Къде в Бургас? (39)

  • 67 939
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6
Здравейте,момичета!
Изтекоха ми очите да чета....
Моля ви,кажете -искам да си направя лазерна епилация -къде в Бургас
Много мнения,но са от 2012г ,а вече едвам гледам в монитора.Очите ми сълзят
Някой правил ли е последната година,къде,какви са резултатите!
Много ви благодаря за отговорите!
Аз започнах курс в студиото на др. Йорданова на Кирил и Методии.Минала съм само 1 процедура и не мога да кажа още отзив, но там имам пълно доверие и не се съмнявам.Лазерът е произведен март 2013г.По-малко и по-безболезнени процедури се правят.Повече инфо в студиото.Телефон на лични ако искаш.

На мен ми препоръчаха Лазер център на ул. Цар Петър 11. Другата седмица ще ходя.
Сякаш и аз натам се ориентиром.Ходих да поразпитам -момичето изглежда компетентно пък не срещнах някакви оплаквания и отрицателни коментари,които да заслужават внимание
Ако има мами,които са минали от там нека споделят мнения.

Интересува ме още добър специалист в Бургас за ботокс,филъри и т.н
Изпитан дерматолог,който да си познава работата да ме поизпъне тук там.
Надявам се тук има момичета,които са правили или поне са чували за добри специалисти в Бургас

Благодаря за отговорите на всички!

# 676
  • Мнения: 285
Здравейте. Искам да попитам да ми препоръчате курс или частна учителка по руски език. Просто наистина да е качествено, а не за отбиване на номера. Благодаря ви и хубав ден.
http://french-burgas.com/language-courses-menu-bg/starting-courses-menu

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 4 110

Интересува ме още добър специалист в Бургас за ботокс,филъри и т.н
 
моя близка си сложи ботокс при д-р кенолова
http://dermasensebg.com/

# 678
  • Мнения: 35
skica, тази тема съм я виждала, но не е по моята част  Laughing Благодаря все пак  Hug
Имах предвид, че в онлайн магазините, за които има линкове в първия пост на темата има деко ленти и разни други материали. За лепящи листчета не съм гледала.  Peace

# 679
  • Мнения: 72
Огледах ги, дори си харесах едно - две неща, ноооо листчетата ги няма  Crazy Както сама каза - луда работа  Grinning

# 680
  • Мнения: 25
Здравейте! Може ли да ме ориентирате къде в Бургас правят масажи за бременни?

# 681
  • Мнения: 256
И аз да попитам от къде мога да купя бебешки буйки на Колев и Колев в района на центъра? Иначе в сайта им виждам, че имат магазин в Мол Плаза, но не се ориентирам на кой етаж е и до кой магазин е точно? Някой ако знае нека пише. Чух хубави отзиви и за буйките на Мама и папас, но нямам на идея къде се продават в Бургас?
не съм сигурна дали има точно на КиК буйки,но в магазина на Македония има доста голям избор,аз от там съм купувала,но не помня на коя фирма са.

Ходих и там, но са на друга българска фирма "Капчица". В крайна сметка се разходихме до мола и от там купихме:)

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 711
Момичета и аз да попитам:от къде в Бургас мога да си купя боя за коса на BES?
Освен от салоните, които работят с тази марка и в една парфюмерия- "Малена" , в ж.к "Славейков", до Орфея.

# 683
  • Мнения: leet
Къде в Бургас пробиват уши....за малко детенце е и ще се радвам и да е безболезнено?!

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да знаете хубав салон, където правят сгъстяване на мигли. Искам да си сложа няколко снопчета. Сега разглеждах страницата на Angel Face - имат такава процедура и е на хубава цена - 20лв, но не знам доколко добре ги поставят там.

# 685
  • Мнения: 172
Къде в Бургас пробиват уши....за малко детенце е и ще се радвам и да е безболезнено?!

Аз на моята принцеска й ги пробих в клиника Маджуров, никак не е болезнена, дискомфорта беше от това че баща й я стискаше да не мърда , но след като се успокои след пробиването нямаше никакви проблеми. Цената беше 40лева.

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 341
Къде в Бургас пробиват уши....за малко детенце е и ще се радвам и да е безболезнено?!

На дъщеря ми пробихме ушите в болница "Света София", при дерматолог, точно по това време на годината, след предварително записан час обаче, заради традицията да се продупчват ушите на малките момиченца точно на Благовещение - 25-ти март. Безболезнено беше, а и нямахме абсолютно никакви проблеми след това.

Ето може да прочетеш за обичая тук примерно:
http://www.probivane-na-ushi.com/2012/11/%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B … 1%86%D0%B8%D1%8F/


# 687
  • Мнения: leet
Именно заради Благовещение сме се решили....благодаря ви  bouquet

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 626
Здравейте, под дърво и камък търся корен хрян, ще се радвам да помогнете. Благодаря!

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
...
Момичета, може ли да препоръчате фирма за пране на диван и матрак, ако сте ползвали и сте доволни Praynig ...
  Да се повторя, че ми е нужно все още, пък току-виж ме прочете някой, който може да даде препоръки Rolling Eyes

И още едно питане добавям - да знаете някой мебелист, който работи бързо? Трябва ми един прост шкаф (шкаф за под мивка, с две вратички и един рафт), но с определени размери и не откривам по магазините , а ми трябва спешно Praynig

Общи условия

Активация на акаунт