В момента чета ... 24

  • 34 811
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Сливке, как те разбирам.  Hug

# 721
  • Мнения: 382
Чета тази великолепност в момента:

В моите "TOP 10", даже "TOP 5" от стотиците...


  Чета я с голямо удоволствие.

Ананасче, много, много моля за отзиви после! Изключително много искам да я прочета!
Моят отзив може ли? Но не е съвсем положителен... С времето я позабравих. Може би около 3,3/5.
https://www.goodreads.com/review/show/690867450?book_show_action=false

Изключително положителен е обаче за "Трима мъже в снега" на Кестнер! 4,4/5 Simple Smile
https://www.goodreads.com/review/show/494090318?book_show_action=false

"Стъкленият замък" и на мен ми хареса много. "Момчешки живот" никак.

# 722
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Аз прочетох "Денят на трифидите" и ми хареса много. И бих помолила да ми препоръчате книги, сходни с тази, ама много подобни. Докато четях си мислех за филма "Изгубени", той така силно ми въздействаше.  Simple Smile

Лили, ти си виновна да пожелая да прочета тази книга. Благодаря ти!  Hug

# 723
  • Мнения: 10 719
Нелчо, можеш да продължиш с "Нощта на трифидите"  Laughing
Друга - "Какавидите".
Трето предложение - "Хотелът "При загиналия алпинист" /По-различна е, но мисля, че ще ти хареса/

# 724
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Охооо, че той кефът можел да продължи.

 Мерси, Мижко, за предложенията. Видях в библиотеката и друга книга от Уиндъм, не помня заглавието, но ще погледна като отида.

# 725
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нелчо, можеш да продължиш с "Нощта на трифидите"  Laughing
Друга - "Какавидите".
Трето предложение - "Хотелът "При загиналия алпинист" /По-различна е, но мисля, че ще ти хареса/
Добавям "Слепота", Жозе Сарамаго. Предупреждавам, че на места има жестокост.
И "Селцето", Кир Буличов, не е точно подобна, но е интересна.

Нели, много се радвам, че ти е харесала.
"Нощта на трифидите" е много различна, личи си че е от друг автор.

# 726
  • Мнения: 2 317
"Денят на трифидите" има ли я в ел. вариант? Да взема и аз да прочета за какво става дума.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 13 553
"Денят на трифидите" има ли я в ел. вариант? Да взема и аз да прочета за какво става дума.

http://chitanka.info/text/1210-denjat-na-trifidite

# 728
  • Мнения: 1 470
"Денят на трифидите" има ли я в ел. вариант? Да взема и аз да прочета за какво става дума.

Заповядай, Киф: http://chitanka.info/book/1206-denjat-na-trifidite  Hug

# 729
  • Мнения: 2 317
Благодаря   bouquet

# 730
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ще дам обезателно отзиви.


Завърших трилогията на Сафон. Страхотно навързани са и тритре книги. Очаквам и четърта, все пак третата свърпи някак... отворено.
наистина качеството на третата книга беше под всякаква критика и тази ронлива хартия беше просто ужасна. Чак зад океана се излагат.  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 10 719
Нели, ако не намериш "Селцето", мога да ти го пратя. Тези дни книгата се връща при мен от пътуване в "Предай нататък книга"  Hug

# 732
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Нели, ако не намериш "Селцето", мога да ти го пратя. Тези дни книгата се връща при мен от пътуване в "Предай нататък книга"  Hug

 Благодаря за предложението. Имаше един период, в който я  споменавахте и исках да я прочета, но сега сякаш не искам. Натрупах доста книги.
 
 А "Нощта на трифидите" мислех, че е от същия автор. Хареса ми как пише, но ще потърся и другите трифиди, няма как.

Лили, аз четох "Слепота" миналата година. Тежка, много тежка книга. И жестокостите още ги помня. Направих сравнение с Трифидите, но в "Слепота" драмата е  по-голяма, по мои усещания.
 
Киф, от колко страници е последната книга на "Ейглетиерови"? Моята книга е в колежка, а се хванах  да смятам колко страници съм прочела тази година. Ти днес в някоя от темите спомена твоите прочетени, реших  и аз да сметна моите. Без третата Ейглетиерови съм прочела 3940 страници досега.

# 733
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
"Селцето" я имам и си чака реда в купчинката с непрочетени. Баща ми я е прочел пръв и каза, че е била леко... скучновата на моменти. Simple Smile

# 734
  • Мнения: 6 884
"Денят на трифифите " беше първата фантастика,която прочетох . Преди около 26 години беше,но още я помня. Другите на Уиндъм не ме впечатлиха толкова сякаш...
Другата,която прочетох по това време беше "Добре охранявани мъже" ,но не помня автора. Препоръчвам я ,много е хубава!

Общи условия

Активация на акаунт