Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 937
  • 726
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 242
От мен днес нещо наистина много лесно, бързо и наполовина с пръсти Simple Smile
Този грим не беше предвиден за снимки, но дори и бърз се получи добре, затова го поствам.
Сетих се, че имах една сянка на Essence (зелената) и понеже заговорихте за петролени нюанси реших да я използвам  Simple Smile

Скрит текст:

# 601
  • Мнения: 1 698
Фокси, кога ще пуснеш някой фото или видео урок? Последното гримче е прелест, а аз съм ти фенка така или иначе  Hug А това за бързо и лесно не го вярвам, че при мен не се получава нито бързо, нито лесно, а крайния резултат доста бяга от замисъла  Mr. Green

# 602
  • Мнения: 242
Фокси, кога ще пуснеш някой фото или видео урок? Последното гримче е прелест, а аз съм ти фенка така или иначе  Hug А това за бързо и лесно не го вярвам, че при мен не се получава нито бързо, нито лесно, а крайния резултат доста бяга от замисъла  Mr. Green

Наистина е много бърз и лесен грим. Така се гримирам обикновено когато нямам време, а искам гримът ми да е "богат". Зеленото е изцяло с пръсти нанесено. После само бленднах с четка, върху която имаше остатъци от UD Naked Basics.

А за видео-уроците - ами... срам ме е малко. Тотално блокирам пред камерата, а иначе имам желание. Виж, за фото-уроци просто бях забравила Simple Smile Но конретно за този грим може да се пробвам в близките дни да пусна нещо.

# 603
  • Австрия
  • Мнения: 2 549
Голяма благодарност за Check Please и г-жа Стихийна   bouquet От тях преди няколко страници бе идеята за Т22 на Makeupatelier, с чиято поръчка се сдобих преди малко.. точно каквито си желаех и търсех от месец - от тройка до петичка, натурални на цвят, матови сенки за ежедневен грим. Въобще нямаше да ми хрумне за Ателие  Blush Все попадам на смесени с перлени, които не само че имам достатъчно, но които и избягвам вече да използвам заради фините бръчици по клепачите.. Е, много съм доволна в момента, още веднъж: Благодаря!  Hug

Foxita, както винаги: удоволствие за окото! Комплимент за твоето (естествената му красота),  за сръчността на ръцете ти и за добрия вкус и грим!

# 604
  • Мнения: 538
Хм, точно до нас има един магазин за проф. козметика за коса, в него има добре заредени и Гош, Севънтийн .... освен да погледна    bouquet Благодаря  Heart Eyes (да ми подскаже къде да търся - някой зад океана  Joy hahaha )

Аленка, радиант има в едно магазинче на пазара на красно село- този, новият магазин със севънтойн, до него иам и стелаж на радиант. Ако не знаеш за кой магазин говоря, ще ти пиша !

# 605
  • Мнения: 616
Правите ли лилави гримове? Срока е до Сряда.

# 606
  • Мнения: 4 428
Две гримчета от последните дни  Grinning

# 607
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Хм, точно до нас има един магазин за проф. козметика за коса, в него има добре заредени и Гош, Севънтийн .... освен да погледна    bouquet Благодаря  Heart Eyes (да ми подскаже къде да търся - някой зад океана  Joy hahaha )

Аленка, радиант има в едно магазинче на пазара на красно село- този, новият магазин със севънтойн, до него иам и стелаж на радиант. Ако не знаеш за кой магазин говоря, ще ти пиша !

Ще те помоля да ми го обясниш, защото макар да ми е близо - не ходя на този пазар и никак не съм в час - къде какво има  Blush



За матово червило на ГР - да дам отзив, че е мноооого трайно, изумително трайно  Peace



Фокси  Heart Eyes прелестно, вярвам ти, че е лесно и бързо - малко сенки на подвижния клепач и хайде, но за жалост - при мен няма да е много красиво само така, макар, че съм го правила  Hug



DimS.  Hug честита радост  Blush да споделиш след ползване  Heart Eyes

# 608
  • София
  • Мнения: 202
От мен днес нещо наистина много лесно, бързо и наполовина с пръсти Simple Smile
Този грим не беше предвиден за снимки, но дори и бърз се получи добре, затова го поствам.
Сетих се, че имах една сянка на Essence (зелената) и понеже заговорихте за петролени нюанси реших да я използвам  Simple Smile

Скрит текст:

foxita, само четяща съм в тази тема засега, но нямаше как да спестя коментара си: поздравления за елегантния вид, финото изпълнение и виртуозното майсторство! Истинска наслада за окото! Hug

# 609
  • Мнения: 3 248
Аз нещо съм на вълна очна линия, но ми трябват много тренировки още. По-малко от десетина пъти съм пробвала такава.  Blush

# 610
  • Мнения: 4 428
Но се е получило върха!  Heart Eyes

# 611
  • Мнения: 331
Да, Епона, с това прекрасно око бих ходила само така - фантастично е!

На Фокси шедьоврите няма и да ги коментирам - просто ме оставят без думи!

# 612
  • Мнения: 34 785
И двата грима страхотни! Heart Eyes
Hope, днес те видях в Бенетон. Отдалеч ти видях червилото Радиантско и бях сигурна, че си ти без да съм видяла повече. Аз също бях с моето, но то е светло прасковено.
В Морията на Витошка има само от два цвята от гореспоменатите червила. Laughing Whistling

# 613
  • Мнения: 331
И двата грима страхотни! Heart Eyes
Hope, днес те видях в Бенетон. Отдалеч ти видях червилото Радиантско и бях сигурна, че си ти без да съм видяла повече. Аз също бях с моето, но то е светло прасковено.
В Морията на Витошка има само от два цвята от гореспоменатите червила. Laughing Whistling
Хахахахах, да аз съм била Simple Smile В Бенетон изпадам в умопомрачение и грабя като невидяла, не знам защо ми действа така този магазин  Crazy Трябваше да се обадиш!   bouquet

# 614
  • Мнения: 34 785
И двата грима страхотни! Heart Eyes
Hope, днес те видях в Бенетон. Отдалеч ти видях червилото Радиантско и бях сигурна, че си ти без да съм видяла повече. Аз също бях с моето, но то е светло прасковено.
В Морията на Витошка има само от два цвята от гореспоменатите червила. Laughing Whistling
Хахахахах, да аз съм била Simple Smile Трябваше да се обадиш!   bouquet
Ами ти ме погледна директно, мерехме с мъжа ми пухенки на детето и после бързо излезе навън. Помислих че си гониш детенцето и после като излязох след малко вече те нямаше. Hug

Общи условия

Активация на акаунт