Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 19

  • 52 619
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Ето ме и мен в новата тема. Тази седмица ми е адаптационна- позволявам си кашкавал и сирене, които смятам да премахна от понеделник. Засега резултати няма Wink
Дандулинке, добре дошла тук Hug

# 16
  • Мнения: 220
Ето още един член в редиците, след коледните празници и цяла година неправилно хранене стигнах до 72кг, а след празниците и до 74кг. Винаги се учудвам как бързо наддавам и как бавно отслабвам, май при повечето хора е така... От четвъртък почнах с ограничаването като сутрин закусвам плодове, понеже не мога да си нося друго ядене на работа, но трябва да измисля нещо, защото хем не обичам плодове, хем не са и позволени. За тези дни съм свалила около 2кг,т.е. днес кантара показа 72,300кг. Днес бях абсолютно режимна - кафе, салата с моркови и цвекло, омлет, свинска пържола със зелена салата, 3бр. чай и 3 чаши с вода. С течностите ми е много трудно, ходя на танци два пъти в седмицата.
Забравих да спомена, че преди време съм правила Дюкан и тази диета, от първата -20кг върнати всички, а от тази - 7кг за месец и отново върнати всички  Embarassed
Успех на всички

# 17
  • Мнения: 5 892
Цвеклото режимно ли е? ?Голям зор имам със салатите какво да ям. Много обичам варено цвекло на салата, но се притеснявах, че не е позволено  Tired

# 18
  • Мнения: 43
Здравейте,
ето ме и мен в темата и 4-ти ден на режима.

Според мен за сезона подходящите салати са:
1. зеле
2. зеле с моркови и кервиз
3. домати и краставици
4. ряпа с моркови
5. ряпа с праз
6. червено цвекло
7. зелена салата

Поне това ми идва на ума като се замисля какво има на пазара. Но според мен е най-добре да се ядат сезонните зеленчуци - зеле, ряпа, моркови и да се избягват тези, като домати и краставици заради нитратите. Но от време на време за разнообразие може и да се хапва и от тях.

# 19
  • София
  • Мнения: 225
Здравейте момичета,
и аз се записвам в новата тема Simple Smile Днес ми е 4 ти ден и съм с малки прегрешения ( 2 фреша от грейпфрут), но от утре ставам стриктна! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 497
Авентурка  bouquet И на мен четвъртия ден мина без издънки- 3 крила, малко свинско с зеле и пил.кавърма с 1/2 краставица.  За утре на работа ще си нося броколи и кавърма.

# 21
  • Мнения: 24
Здравейте момичета,искам и аз да се запиша при вас  Simple Smile чудно звучи това режимче,аз плодове мразя,хляб и сладко не са ми присърце,ама сирене,кашкавал и мляко Embarassed незнам как ще се въздържа.И проблем с винцето хахахах hahaha Ще се опитам обаче защото има мнооооого за сваляне,почвам от 90 Embarassed.от утре съм стриктно с вас да видим до кога ще се издържи.Поздрави   bouquet

# 22
  • Мнения: 43
До преди малко четох за НВД и специалистите съветват да има по един въглехидратен ден примерно седмично, за да не се топят мускулите, да няма йо-йо ефект и т.н.  Но трябвало да се ядат бавни въглехидрати.
Как мислите?

# 23
  • Мнения: 6 346
За да не се топят мускулите, е достатъчно да се консумират достатъчно протеини Wink Въглехидратни зареждания не са необходими, организмът може спокойно да кара без тях. Но ако се правят зареждания, наистина е препоръчително храните да не са торти и шоколади, а да са ориз и картофи - те съдържат само глюкоза (а не и фруктоза, както в сладките храни) и затова са по-добър избор, когато се цели възстановяване на мускулния гликоген. Но това има смисъл единствено при спортисти, а дори и тогава не е необходимо.

# 24
  • Мнения: 497
Ден 5 - 68кг, до 63-4 да ги докарам доволна ще съм. След това си минавам на ВМ-НВХ.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 289
Cioccolata е много права! Аз специално за това говорих с един инструктор, дали да правя зареждания веднъж седмично и той ми каза да правя в дни с тренировка преди тренировка. Иначе не. А и зареждането да не е голямо - 100 грама ориз стигали. На мен вчера кантара ми показа по-малко от днес, макар, че съм била стриктна и не съм залитала встрани. Съмнявам се за един зелев сок, да не ми е задържал вода, но просто се наложи да го изпия. Трябва да си намеря друг вариант за ходене до вц, че тези месища много ме запичат Sad

# 26
  • Мнения: 13
Здравейте,

от днес и аз се присъединявам към вас! и по скоро от утре - днес ще съм на плодове и зеленчуци като подготовка Simple Smile

от година насам се поотпуснах и съм качила 5 кг. които се надявам да сваля. Ако сваля 7 още по-добре...

успешно диетуване и много минуси на всички!

# 27
  • Мнения: 5 892
Cioccolata е много права! Аз специално за това говорих с един инструктор, дали да правя зареждания веднъж седмично и той ми каза да правя в дни с тренировка преди тренировка. Иначе не. А и зареждането да не е голямо - 100 грама ориз стигали. На мен вчера кантара ми показа по-малко от днес, макар, че съм била стриктна и не съм залитала встрани. Съмнявам се за един зелев сок, да не ми е задържал вода, но просто се наложи да го изпия. Трябва да си намеря друг вариант за ходене до вц, че тези месища много ме запичат Sad
Какво му е на зелевия сок? Би трябвало да е режимен? Пробвай със салата от варено цвекло, ако обичаш- действа разхлабващо  Peace Ден 4- не съм мръднала. Май ще намалявам порциите  Tired

# 28
  • SA
  • Мнения: 3 196
Цитат
Какво му е на зелевия сок? Би трябвало да е режимен?

Зелевият сок ( от кисело зеле) сьдьржа страшно много сол и от него може да се задьржи вода. Начиньт, по който се приготвя киселото зеле изисква поставянето на доста сол вьв водата, с която се залива.

# 29
  • Мнения: 5 892
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт