Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 11

  • 85 108
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 366
По между другото втория сезон в България вече се излъчва, а в други Европейски страни все още не е започнало излъчването. Третия сезон според мен ще е чак през 2015 (към средата).
Виждам, че много от нас няма да хванем втората половина на сезона, затова отново ще предложа да се организираме и да пишем на Дисни. Отново ще помоля Ани, понеже тя има връзка до форума, където пишат за новите епизоди, на страница 5, до колкото помня. Ако може Ани да ни дадеш емайлите и да им пишем да променят часът на повторението (11 сутринта удобно ли е на всички?)

О,страхотна идея. Аз съм ЗА!
Аз не защото съм 1 смяна и няма да мога да ги хващам

Аз също съм НЕ, защото съм 1 смяна постоянно.
Ти от Пловдив ли си?

Да, доколкото си спомням и ти си от Повдив май?
Да! В кое даскало си?

В 45 оу Димитър Талев, в Кичук Париж се намира.

Последна редакция: вт, 04 фев 2014, 11:50 от Iliqna_P

# 721
  • Мнения: 14
Супер!Имам си съгражданки.Аз също съм от Пловдив.В Кое даскало сте? Hug

# 722
  • Мнения: 302
Супер!Имам си съгражданки.Аз също съм от Пловдив.В Кое даскало сте? Hug
Аз в Райната

# 723
  • Мнения: 14
Извинявам се.Без да искам написах написах сестра ми.Понеже гледах един филм и там казваха "сестра ми...".Трябваше да напиша братовчедка ми!

# 724
  • Мнения: 8
Супер!Имам си съгражданки.Аз също съм от Пловдив.В Кое даскало сте? Hug

Аз също живея в Пловдив аз уча в Оу Яне Сандански

# 725
  • Мнения: 1 117
Пепи, дали е възможно братовчедка ти да записва и останалите епизоди, за да може другите да ги гледат? Защото се е видяло, че от Дисни няма да преместят повторенията, поне за сега.  Rolling Eyes
И аз си спомням, че веднъж даваха епизодите към 22:00 май беше, но за малко и след това ги спряха.

# 726
  • Мнения: 14
Аз съм във Вапцаров.

# 727
  • Мнения: 286
Пепи, дали е възможно братовчедка ти да записва и останалите епизоди, за да може другите да ги гледат? Защото се е видяло, че от Дисни няма да преместят повторенията, поне за сега.  Rolling Eyes
И аз си спомням, че веднъж даваха епизодите към 22:00 май беше, но за малко и след това ги спряха.
Аз ще се опитам да ги снимам като почнат новите епизоди и много се надявам да стане,но не обещавам нищо!!

# 728
  • Мнения: 14
Ами ще я питам.Ако откаже и аз ще ги записвам.Но мисля, че няма да мога да ги запиша всички, защото понеделник и сряда имам тренировки, които са поне до 3 и половина.

# 729
  • Мнения: 1 117
Благодаря на всички, които ще се опитат да ги записват.  Hug Дано да се получи.

Зад кулисите на епизода вчера:

# 730
  • Мнения: 286
Ками и Фран много ми харесват на тази снимка Hug

# 731
  • Мнения: 1 117
Ками и Фран много ми харесват на тази снимка Hug
Да, хубави са.  Heart Eyes А Мечи каква физиономия е направила.  Joy

# 732
  • Мнения: 66
Здрасти! Вижте това видео (от епизод 43-ти е, Диего и Виолета разговарят, така че тя вероятно си е възвърнала гласа някак си).



Херемиас ми е много смешен. ;дд Добре че не отиде и не съсипа невероятния Диелета момент! Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 1 117
Стили, видеото не ми се отваря. Сложи само линка.

# 734
  • Мнения: 302
Скрит текст:
Аз живея близо до Вапцаров. Е близо, близо на кръстовище разстояние

Общи условия

Активация на акаунт