Клуб Мики Маус ме разочарова

  • 1 704
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ние със съпруга ми не пушим,пушиха част от другите родители.Започнаха да играят сами,скараха се и отидоха в скутовете на мама да търсят утеха.А за пример за троснатата девойка,ще кажа следното.Малкото ми детенце поиска сок,помолих я да ми даде един а тя ми заяви,че децата щели да пият по-късно,когато им поднесат пицата.Аз и казах,че после пак ще пие,но да и даде и сега един,а тя ми се сопна,че не можело така,ще пие със останалите.И от там тръгна голяма разправия,за един сок,защото аз все пак настоях да и дадат.Нормално ли е това?

# 16
  • София
  • Мнения: 6 477
Ние миналата година точно за Коледа бяхме в Мики Маус - просто малката е родена ден преди Коледа! Купонът беше страшен! Всички дребосъци бяха много доволни, нарисувани от каките, бесняха, танцуваха и накрая каките нахраниха злоядите - моята е от тях и беше нахранена! За родителите имаше плата, пушехме до прозореца и всичко беше точно!Даже откарахме 2 часа и половина..
За цигарите - ми защо не сте казали на гостите си, че ви е неприятно да се пуши на вашия рожден ден?!
А за персонала - каките са много мили и внимателни, мисля и тази година отнова да празнуваме там. Говоря за клуба на Патиарха, новия го откриваха същия ден и така.

# 17
  • Мнения: 1 403
da_bo аз също поисках преди пицата сок за Емили. Дадоха ми,та чак и  в чашата и го сипаха. Незнам  защо сте си създали това негативно мнение,но наистина са много любезни. Мисла си  newsm78 да не са някой други какички,но те не ги сменят - знам ли?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 663
Мисля си, че всеки има някакви свои критерии за обслужване, на начин на протичане на самия РД. Аз незнам, но на такива места единствено което гледам е на децата да им е добре т.е. да играят, да се веселят. Изобщо не държа на яденето, за 2 часа няма нищо да им стане.

Мненията може да са много различни, на някой му харесва тук, на друг там. Може би не съм претенциозна, но досега, където и да сме празнували - Мак Доналдс, Гудис , тези двете преди когато нямаше клубове, Ментов Носорог, Барбарони, ами доволна съм, по-точно децата са доволни.

# 19
  • Мнения: 14
Здравейте, мили майки!
Обещах ви,че ще ви разкажа как е минал рождения ни ден в Мики Маус. Бяхме в този в центъра и смея да твърдя,че до сега не съм попадала на по-добро място   .Отношението на каките беше страхотно,особено на една от тях, чието име за съжаление не помня, но със сигурност разбрах, че тя е почти всеки ден там и гледа дечица и през деня. Много беше мила  .Децата бяхя обгърнати с много внимание и ги занимаваха през цялото време. Всички малчугани успешно   бяха нахранени, танцуваха, пяха и пр. А сценката с тортата направо беше незабравимо преживяване за децата-още разказват как Мики Маус (една кукла за ръка) ги разпитвала кой как се казва, говорила си с тях и т.н.
Възхитена съм и горещо го препоръчвам на всички, които искат наистина да запомнят празника си.
 
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
--------------------------------------------------------------------------------
   

# 20
  • Мнения: 242
Много странно. newsm78
Ние изкарахме страхотен рожден ден там.
Много съм впечатлена от организацията на партито, а децата такъв купон си спретнаха че ние родителите, вместо да стоим във въпросната стая и да се черпим предпочетохме да отидем при децата и да гледаме шоуто.
Препоръчвам усилено този клуб.

Общи условия

Активация на акаунт