Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 11

  • 85 137
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 562
Дъгичке много хубаво стихотворение  Joy Joy

# 31
  • Мнения: 9
Дъгичке много хубаво стихотворение  Joy Joy



Неееее, това е стихче за сурваки  Grinning

# 32
  • Мнения: 0
Дъгичке, големи приключения, ама това с ръкава и слушалката е хитро!  Laughing Иначе аз вече от 3 години не сурвакам.. парите валят и без да бия хората за тях  Laughing Laughing Laughing
Скрит текст:
Иначе знам какво ти е за това с целувката... като сме тръгнали да се оплакваме... какво да ти кажа за 1Д.. Лиам е в сериозна връзка, като и преди това беше доста време в такава, Луи от години си е с Елинор, Хари ходи там с Тейлър ала бала сега имаше слухове че излиза с Кендъл Дженър (май така се пише.. ), Найл дето си ни беше необвързан май ходи с Барбара Палвин от скоро а пък Зейн ще се жени (за което съм много щастлива, ама все пак..)  Laughing Laughing Таа разбирам мъката ти  Hug Аз викам да си вземем брадвите и да отидем някъде да си изливаме мъката  Sad Laughing

Между другото днес си разглеждах фейсбук и в една страница за Виолета беше публикувана снимка на Канде с племенника й и отдолу се коментираше че това е детето й и имаше някакъв пост, в който се споменаваше мъжът на Канде и аз стоях като гръмната и по едно време почнах нещо да се хиля...  Laughing Добре бе... кога успя да се омъжи че и да роди  Laughing Понякога ми иде да се застрелям честно. А момичето което беше писало че това било детето й и не знам си какво каза че информацията е взела от биографията й и от инстаграм снимки... А Канде същата снимка я беше постнала в туитър на която пише "mi sobrino" което поне него знам какво значи-"моят племенник".. таа аз ли съм нещо в неведение или...  newsm78  Laughing Laughing

# 33
  • Мнения: 45
От кога не съм писала че и нова тема има  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 117
Дъгичке, стихотворението  е много добро!  Joy Големи рими, голямо нещо.  Laughing
Скрит текст:
Относно Рос- явно много си се ядосала, но според мен трябва да се радваш за момичето, защото мечтата й се е сбъднала. Хем е видяла любимеца си и хем е получила целувка от него и то в Новогодишната нощ. Пожелавам ти това да се случи и на теб!
Сега й погледнах туитъра и изглежда, че е полудяла.  Laughing Не спира да говори за това.

Няколко туита от Тини:

1. КАКВА ГОДИНА.
2. Невероятно е! 2013, навява ми толкова спомени.. 2014, пожелавам ви щастие, любов и здраве, щастлива съм и благодарна! Благодаря.
3. Вие сте ми приятели! Какво мога да ви кажа? БЛАГОДАРЯ ВИ за годината, която прекарахте с мен и за това, че ми помогнахте да сбъдна мечтата си.
4. Никога не спирайте да се борите за мечтите си! Вдигам тост за вас! Нека 2014 е изпълнена с любов. Здрава и щастлива година!


Мартина снощи е била на новогодишното шоу "L'Anno Che Verrà". Изпълнила е песните Nel Mio Mondo, Ser Mejor, Libre Soy, Hoy Somos Mas и Como Quieres .


http://youtu.be/h3bXgH9rSIY
http://youtu.be/VvVU1T1Afu0
Първите две изпълнения бяха на плейбек, но останалите ги пя на живо.
Страхотна е. Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 562
Е защо не е изпяла и първите изпълнения на живо ?  Sad Simple Smile

Иначе много хубаво пее  Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 0
Рая, Тини е много сладка  Heart Eyes Само не разбирам защо понякога пее на плейбек при положение че има страхотен глас! Не го разбирам това, макар че основно са песни с много танци, което е изморително, но все пак... За разлика от други доста известни звезди (няма да споменавам имена),които абсолютно не могат да пеят на живо на сцена и не могат да го изкарат без плейбек, Тини си пее невероятно и според мен няма нужда от плейбек.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 117
Между другото днес си разглеждах фейсбук и в една страница за Виолета беше публикувана снимка на Канде с племенника й и отдолу се коментираше че това е детето й и имаше някакъв пост, в който се споменаваше мъжът на Канде и аз стоях като гръмната и по едно време почнах нещо да се хиля...  Laughing Добре бе... кога успя да се омъжи че и да роди  Laughing Понякога ми иде да се застрелям честно. А момичето което беше писало че това било детето й и не знам си какво каза че информацията е взела от биографията й и от инстаграм снимки... А Канде същата снимка я беше постнала в туитър на която пише "mi sobrino" което поне него знам какво значи-"моят племенник".. таа аз ли съм нещо в неведение или...  newsm78  Laughing Laughing
Стефи, разбрах за коя страница говориш. Аз съм една от админките там и когато видях тази публикация щях да падна от стола.  Joy Явно много неща сме изпуснали.. а пък и тази Канде много бърза бе. За нула време се омъжи, пък и бебе вече има. Кога успя да ги направи всичките тези неща?!  Joy И под снимката написах, че това е племенникът й. Не знам коя от всичките админи на страницата е написала тази глупост, но наистина ми стана много смешно. ;д





Още една снимка от вчерашната Новогодишна вечеря.


Колаж с най-добрите моменти от 2013 за актьорите от "Виолета".


Хорхе и Лодо вчера с фенка.


Стефи, Канде и Факу са се снимали с 1D специално заради теб. Laughing Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 562
Рая, Тини е много сладка  Heart Eyes Само не разбирам защо понякога пее на плейбек при положение че има страхотен глас! Не го разбирам това, макар че основно са песни с много танци, което е изморително, но все пак... За разлика от други доста известни звезди (няма да споменавам имена),които абсолютно не могат да пеят на живо на сцена и не могат да го изкарат без плейбек, Тини си пее невероятно и според мен няма нужда от плейбек.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Права си и то много !  Simple Smile Simple Smile

# 39
  • Мнения: 82
Честита Нова година!

Скрит текст:
Абе,за какво се ядосвате,че целунал фенка *дано не бъркам*. Аз какво да направя,че повече от 4 години идола ми се целува с фенки.Като че ли ще умра ако целуне друг/а. Аз като замина там където и е той ще му се нахвърля и ще се омъжа за него ;дд Нищо,че разликата ни ще е 12 години (може би). [/size]Таа не бива да се ядоставе за нещо,което може някой ден да ви се случи. А и не можеш да забраниш на идола си от държава дето не я знае,да не целува други освен теб. Продължаваш напред,и не спирай да мечтаеш,защото щеше се случи рано или късно.

# 40
  • Мнения: 82

Стефи, Канде и Факу са се снимали с 1D специално заради теб. Laughing Heart Eyes


Факу го помислих част от 1D. ;дд

# 41
  • Мнения: 1 117
Дени, Стефи, и аз се чудя защо не ги е изпяла на живо.. Може би, защото са по-бързи ли, нямам си и на представа. Иначе е вярно, че Мартина има много хубав глас и пее много добре на живо. Heart Eyes За разлика от някои други ''звезди'' както Стефи каза.
Вече за Виолета Ен Виво разбирам, че няма как да пеят песните без да си помагат с плейбек, защото все пак имат и хореографии и би им било много трудно да танцуват непрестанно, а също така и да пеят.
А забелязахте ли, че изпя Libre Soy и Ser Mejor доста по-различно от преди? Не мога да се изразя точно, защото не съм музикален педагог  Laughing, но сякаш този път не пя толкова нежно както преди, а гласът й беше по-плътен.

Тини през 2013 година. Heart Eyes




Прекрасна през всеки месец. Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 562

Стефи, Канде и Факу са се снимали с 1D специално заради теб. Laughing Heart Eyes


Факу го помислих част от 1D. ;дд

Може и да го направим от 1D ;дд  Joy Joy

# 43
  • Мнения: 562
Права си Рая във всеки месец е прекрасна Heart Heart  Heart Eyes

Хора вижте  Sad Confused
Тини и Питър на интервю Heart
http://www.youtube.com/watch?v=GRxFLvGwMyM

# 44
  • Мнения: 0
Оооо, Факу и Канде с 1Д  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Рая, добре че си ги светнала за племенника  Laughing Laughing
Ани,
Скрит текст:
аз за момчетата се радвам много, обожавам Пери(годеницата на Зейн) и Елинор, много харесвах Дани, малко София не я одобрявам за Лиам, ама щом е щастлив и аз съм  Heart Eyes Ама мога да си поплача така малко от завист че не съм на мястото на някоя от тях  Laughing
За Тини, да изпя ги малко по-различно песните, но си ги изпя супер.
Скрит текст:
Но напълно сериозно казвам че някои "суперзвезди" не могат да пеят на живо. Пак няма да казвам примери, но мога да кажа кои звезди наистина могат да пеят и пеят страхотно на живо- 1Д, Тини, Литъл Микс, Деми Ловато, Лиа Мишел, The Wanted (макар че не съм им фенка), Никол Шерцингер и Кристина Агилера... не се сещам за други в момента, но това са звездите които наистина ми харесва как пеят

Общи условия

Активация на акаунт