обувчици за прохождане - какви?

  • 4 369
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Paqpa са италиански, а Минимен - турски; и двете марк са много добри като качество, дизайн и т.н. Струват 40-50 лв. Има добре зареден магазин с детски обувки в търговски център Витоша, срещу Битсиани на Витошка.

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз лично съм разочарована от К&К.Борянка си кривешв крачето в тях,широки са и както си ходеше падаха/при условие,че като размер бяха точни/,така че накрая ги махнахме и проходи боса.

# 17
  • Мнения: 5 713
Есенните обувки бяха на Примиджи, зимните на Делфи прим, които се оказа, 4е шиели и изнасяли за първите. Доволна съм.
Ина4е сега в студеното време дъщеря ми ходи по 4орапи, които рядко остават дълго на краката й. Оби4а да ходи боса и това е. Да 4укам на дърво досега не сме имали здравословни проблеми.
А къде могат да се намерят тези обувчици? И от естествена кожа ли са отвътре?
Да, отвътре са от естествена кожа. Примиджи са италиански. Но не знам къде в София можеш да ги намериш.

# 18
  • Мнения: 2 407
Aз купих КК и съм доволна!

# 19
  • Мнения: 99
И ние в къщи ходиме с КиК, но лично на мене ми изглеждат широки,често ги събува, от два дни прави крачки сама и аз се чудя какво да и обувам?? Ясно,че е рано за ходене навън,особено в тази киша, но поне в къщи да тренира с нещо удобно. Пробвах и маратонки на champion, но пак ми изглежда странно, нещо не мога да преценя как се чуства детето,важното е ,че ходи.

# 20
  • Мнения: 1 883
Едното ми детенце проходи с КК И Й БЯХА МНОГО УДОБНИ , А МАЛКАТА С ЕДНИ НА ЧИКО

# 21
  • София
  • Мнения: 1 397
Ортопедите съветват да прохождат боси или по чорапи, та ние така го даваме, само терлъци му убувам за по-топло през зимата, а за навън всички обувки, които съм пробвала досега му се изхлузват за отрицателно време от краката. Постоянно се оглеждам да не съм загубила някоя.

# 22
  • Мнения: 870
Аз взех буйки на една друга българска фирма сега съм забутала някъде етикета. Ортопедични са от естествена кожа, със стабилна подметка.

# 23
  • Мнения: 2 849
Колев и Колев Peace

# 24
  • Мнения: 2 085
 offtopic
Извинявайте за OFF-а smihesorry, но ми е много чудно по колко време се носят едни обувчици/буйки, в смисъл за колко време им омаляват?Пишете ми на лични ако искате.

# 25
  • Мнения: 2 673
      Да са с твърда подметка и високо да обхващат глезена - така ми каза педиатър
другото е без значение Wink

# 26
  • Мнения: 1 410
offtopic
Извинявайте за OFF-а smihesorry, но ми е много чудно по колко време се носят едни обувчици/буйки, в смисъл за колко време им омаляват?Пишете ми на лични ако искате.

За два, най-много три месеца.


Ние взехме на Делфи прим и съм много доволна. Твърди са, високи и дъщеря ми много хубаво стъпва в тях.

На нас докторката ни каза да вземем, защото стъпвала на пръсти. Затова най-добре си питай докторката.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
      Да са с твърда подметка и високо да обхващат глезена - така ми каза педиатър
другото е без значение Wink
Малко не ми звучи добре да са с твърда подметка,напротив трябва да са с мека подметка,а с твърдо на глезена.С твърда подметка детето ходи като робот.Даже се препоръчва босо да проходи,защото самото ходило има уникален начин на движение и свиване.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 397
      Да са с твърда подметка и високо да обхващат глезена - така ми каза педиатър
другото е без значение Wink
Малко не ми звучи добре да са с твърда подметка,напротив трябва да са с мека подметка,а с твърдо на глезена.С твърда подметка детето ходи като робот.Даже се препоръчва босо да проходи,защото самото ходило има уникален начин на движение и свиване.

Права си, и на мен това ми обясниха. С твърдата подметка не усеща и повърхността по която ходи добре. Босо трябва да бъде а само навънка с обувки.

# 29
  • Мнения: 1 237
Ние взехме на Колев&Колев и бях много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт