Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 11

  • 85 097
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 562
Оооо, Факу и Канде с 1Д  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Рая, добре че си ги светнала за племенника  Laughing Laughing
Ани,
Скрит текст:
аз за момчетата се радвам много, обожавам Пери(годеницата на Зейн) и Елинор, много харесвах Дани, малко София не я одобрявам за Лиам, ама щом е щастлив и аз съм  Heart Eyes Ама мога да си поплача така малко от завист че не съм на мястото на някоя от тях  Laughing
За Тини, да изпя ги малко по-различно песните, но си ги изпя супер.
Скрит текст:
Но напълно сериозно казвам че някои "суперзвезди" не могат да пеят на живо. Пак няма да казвам примери, но мога да кажа кои звезди наистина могат да пеят и пеят страхотно на живо- 1Д, Тини, Литъл Микс, Деми Ловато, Лиа Мишел, The Wanted (макар че не съм им фенка), Никол Шерцингер и Кристина Агилера... не се сещам за други в момента, но това са звездите които наистина ми харесва как пеят

Те пеят прекрасно и Тини е много много добра в пеенето Heart
Но е гадно , че изпя първите песни на плейбек като можеше да се справи да танцува и да пее едновременно !  Simple Smile Simple Smile

# 46
  • Мнения: 0
Те пеят прекрасно и Тини е много много добра в пеенето Heart
Но е гадно , че изпя първите песни на плейбек като можеше да се справи да танцува и да пее едновременно !  Simple Smile Simple Smile
Съгласна съм  Simple Smile Simple Smile

# 47
  • Мнения: 302
Дъгичке(само даскалките ми да не ме чуят) аз тоя номер го използвам в час!  Laughing
Скрит текст:
И също- Рос горкия и трябвало тая скучубра(Така посрещнахме заместничката на заместничката на госпожата по история „Добре дошла нова скучубро”) за да се измъкне  ooooh!
За Канде-Тази която е коментирала оспорва знанията ни по биология. Аз мислех че бременността при хората трае 9 месеца! Странно! На 6.01.2014 ще питам госпожата по БИОЛОГИЯ!  Mr. Green
Нз за вас но аз Разбирам Тини за пейбека(наистина не й е нужен ама....). Аз се пробвах да изпея Nel Mio Mondo, Ser Mejor, Libre Soy, Hoy Somos Mas и Como Quieres и едвам едвам не припаднах от загуба на въздух! Мисля че тя не е искала да използва плейбек но за някой песни са нужни много вдишвания, регулиране на приема на въздух и т.н.
Скрит текст:
Хора тъкмо гледах 1 част от епизод 26 и реших да напиша какво се случва (Друга част не намерих)
Кардосо опита ястието на Олга което заради Рамашо залютя доста и мисля че му се насълзиха очите(качеството на епизода беше лошо). Диего беше у Вили и пееше EUFORIA. Рамашо ги видя почна и Вили почна да му се моли да не казва за Диего на Герман(През това време Амбър ги гледаше и държеше таблета си). После дадоха ситуацията след като Леон пя на ка..нещо си(въобще не помня как се казваше). Леон ухилен гледаше Лара и тя го пита дали Виолета е на партито. С Леон си говореха колко е важна музиката за него. После Бродуей, Андрес, Леон и Макси пяха Entre dos mundos. Фран и Ками се чудеха кой е Лара и после ги осени че това е механика на Леон. После пак в къщата на Вили. Там Вили и Диего гледаха страшен филм. Вили я беше много страх а Диего я успокояваше. (Thinking почна да ми изглежда сладък) Почна да й казва
-Не се притеснявай! Нали си с мен!..
И в този момент Герман си дойде и Вили почна да бута Диего към края на дивана за да го скрие.
Вили се правеше на отнесена докато говореше с Герман. Вили как ли не дърпа и блъска Герман за да не забележи Диего  Joy . Герман си тръгна и дойде Амбър. Тя почна на говори на Вили че иска да иде в Студиото и че на Герман едва ли ще му хареса че НЯКОЕ МОМЧЕ е идвало. Герман ги чу и Вили се стъписа.
После се принесохме при „умник” №1 и №2(ще се сетите за кого говоря) Те си говориха пак за плана им и за Амбър. След това дадоха как Вили се мисли за прекъсната целувка с Леон.(В тоя ден Есмералда си цунка Герман. Тя си получи целувката, звънна на Вили и провали целувкта на ЛЕОНЕТА  ooooh!)

# 48
  • Мнения: 562
Искам вече да е 13 и 18:00 часа за да гледам новите епизоди на Виолета !
 Simple Smile Simple Smile Heart Eyes
Аз ще хвана само половината сезон  Sad Sad  Sad

# 49
  • Мнения: 302

А забелязахте ли, че изпя Libre Soy и Ser Mejor доста по-различно от преди? Не мога да се изразя точно, защото не съм музикален педагог  Laughing, но сякаш този път не пя толкова нежно както преди, а гласът й беше по-плътен.
Права си! Бяха в друга тоналност, с по-ниска височина и голяма разлика продължителността на тоновете при изпяване и т.н.

# 50
  • Мнения: 562
Дъгичке(само даскалките ми да не ме чуят) аз тоя номер го използвам в час!  Laughing
Скрит текст:
И също- Рос горкия и трябвало тая скучубра(Така посрещнахме заместничката на заместничката на госпожата по история „Добре дошла нова скучубро”) за да се измъкне  ooooh!
За Канде-Тази която е коментирала оспорва знанията ни по биология. Аз мислех че бременността при хората трае 9 месеца! Странно! На 6.01.2014 ще питам госпожата по БИОЛОГИЯ!  Mr. Green
Нз за вас но аз Разбирам Тини за пейбека(наистина не й е нужен ама....). Аз се пробвах да изпея Nel Mio Mondo, Ser Mejor, Libre Soy, Hoy Somos Mas и Como Quieres и едвам едвам не припаднах от загуба на въздух! Мисля че тя не е искала да използва плейбек но за някой песни са нужни много вдишвания, регулиране на приема на въздух и т.н.
Скрит текст:
Хора тъкмо гледах 1 част от епизод 26 и реших да напиша какво се случва (Друга част не намерих)
Кардосо опита ястието на Олга което заради Рамашо залютя доста и мисля че му се насълзиха очите(качеството на епизода беше лошо). Диего беше у Вили и пееше EUFORIA. Рамашо ги видя почна и Вили почна да му се моли да не казва за Диего на Герман(През това време Амбър ги гледаше и държеше таблета си). После дадоха ситуацията след като Леон пя на ка..нещо си(въобще не помня как се казваше). Леон ухилен гледаше Лара и тя го пита дали Виолета е на партито. С Леон си говореха колко е важна музиката за него. После Бродуей, Андрес, Леон и Макси пяха Entre dos mundos. Фран и Ками се чудеха кой е Лара и после ги осени че това е механика на Леон. После пак в къщата на Вили. Там Вили и Диего гледаха страшен филм. Вили я беше много страх а Диего я успокояваше. (Thinking почна да ми изглежда сладък) Почна да й казва
-Не се притеснявай! Нали си с мен!..
И в този момент Герман си дойде и Вили почна да бута Диего към края на дивана за да го скрие.
Вили се правеше на отнесена докато говореше с Герман. Вили как ли не дърпа и блъска Герман за да не забележи Диего  Joy . Герман си тръгна и дойде Амбър. Тя почна на говори на Вили че иска да иде в Студиото и че на Герман едва ли ще му хареса че НЯКОЕ МОМЧЕ е идвало. Герман ги чу и Вили се стъписа.
После се принесохме при „умник” №1 и №2(ще се сетите за кого говоря) Те си говориха пак за плана им и за Амбър. След това дадоха как Вили се мисли за прекъсната целувка с Леон.(В тоя ден Есмералда си цунка Герман. Тя си получи целувката, звънна на Вили и провали целувкта на ЛЕОНЕТА  ooooh!)

Да наистина си права , че трудно се пеят песните , но тя си може !  Simple Smile Simple Smile

Диего хич не ми е изобщо станал сладък много се мазни и почва да не ми харесва още повече и Лара така !  #2gunfire #2gunfire

А Есмералда другия път да внимава !  Joy Joy Sad
Леонета Heart  Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 286
Честита нова година на всички! Дано да бъде по-успешна и добра!
Според мен това с плейбека не зависи от Тини,а и тя наистина си може да изпее песните и без него,но наистина е трудно да се съчетаят пеене и хореография знам го от личен опит.  Wink


# 52
  • Мнения: 9
Скрит текст:
Благодаря за утешителните думи! Прочетох ги, целунах си плаката и се мушнах в леглото Grinning Hug За тези които си мислят че не е голяма работа - първи път е за целия фендъм. Но Райкър и Роки са направили същото, така че на всеки любимеца да се е изявил. Нищо де, ще си изливам душицата в дневника ми, ще си слушам песните, ще убия някой с точилката и ще ми мине.
За плейбека - всичко е възможно, въпреки че Тини е прекрасна във всичко което право не може да го прави всичкото едновременно. Да танцуваш и пееш по едно и също време е трудно. Малко като да си тупкаш главата и да си галиш корема е :/

# 53
  • Мнения: 0
Еее Стили доживях нови глави на историята  Laughing Laughing Супер са!  Heart Eyes 

# 54
  • Мнения: 66
Еее Стили доживях нови глави на историята  Laughing Laughing Супер са!  Heart Eyes 

Радвам се, че ти харесват. Simple Smile Ще качвам и още, разбира се.

# 55
  • Мнения: 1 117
Там Вили и Диего гледаха страшен филм. Вили я беше много страх а Диего я успокояваше. (Thinking почна да ми изглежда сладък) Почна да й казва
-Не се притеснявай! Нали си с мен!..
Катии, не мога да повярвам какво прочетох.  Laughing

Нова снимка на Мечи и Тини.



Мерседес е написала "Обичам Тини". Колко мило.  Heart Eyes

Най-хубавите моменти на Клара през 2013 година.

# 56
  • Мнения: 0
Честита нова година!! Дано мечтите ни да се сбъднат!!  Също така- Честита нова тема!! Добре дошли на новодошлите!! Аз съм Тереза на кратко Тери! Тини беше много красива на шоуто в Италия по-миналата вечер!! 

# 57
  • Мнения: 562
Честита нова година!! Дано мечтите ни да се сбъднат!!  Също така- Честита нова тема!! Добре дошли на новодошлите!! Аз съм Тереза на кратко Тери! Тини беше много красива на шоуто в Италия по-миналата вечер!! 

Здравей Тери и тя Тини винаги е красива !  Simple Smile Simple Smile

# 58
  • Мнения: 302
Там Вили и Диего гледаха страшен филм. Вили я беше много страх а Диего я успокояваше. (Thinking почна да ми изглежда сладък) Почна да й казва
-Не се притеснявай! Нали си с мен!..
Катии, не мога да повярвам какво прочетох.  Laughing
Това правеше момчето което харесвам и аз се сетих и се сетих за него

# 59
  • Мнения: 0
малко късно ама ЧНГ и от мен и по случай новата година малко да се посмеем Grinning Grinning
На кой му се яде сос от парламента

Леон не е слушал в час

Бродуей си пее за домашни моркови

попява си и за горчица

Общи условия

Активация на акаунт