена с много празнично настроение и любов.Да сте живи и здрави,късмета винаги да ви спохожда,много здраве,щастие и любов.И както казва Мартичка погледнете към небето и си пожелайте нещо хубаво.Весел празник момичета.Обичам ви и ви прегръщам силно.       Heart Eyes Hug 

# 21
  • Мнения: 2 293


Колаж на Ханя Масуд...
И на фона на крепостта във Ван стои добре момчето...

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 34 122


Момичета, бъдете благословени, Вие и Вашите семейства. Нека любовта към този актьор ни обединява.

# 23
  • Мнения: 1 007
 newsm51 Марта!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 34 122


Прекрасен колаж с Текин. Феновете явно го харесват - особено този цвят как му прилича.

# 25
  • Мнения: 1 953
Мариана ,на човек с добро сърце и светли мисли ,всичко му отива! Hug

# 26
  • Мнения: 1 097

Има ли цвят и вид стил,който да не му приляга.Винаги перфектен и най важното естествен.Харесвам го винаги,дори и в дрипавите фланелки на Текин,които сякаш аз съм ги поръбвала на ръка е чаровник.
Дочи,как не сме се сблъскали във виртуалния канал.

# 27
  • Мнения: 1 953
Керим ви поздравява !

# 28
  • Мнения: 1 953
Миле ,ние обичаме от сърце ,така че ,във виртуал или реал -сблъсъкът ни ще бъде приятен и желан! Hug
Дано имам късмет ,да се сблъсквам с хора като теб и в реала. Hug

# 29
  • Мнения: 1 953

Красота!

Общи условия

Активация на акаунт