Свърделите на главичката

  • 10 011
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 534
еlito , това определено е един .
Дъщеря ми е с два , наистина са инати по това , което виждам дотук  ooooh!

# 16
  • Мнения: 507
И 2-те ми бебета имат по един. newsm78

# 17
  • Мнения: 3 929
Моя бебо има два и свекито все казва, че такива деца са късметлии. За първи път чувам такова нещо, но често й вярвам, колкото и наивно да звучи, защото свекито по принцип си има дарба да гледа на кафе и да предрича някои неща, а и бае против уроки. Та затова си мисля, че сигурно не случайно знае за въпросните свърдели. А и да си призная честно, така ми изнася - детето ми да има късмет в живота.

# 18
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми е с един,но не вярвам в подобни глупости.

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Elito, един е, един Peace

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Ох, а за това какво ще кажете Wink

Има си и един обикновен въртел (аз така знам думичката) отгоре на главата Sunglasses
Не знам какви прически ще си прави като порасне newsm78 Ама иначе си е доста спокойно бебе, за разлика от батко си Mr. Green

# 21
  • Мнения: 337
при нас на върха на главичката е един, обачеееееееее точно на бритона си имаме два, които се събират по средата, просто уникален перчем Laughing

# 22
  • Мнения: 3 932
То4но това твърдение не съм го 4ула,а и да ми го е споменал някой съмпропуснала да гозапомня, за6тото не вярвам в подобни не6та Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 1 110
Единия ми син има два, другия един. Познайте кой е по-голямото диване до момента!?  Mr. Green  Joy
Аз имам два и на челото си също съм лизната в двете посоки. Доста трудно става оформянето на прическата, наистина.  hahaha
Баба ми казваше, че тези хора (с по два въртела) са големи късметлии. Но също така им викат "инатчета", така че....

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И дъщеря ми определено е с един, пък е щура за трима Wink.

# 25
  • Мнения: 19
Моят син има два и наистина е голям инат..... дано да има късмет Laughing и не само това но и сме лизнати на две места отпред... Mr. Green ужас не питайте как се постригваме просто кошмар!!!



Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 11:06 от rady_s

# 26
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Нищо не съм чула по въпроса с какво са "по-" децата с 2 и повече въртела или свърдела/това ми звучи като свредел Joy/
За протокола и ние сме с два ,ама освен че ще му стърчи косата друго не виждам какво влияние ще му окажат hahaha

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Момичета, покажете някое бебче с два въртела, защото аз не мога да си го представя. Току виж и моето се окаже с два Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 089
мале-е-е, аконе вярно това...
ние сме със запетайки по цялата глава Simple Smile

# 29
  • Мнения: 9 903
Аз съм чувала, че щом е така завъртяна косичката детето щяло да е голямо диване.

аз съм с два въртела/така го казват по моя край/ и съм тихо диване. Малкият е само с един.

Общи условия

Активация на акаунт