На пазар във Варна - 32

  • 53 017
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 283
Първа!
Благодаря за новата тема  bouquet
и да попитам трябва ми зарядно за лаптоп, понеже моето издаде багажа, някой ако е купувал да сподели от къде и на какви цени Praynig

Аз съм си купувала само зарядно от един магазин зад цветята на Чаталджа. Трябва да подминеш първата пресечка (Сава Радулов) и веднага след нея е магазина.

# 16
  • Мнения: 109
Здарвейте!Търся шивач на кожи  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 046
Radost Nezemna, за съжаление магазина на Мад (така се казва) за продажба и ремонт на компютри е преместен. Аз също съм взимала зарядно за лаптопа си от там - ако не се лъжа беше 20-ина лева.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 355
Шивач на кожи има в една пресечкп на  ул. Ген. Колев, мисля, че се казва Джеймс Баучер. Като тръгнеш от Колев към новата детска градина, пада се вляво.

# 19
  • Мнения: 109
Джиджи-биджи благодаря   bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 163
Radost Nezemna, за съжаление магазина на Мад (така се казва) за продажба и ремонт на компютри е преместен. Аз също съм взимала зарядно за лаптопа си от там - ако не се лъжа беше 20-ина лева.
а къде е преместен знаеш ли ?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 925
За да не е само запис - днес си припомних едно магазинче на Владислав, където можеш да си вземеш много интересна декоративна бижутерия на сносни цени (10-12 лв). Някъде между Дрин и пощата е , като се тръгне от Тракия се пада вдясно.
Споделям, защото си купих нещо за подобни пари за Новогодишната вечеря, но съм много недовона от моето. Тук харесах поне 2-3 неща много повече.

# 22
  • Мнения: 13
Мерси за новата темичкa!   bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 634
  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз си купих зарядно от Ардес, универсално е за около 55-60 лв. Вече трета година работи без проблем.

# 25
  • Мнения: 0
Някой да знае къде мога да намеря сребърни обеци с планински кристал , но не турската масовка , която се продава навсякъде , а нещо по- различно.
Благодаря предварително

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Къде има избор на маси за гладене? Трябва ми нова, но не ми се дават много пари за Brabantia или нещо такова. Отдавна не съм купувала и не се сещам преди откъде съм вземала?   bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 808
Благодаря за темата!

Някой да си шие дрехи при шивач? Любопитно ми е колко ли може да ми вземат за ушиване на една елементарна като кройка пола?

Днес тъкмо минах да си взема скъсената рокля от Жельо на центъра,доволна съм,а и са много любезни,докато чаках погледнах,че шиене на пола от дънки е 12лв,а мъжки панталон май беше 17лв,така че предполагам и полите са някъде в този диапазон  Peace

Благодаря! Може другаде и да е по-евтино, все пак, доколкото разбирам, този Жельо е доста известен, а и е на центъра.


Къде има избор на маси за гладене? Трябва ми нова, но не ми се дават много пари за Brabantia или нещо такова. Отдавна не съм купувала и не се сещам преди откъде съм вземала?   bouquet

Практикер, Бриколаж, Алати, Кауфланд - навсякъде има, а  често срещам промоции на маси за гладене, просто дебни.

# 28
  • Мнения: 5 178
Здравейте,
моля за съвет от къде мога да си купя метални закачалки за врата, но които са без пробиване/ самите те се закачат на вратата-трудно за обяснение ooooh!/. Едно време имаше в Лидъл, но отдавна не са пускали и там.


Благодаря.

Джъмбо, имаше поне 3-4 вида за врата в понеделник bowuu

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Здравейте!
От къде мога да купя детска кутия за храна, с няколко отделения?

Общи условия

Активация на акаунт