Отговори
# 30
  • Мнения: 224
lili_rado_   същата съм... и това с клякането си е досада голяма, големи усилия, коленцата за първи път се виждат в чудо   Shocked
+ 5 - 6 съм и ММ вече ми вика тюленче   Blush  .... е има време от тюленче да стана китче. Но имайки предвид изходните ми килограми, все още не съм се притеснила. Само си се чудя, като се гледам в огледалото, все едно не съм аз, а някаква гостенка. Много си е бърза промяната. Интересно е  Peace

Sani4ka_  виж кои ми грабнаха окото http://www.fitbabyhotmama.com/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0% … 0%BD%D0%BD%D0%B8/  разгледай им сайта. Бях им писала и се оказа, че първото посещение е безплатно. Разумно. Упражненията, които си правя в къщи пак са от този сайт... пускала съм ги преди.

Veselina K напълно те разбирам и подкрепям съмненията ти относно калция в млякото, но пък си мисля, че ако не беше добре отдавна щяхме да сме обезкалцени  Laughing  Също така аз когато си купувам нещо домашно гледам да си избера човека.... и млякото се преварява

# 31
  • Мнения: 23
Първото ми дете, така си мечтаех да е момиче... Бях безумно щастлива когато на УЗ казаха "девойка", после на втория УЗ отново "момиче". Раждах при следящия ми бременноста. Още помня думите му: "Хайде още мъничко, напъни още веднъж да излезе малката госпожица...".  Напъвам, бебето се изхлузва и...  Shocked Shocked Shocked с едни толеееми мъжки атрибути. Такъв шок не съм преживявала. Ако не го бях видяла с очите си (например ако бях секцио) щях да съдя болницата за подмяна на бебето. Всичко от количка и креватче, корито и дрешки, комплекта за изписване и одеалото.... Всичко беше в розово. Първия ден не бях на себе си. После потвърждавам - такава любов между майка и син, друга няма.  А и още нещо, малката госпожица, която според УЗ беше 2,800кг, се оказа мъж 4,050кг. Вярно, че технологиите сега не са това, което бяха преди 15год. но винаги си имам едно наум.

# 32
  • Шумен
  • Мнения: 330
Записвам се и аз в новата тема  Grinning
Ама мнооооогоо сте изписали за един следобед после ще чета и коментирам  Wink

# 33
  • Мнения: 903
Veselina K, pi_pi, Elsi86, благодаря за отговорите на питанката ми!
При мен защото много на тъгъдък се случи вземането на кръв....Нали на 27.12. беше - първи раб.ден след почти седмица почивни и понеже и препоръчаният ми ФМ-специалист в Ст.З. беше зает до 16ч., а след ФМ по правило трябва да се ходи да се дава кръв...та бързане да не затворят по-рано лабораторията....та там оставили само една дежурна лаборантка  /и една санитарка, която вече миеше фоайето  clean/ и то по-скоро не лаборантка, а мед.сестра на рецепцията в частната клиника, където се помещава въпросната лаборатория и им прави услуга, че им поема пациенти, озовали се като мен инцидентно.....и тя жената с нищо не беше наясно, та получаваше инструкции по тел. smile3560 Crazy .....изобщо една такава лудница произтече и едвам някаква информация докопах като как ще си разбера резултата.... Но там в бланката си вписах имейла и телефона , а и взех номера на самата клиника да ги прозвъня, ако нещо се замотаят с резултата.
Та сега дебна в сайта, но ако до края на идната седмица не излезе нищо, ще звъня вече Peace

vesel4ynka, голям майтап тази история Joy

lili_rado_, готино тумбаче си заформила thumbsup  
Може би е крайно време и аз да си го снимам - все пак забележимо е вече, нищо, че ми се смеят омаловажително тука близките като им го покажа Blush, нооо преди бях абсолютно гладка /само кокалите на таза ми изпъкваха/ и имах коремни плочки, за които впрочем също ме бъзикаха, че съм била като култорист #Silly ...та сега какво искат - на завършен 3-ти и едва началото/хеле средата/ на 4-ти месец да съм като глътнала баскетболна топка ли?! Mr. Green

Последна редакция: нд, 05 яну 2014, 18:46 от Miss Blondy~Redhat

# 34
  • Мнения: 909
цоп в новата тема  Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 84
Puhie благодаря ти  Heart Eyes lili_rado и твоето коремче е оформено добре  Hug дай боже по скоро да усетим бебоците да играят палаво  Praynig
Относно пола в началото не ми беше толкова важно с какви гащи ще бъде..после се замислих и си казах че момиче ще е прекрасно ако е.. После пък още повече се замислих и си спомних как когато ходех като ученичка по врачки гледащи накафе на карти всички ми казваха че ще имам две деца първото момче второто момиче..е дойде време да разберем дали ще бъде с сини гащенца и даже ще радвам каквото и да е стига да е живо и здраво..нали е моето бебче, пола няма значение.. Heart Eyes и още една снимчица от мен така хубаво да ни повдигне настроението  Peace  smile3541
http://prikachi.com/images.php?images/332/6925332T.jpg

# 36
  • Мнения: 903
Ето на, като ми влезе мухата, щрак Марийке на портрет и аз Mr. Green

http://media.snimka.bg/s1/3046/032336635.jpg

Love your Smile , и твоето коремче изглежда добре заформено Simple Smile  а тази последната снимка, дето си споделила, е страхотна Heart Eyes

Момичета, приятна вечер ви пожелавам!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 22
хоп да се запиша и почвам да чета, че не мога да смогна

# 38
  • Мнения: 427
Здравейте мами! Честита нова година! Пожелавам здраве на вас и семейството! Нека всички имаме здрави бебчета!
Има ли сред вас такива, които обичат до болка домашния си любимец? Какво мислите да правите с него?
Ние имаме куче и много много я обичаме, защото е най- доброто, обичливо, вярно и щастливо същество, лошото е че има и най- тъжният поглед... четох, а и от различни хора разбрах, че трябва да огранича контакта с животното през първите месеци, знам и че е много рано, но това ме притеснява наистина, защото мисля че не сме способни, аз знам че не сме! Много е рано да мисля тези неща ,нали?

# 39
  • Мнения: 166
Здравей, Rachel Bean,
и ние имаме куче и дори не сме и помисляли да я махаме. Тя си е част от семейството и не виждам как би могла да навреди на бебето. Единствено ще трябва по-усилено чистене на космите, разбира се. Според мен това си е ваше решение и имай предвид, че всеки си има собствено мнение по всички въпроси. В момента е лесно от страни да ти дават акъл. Това си е само моето мнение естествено Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 342
little.angel, няма безвредна боя. Има една тема, но в момента не я намирам, там четох, че амонякът е само част от проблема, в боите има далеч по агресивни съставки. Еко боите пък не били стока, защото не хващали  Crazy Аз вече имам нужда от боядисване, но ще изтрая още поне 1 година бебето да поотрасне и тогава. Сега имам бели коси, но не се забелязват от пръв поглед.
за калция сусамовият тахан е много балансирана храна, съдържа и калций (в големи количества предизвиква контракции) и магнезий (спира контракциите) много лесно се усвоява.

# 41
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!
Аз съм нова в тази тема и чакам малкия бебчо на 22 юни. Гледам ви коремчета и си мисля "Боже само аз ли съм станала като кит?" Качила съм 5 кг. от началото и вземам да се плаша. Вече ми личи и трудно го прикривам като ми се налага. Аз имам притеснения относно болки в стомаха - ту са в средата около пъпъ остри, ту ниско долу.... незнам колко е нормално това! Търпими са, и се надявам да отшумят, че имам час при моята докторка чак за 15.01. Ако някой може да ми каже нещо за тези спозми ще съм много благодарна! Ще се опитам да съм редовна или поне да ви чета редовно!
Лека вечер и лека бременност на всички юнски мами! Hug

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 110
записче

# 43
  • Мнения: 101
Запис,честита нова тема.Нека се запълни само с хубави новини.  bouquet
Относно килограмите днес се мерих,сутринта на гладно +2кг(стартирала 48кг сега точно 50кг)Засега смятам, че се движа добре,но ще видим какво ще стане в късните месеци.
Утре ще си снимам коремчето,влизам в 5-ти месец,и ако успея да кача снимка тук ще видите разликата с тази в 13г.с.
Нямам търпение да дойде 12.01 за да видя отново бебчето и да мине и ФМ.
Относно ритването,мога да кажа твърдо,че вече го усещам как подритва.Различно е от това като да ти бълбукат червата.Много е приятно,точно като че някой те бутва отвътре на коремчето.
Спокойна вечер мамчета Simple Smile

Един полезен сайт,където може да се абонирате с е-майл и всяка седмица да получавате информация какво е развитието на бебето.
http://www.purvite7.bg/articles/view/1505/sedmica_19.html?rc=74&mode=preview

Последна редакция: нд, 05 яну 2014, 22:58 от katrin77

# 44
  • Мнения: 84
Благодаря ти Miss blondy redhat   bouquet прекрасна снимка си качила и много хубаво тумбаче си заформила  Blush дай боже все повече такива да запълнят тази темичка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт