Препоръчвам маските за лице на Garnier!

  • 9 029
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз да се похваля, вчера си направих тази с краставицата, имаше съвсем лек затоплящ ефект докато я мажех, после кожата ми стана една мекичка, гладка, много съм доволна, ще изпробвам и другите маски.

# 61
  • Мнения: 625
   Отивам днес да си купя!

# 62
  • Мнения: 3 248
   Отивам днес да си купя!


И да не забравиш да споделиш отзиви! Peace
Аз вече се заредих с всички видове, подходящи за мен и си ги ползвам от време на време, гледам да не прекалявам естествено! Crazy

# 63
  • Мнения: 625
 Май наистина забравих да споделя отзиви,но днес,понеже се мацах с маската с черешката се сетих да погледна какво става по темата.
   Моята кожа е супер чувствителна,обривам се редовно,но тази маска с краставицата е просто СУПЕР!Много благадаря,че ме светнахте HugДоволна съм,защото черните точки поизчезват/все едно съм ги стискала/,а няма никакво зачървяване ,сърбеж или лющене!Наистина е добра!
 Тази с черешката,още не знам,почти не усетих стягане,очаквах повече-така да го кажа!
 А да ви попитам някой ползвал ли е тази подхранващата,с витамините,пише,че съдържа алкохол и не е подходяща за чувствителни кожи?

# 64
  • Мнения: 521
аз пак трябва да си взема..страшно са хубави тези маски.

# 65
  • Мнения: 648
Ползвах и аз таси с краставицата Hug
Наистина маската е страхотна Heart Eyes
Благодаря на Luminosa, че ги препоръча  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз изпробвах краставичната и черешовата - и от двете съм много доволна, вчера си купих тази с мед, но нямах време да се намацам.
Видях че са пуснали и на други марки такива маски двойни дози - на Нивеа и ??? /забравих другата/, дали са хубави?

# 67
  • Мнения: 811
айде да ме светнете къде в надежда да си ги намеря,питах тук и там,по малки козметични магазинчета,аптеки...не и не Sad ...не че съм обиколила навсякъде...

# 68
  • Мнения: 9 106
Аз да се оплача.
След като се заредих с доволно количество маски (3 пакетчета от краставичките), след първото ползване имаше страхотен ефект, направо изумена бях, но втория и следващите пъти никакъв  Confused Ползвам ги веднъж седмично...Що така стана newsm78

# 69
  • Мнения: 625
  Много странно,аз съм се мацала с краставичената вече 2 пъти,и двата пъти ефекта е един и същ!
 Да не би твоята кожа да не се "задръства" толкова бързо?! Thinking

# 70
  • Мнения: 339
И аз да се похваля- много съм доволна от маската с краставица.   bouquet Благодаря за препоръката. Незнам защо така е станало със .:.Stef.:. , може наистина да ги правиш често.
Обаче хидратиращата - май с мед беше, не ми повлия много добре. В смисъл - останах много лъскава, даже след попиването. И не забелязах голям ефект  Wink

# 71
  • Мнения: 357
айде да ме светнете къде в надежда да си ги намеря,питах тук и там,по малки козметични магазинчета,аптеки...не и не Sad ...не че съм обиколила навсякъде...

Сега видях,че си питала къде в Надежда има такива маски вече може и да си си намерила,ама аз да ти кажа-има ги в една аптека,която се намира срещу Shell.Точно на кръщовището.Те са две аптеки там попитай и в двете.В едната със сигурност има в другата не мога да ти кажа.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 836
Някой може ли да ми каже, къде в Дианабад, мога да намеря тези маски? Вчера обиколих няколко аптеки и парфюмерии, но никъде нямаха.  Sad

# 73
  • Мнения: 4 473
И аз съм доволна от тези маски, в частност от тази с краставица. Другите не смея да ги пробвам за момента

# 74
  • Мнения: 811
благодаря malkata,зная къде са аптеките,но там не съм проверявала,ще изкупя краставичките Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт