Отговори
# 30
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
Наде, нищо интересно.
Скрит текст:
На някои хора има страници от новата мама дето им се отварят центрирани. Иначе влизат да се оплачат от реклами, които са с невидими краища и закриват с тях съдържание на форума така че вместо съдържанието без да искат натискат въпросните реклами и се мятат по разни сайтове. Вече няколко човека заявиха, че завинаги са ги загубили като потребители на продукти с марката д-р Йоткер. Mr. Green И от някаква точилка се оплакват. Има и съобщения за разни бъгове.
Ни вест, ни кост от собственици и админи.

# 31
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Лека нощ, хухавелки  Hug Hug Hug Hug Hugsmile3524 smile3524 smile3524

# 32
  • Мнения: 16 079
Crazy лелеле бая имам да наваксвам и сега да зафаля Зизунка  Hug Heart Eyes Габка  Hug Heart Eyes Тери  Hug Heart Eyes за прекрасния ни диспансер, романтиката и комиксите
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 33
  • Мнения: 34
ади да сЪ вясна да кажа ии геджелер то на кой ли  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 ама ади от мен да мине Peace Peace Peace Peace

Фемирчетата вече девети сън сънуват Praynig Praynig Praynig аз още сЪ мандахерцам на ляво и дясно Joy Joy Joy Joy

                  

лека и мека къзлар Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

п.п. вааай то имало калабълък на балконя бе  Crazy Crazy Crazy

# 34
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде, куку-руку, лека нощ и от мен  Laughing Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вече мога, кат хората, да си легна  Mr. Green Joy Joy Joy

Лек последен работен ден за годината на всички, които ще се красотнят утре  Grinning Hug Heart Eyes
А, който няма да се красотни, пак да му е лек  Laughing Hug Heart Eyes

И за лека нощ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 16 079
Габче  Heart Eyes Hugлека

# 36
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
Лека нощ и от мен!  Hug

Габче,  Hug мерси за гифчето!   love001   
Ще имам хубави сънища. Heart Eyes

Диди, Жани, лека и на вас!  Hug

# 37
  • Мнения: 16 079
Профи  Heart Eyes Hug лека и на теб

# 38
  • Мнения: 6 105
"Някои обичат колкото гордостта им позволи, а други - колкото им стигне живота.''

Добро утро  Hug Заповядайте:



Благодаря за новата тема на целия екип  newsm51

 Heart Eyes

# 39
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Добър ден мили момичета  Hug
 
Скрит текст:


# 40
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Здравейте и от мен.
Чичеци за творческият екип на новата ни тема  newsm51 newsm51 newsm51

# 41
  • Мнения: 41
Добро утро и хубав ден момичета   bouquet Heart Eyes Hug

Да ви почерпя , че днес имам рожден ден  Stop

Скрит текст:
              

# 42
  • Мнения: 15 884
Здравейте сладкиши Hug Hug Hug
Вани Hug Heart Eyes Павлин4е Hug Heart Eyes Пепи Hug Heart Eyes
благодаря за кафетата Heart Eyes Hug Heart Eyes
Тути, 4естит рожден ден Hug Hug Hug от сърце ти желая много здраве, много късмет,много усмивки и сбъднати ме4ти




хубав и усмихнат ден, успешна седмица в наве4ерието на Новата Година Hug Hug Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 21 201
Наде, нищо интересно.
Скрит текст:
На някои хора има страници от новата мама дето им се отварят центрирани. Иначе влизат да се оплачат от реклами, които са с невидими краища и закриват с тях съдържание на форума така че вместо съдържанието без да искат натискат въпросните реклами и се мятат по разни сайтове. Вече няколко човека заявиха, че завинаги са ги загубили като потребители на продукти с марката д-р Йоткер. Mr. Green И от някаква точилка се оплакват. Има и съобщения за разни бъгове.
Ни вест, ни кост от собственици и админи.
Браво на тях, мерси.
Тути. newsm59

Хелоууу. Hug






Ренка, за теб.  love001

Последна редакция: пн, 30 дек 2013, 10:07 от Neidjal

# 44
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Добро утро. хухита Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Романтиче Hug Heart Eyes  bouquetПавлинче Hug Heart Eyes  bouquetПепи Hug Heart EyesЛелче Hug Heart Eyes  bouquet тва сутрешно апчи мноу арно  Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesМими Hug Heart Eyes
Скрит текст:
Надявам се ,че днес детенце е по-добре Praynig Praynig Praynig

Тути Hug Heart Eyes Честит Рожден Ден  newsm59 да си жива и здрава, много късмет, щастие, любов и добри приятели Tada  ura newsm67


Приятен ден на всички Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт