Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 11

  • 85 106
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14
littlexsecrets,(извинявай забравих ти името)
Може де понаучим някоя дума.Да.
Но с инцидента в петък.Почти всеки от нас се мъчеше нещо да разбере.
А ако беше дублиран, щеше да е по-добре за всички ни.
Нищо лично, просто смятам, че така ще е по-добре. Wink

# 691
  • Мнения: 1 117
littlexsecrets,(извинявай забравих ти името)
Може де понаучим някоя дума.Да.
Но с инцидента в петък.Почти всеки от нас се мъчеше нещо да разбере.
А ако беше дублиран, щеше да е по-добре за всички ни.
Нищо лично, просто смятам, че така ще е по-добре. Wink
Казвам се Рая.
Да, за това си прав. За всички би било по-лесно да е дублиран и сериалът щеше да има повече фенове. Но след като това не стана се опитвам да намеря нещо хубаво в субтитрите.

Ако някой е пропуснал епизода, може да го гледа във Вбокс7.Аз го записах, сега сестра ми ще го качи.Бавно зарежда, но все някога би трябвало да се качи. Embarassed
Страхотно! Много благодаря.  Hug

Красота.  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 14
На Нати много й отива дълга коса.Ама много newsm76

# 693
# 694
  • Мнения: 8
"Тя се усмихваше, тя се изненадваше, тя беше нервна, тя плачеше, тя е един човек, който сбъдна мечтата си "

Най-яката ми рисунка

# 695
  • Мнения: 286
"Тя се усмихваше, тя се изненадваше, тя беше нервна, тя плачеше, тя е един човек, който сбъдна мечтата си "

Най-яката ми рисунка

Много ми харесва рисунката ти ! Heart Eyes
Друго си е като дават епизодите със субтитри добре, че днес на повторението ги пуснаха Party да видим какво ще стане днес в следващия май Леон ще чуе Диего и Людмила като си  говорят за отстраняването на Вили от студиото Thinking

# 696
  • Мнения: 0
Това с дублирането не ми харесва особено, защото ако не е на български можем да чуем гласовете им, песните им, също така можем да научим испански.


 
"Тя се усмихваше, тя се изненадваше, тя беше нервна, тя плачеше, тя е един човек, който сбъдна мечтата си "

Най-яката ми рисунка

Много ми харесва рисунката ти ! Heart Eyes
Друго си е като дават епизодите със субтитри добре, че днес на повторението ги пуснаха Party да видим какво ще стане днес в следващия май Леон ще чуе Диего и Людмила като си  говорят за отстраняването на Вили от студиото Thinking






Рисунката ти е страхотна!! БРАВО!!

Искам да попитам колко момичета/момчета са от Габрово и ако искате можем да си направим среща??  Simple Smile Simple Smile  Wink

# 697
  • Мнения: 302
Видео на Мартина, Лодовика, Алба и Хорхе срещу тормоза в училище.


"Ако се извършва тормоз над вас в училище или познавате някой в тази ситуация веднага кажете на възрастен, прекратете мълчанието си."
Имат и срещу тормоза в Интернет

# 698
  • София
  • Мнения: 524
По между другото втория сезон в България вече се излъчва, а в други Европейски страни все още не е започнало излъчването. Третия сезон според мен ще е чак през 2015 (към средата).
Виждам, че много от нас няма да хванем втората половина на сезона, затова отново ще предложа да се организираме и да пишем на Дисни. Отново ще помоля Ани, понеже тя има връзка до форума, където пишат за новите епизоди, на страница 5, до колкото помня. Ако може Ани да ни дадеш емайлите и да им пишем да променят часът на повторението (11 сутринта удобно ли е на всички?)

# 699
  • Мнения: 0
По между другото втория сезон в България вече се излъчва, а в други Европейски страни все още не е започнало излъчването. Третия сезон според мен ще е чак през 2015 (към средата).
Виждам, че много от нас няма да хванем втората половина на сезона, затова отново ще предложа да се организираме и да пишем на Дисни. Отново ще помоля Ани, понеже тя има връзка до форума, където пишат за новите епизоди, на страница 5, до колкото помня. Ако може Ани да ни дадеш емайлите и да им пишем да променят часът на повторението (11 сутринта удобно ли е на всички?)

О,страхотна идея. Аз съм ЗА!

# 700
  • Мнения: 0
Ако някой е пропуснал епизода, може да го гледа във Вбокс7.Аз го записах, сега сестра ми ще го качи.Бавно зарежда, но все някога би трябвало да се качи. Embarassed

Страхотна си! Аз днес и повторението не можах да гледам,защото бях на БЧК.
Ангел си. Блгодаря ти многооооо. Peace Hug
П.С
Ще може ли линк към епизода,защото не мога да го намеря..

# 701
  • Мнения: 35
Абе кога Леон ще чуе как Диего и Людмила заговорничат ? Дето момента от рекламата.  ooooh! newsm78

# 702
  • Мнения: 562
Абе кога Леон ще чуе как Диего и Людмила заговорничат ? Дето момента от рекламата.  ooooh! newsm78

Не съм сигурна , но 44 или 45

# 703
  • Мнения: 562
По между другото втория сезон в България вече се излъчва, а в други Европейски страни все още не е започнало излъчването. Третия сезон според мен ще е чак през 2015 (към средата).
Виждам, че много от нас няма да хванем втората половина на сезона, затова отново ще предложа да се организираме и да пишем на Дисни. Отново ще помоля Ани, понеже тя има връзка до форума, където пишат за новите епизоди, на страница 5, до колкото помня. Ако може Ани да ни дадеш емайлите и да им пишем да променят часът на повторението (11 сутринта удобно ли е на всички?)

Твърдо за !  Simple Smile

# 704
  • Мнения: 302
По между другото втория сезон в България вече се излъчва, а в други Европейски страни все още не е започнало излъчването. Третия сезон според мен ще е чак през 2015 (към средата).
Виждам, че много от нас няма да хванем втората половина на сезона, затова отново ще предложа да се организираме и да пишем на Дисни. Отново ще помоля Ани, понеже тя има връзка до форума, където пишат за новите епизоди, на страница 5, до колкото помня. Ако може Ани да ни дадеш емайлите и да им пишем да променят часът на повторението (11 сутринта удобно ли е на всички?)

О,страхотна идея. Аз съм ЗА!
Аз не защото съм 1 смяна и няма да мога да ги хващам

Общи условия

Активация на акаунт