Моите малки странности

  • 34 301
  • 672
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 207
Like_Smoke  и аз съм така няма шанс да седна ако нещо ми боде очите , а въпросната ми приятелка пиеше кафе и се лакираше и аз я питах естествено що се лакира ,като я чакат чинии за миене и може да и се напука лака и тя ми вика "ми няа ги мия бал съм ти чиниити" .Понякога им завиждам на такива хора ,понякога им се чудя. Радвамс е за теб че имаш техники които ти помагат - аз нямам и върша всичко  .Дано дай боже някой ден имам  Tired
Те хората са измислили чиниите за еднократна употреба, за такива като нея.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 46 754
Оставям парченца храна в чинията си и по разни малки чинийки.
Може всичко да прибера, но да оставя такава малка чинийка навън и аз не знам защо.
Иначе обикалям като луда с мопа.

# 17
  • Мнения: 10 948
Like_Smoke  и аз съм така няма шанс да седна ако нещо ми боде очите , а въпросната ми приятелка пиеше кафе и се лакираше и аз я питах естествено що се лакира ,като я чакат чинии за миене и може да и се напука лака и тя ми вика "ми няа ги мия бал съм ти чиниити" .Понякога им завиждам на такива хора ,понякога им се чудя. Радвамс е за теб че имаш техники които ти помагат - аз нямам и върша всичко  .Дано дай боже някой ден имам  Tired
Те хората са измислили чиниите за еднократна употреба, за такива като нея.  Laughing

Ох, тъкмо и аз това щях да напиша  Joy

# 18
  • Мнения: 4 833
Нямам неврози и обсесии, в добро психическо здраве съм  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 1 193
Аз пък обичам често зимата да проветрям. Не мога да търпя топли, задушни помещения. Задъхвам се.
А лятото не обичам да става течение. Все притварям прозорци. Това е цяло бедствие за близките ми

# 20
  • София/Севлиево
  • Мнения: 12 674
И аз подреждам книгите по всочина, дрехите по цвят.Когато ям ядене с месо последно него изяждам.Когато оставя някъде нещо и после то не е на мястото си много се разстройвам.Последно онзи ден се скарах с мъжа ми заради идеята му да има кош за мръсни дрехи в хола зад вратата...Сигурно има и още дръги мои страностти , но не се сещам сега за тях

# 21
  • Мнения: 6 207
Аз пък обичам често зимата да проветрям. Не мога да търпя топли, задушни помещения. Задъхвам се.

Изследвай щитовидната. Дали не съм хипохондричка, а?  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 384
Like_Smoke  и аз съм така няма шанс да седна ако нещо ми боде очите , а въпросната ми приятелка пиеше кафе и се лакираше и аз я питах естествено що се лакира ,като я чакат чинии за миене и може да и се напука лака и тя ми вика "ми няа ги мия бал съм ти чиниити" .Понякога им завиждам на такива хора ,понякога им се чудя. Радвамс е за теб че имаш техники които ти помагат - аз нямам и върша всичко  .Дано дай боже някой ден имам  Tired
Те хората са измислили чиниите за еднократна употреба, за такива като нея.  Laughing

Ох, тъкмо и аз това щях да напиша  Joy

няма майтап ,но тя го предложи на мъжа си това пред мен "а купим утре от  Кауфланда чинии и чаши за еднократна ли  Rolling Eyes"

Аз пък обичам често зимата да проветрям. Не мога да търпя топли, задушни помещения. Задъхвам се.
А лятото не обичам да става течение. Все притварям прозорци. Това е цяло бедствие за близките ми
о това е част от чувството ми за чистота ,зима лято-все на отворено сме

# 23
  • Мнения: 2 320
Да се включа : не се къпя с душ отгоре,само ръчен,иначе се задушавам  Crazy
Полудявам,ако нещо не е там, където аз съм го сложила.
Ако ям нещо от няколко неща  то винаги накрая трябва да имам залче от всичко като за последна хапка,така си ги изчислявам към края,не може от нещо да липсва.Губи ми се равновесието.

Имам и други,ама друг път за тях Sunglasses

# 24
  • София
  • Мнения: 9 529
Навивам си аларми дори, когато съм почивка, защото мразя да спя много. Приятелят ми може да спи цяла седмица без прекъсване, става към обяд и алармите ми го побъркват  Laughing Но ако стана след 9 сякаш ми е загубен деня. 
Зависима съм от кафето, ставам доста нервна и несимпатична ако не пия сутрин кафе. 
Обичам да подреждам нещата по вид, цвят, големина. В работата са го оставили на мен, защото знаят, че после пререждам, както на мен ми харесва. Вкъщи тормозя домашните.
Не мога да спя и изпадам в много тъжни състояния ако видя някое гладно бездомно коте/ куче. Постоянно взимам в нас някакви, защото не мога да устоя. Опитвала съм се, но не мога да заспя и рева, накрая се налага да изляза и да го взема все пак. Засега ми ходят по акъла близките  Laughing 
Имам непоносимост към някои храни(обривам се и разни подобни), също съм и на хранителен режим и обикновено затруднявам всички с това, какво да ми сервират.
Много съм страхлива, имам си някои фобии и създавам вълнения, където и да ходим.


# 25
  • Мнения: 11 641
Дядо и баба вече 30 години не могат да се примирят че ям супата без хляб.
Първо ям второто с хляб, после супата.
В хладилника винаги имам тенджера със супа- някой път не близвам, но обожавам да я готвя.
Преди си играех с обеците си- халки, сега с едно синджирче на врата ми, ръцете ми все там, имам и мазоли по пръстите. Близките постоянно ми правят забележка.

# 26
  • Мнения: 843
Проверявам по 100 пъти всички уреди преди да излезна.Дори се връщам от вратата да погледна за последен път,с което влудявам ММ.
Даже си правя майтап,че сигурно съм загинала от пожар в някой минал живот.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 384
Да допълня - обичам да подарявам и изхвърлям , постоянно намирам не което не ползвам вече и го подарявам или изхвърлям .Постоянно преглеждам и пробвам дрехите на детето и ако има отмалели ги махам също.Имам много малко мебели и посуда (само най-жизнено необходимите) ,същото се отнася за дрехите и козметиката ми.Докато нещо не свърши до край не купувам ново от същия вид  Crazy

# 28
  • Мнения: 1 244
Не понасям някой да е в кухнята ми...мъжа и сина имат абсолютна забрана да мият чинии, да правят опити да готвят или да вършат каквато и да било домакинска работа... Laughing Откачам, ако решат да пипнат нещо, което няма да го направят по МОЯ начин...дори и на майка ми е забранено  Crazy

Имам мания да си купувам козметика...всеки ден купувам по нещо. Онзи ден изхвърлих една голяма торба с кремове, спирали, червила и парфюми, с изтекъл срок на годност Crazy

# 29
  • Мнения: 10 948
Да допълня - обичам да подарявам и изхвърлям , постоянно намирам не което не ползвам вече и го подарявам или изхвърлям .Постоянно преглеждам и пробвам дрехите на детето и ако има отмалели ги махам също.Имам много малко мебели и посуда (само най-жизнено необходимите) ,същото се отнася за дрехите и козметиката ми.Докато нещо не свърши до край не купувам ново от същия вид  Crazy

Ти да не си сестра ми, с която сме били разделени в родилния дом  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт