Румяна Христова Патрикова

  • 16 539
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Искам да споделя с вас разочарованието си от гинеколог Румяна Христова Патрикова от Пловдив. Абсолютна некомпетентност по здравословните гинекологични проблеми . При положение, че сте я посетили навреме, за да вземе мерки, тя не само че не го прави , но се държи в последствие и нагло. Гледа на ехограф, но само като телевизор, просто нищо не му разбира, не може да открие едно проста инфекция, казва ви, че проблемите ви не били гинекологични. Отпраща ви без никакво лечение. Търсите добър специалист и когато ви изяснява картинката , и колко са се задълбочили проблемите ви, благодарение на Патрикова , разбирате що за лекар е тя. Стигате до ножа, благодарение на нейната компетентност. Като я посетите за вторичен преглед, който ви се полага затова, че ви е ползвала направлението, тя ви отказва. ми ако е наистина за грижена за здравето на пациентите си ще ви предложи да ви види на частно. В такива моменти човек дава мило и драго. Не, тя най- безцеремонно ви отпраща и хич не и пука. Да не говорим, че в 90 процента от случаите ви изкарва бременност, каквато и през ум не ви минава.

# 1
  • Мнения: 4 500
Жалко, че има такива "лекари"

# 2
  • Мнения: 9
Аз пък съм страшно доволна от жената. Когато съм ходила на преглед при нея винаги ми е обръщала внимание, обяснявала ми е всичко и е била много внимателна. Да не ме разбирате погрешно - това са мои впечатления. Не казвам, че не може да има недоволни. Просто смятам, че щом има хора с добри впечатления, също трябва да се споделя, а не само да се плюят хората.

# 3
  • Мнения: 1
И аз да споделя мнение за гинеколог Румяна Христова Патрикова от Пловдив. Бях наскоро при нея. Стори ми се, че е страшно заета и има много хора, които чакат при нея. Съответно минаваш при нея в стил транзит и не успява да ти обърне много внимание. Не мога да твърдя дали е лош или добър специалист, но след лечението, което ми назначи няма никакви резултати, да не кажа че ми стана и по-зле Sad Даже не мога да отида на вторичен в момента, защото ми каза, че това че съм отишла да си получа изследванията и да ми назначи медикаменти се явявало вторичен преглед. Просто си давам сметка, че явно човек трябва да ходи на лекри, които не са по касата, за да му обърнат внимание.

# 4
  • Мнения: 201
Аз също не съм доволна от нея няма полза от лечението, което в повечето случаи се назначава по телефона. На един и същи въпрос два пъти ми дава коренно различни отговори. Споделянето на оплакванията и изписването на лечение става на отворена врата при пълна чакалня. Като цяло съм много разочарована и не бих я посетила повече.

Общи условия

Активация на акаунт