Юнски Софиянки 2014 ;)

  • 3 396
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
В някой от моловете? Като за зима и ние бременни не е ли по-добре да е на по-топло? А на някои места май има и детски кътове? Вие по-добре ги знаете предполагам? Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 197
the Mall?
пускам анкета за конкретизиране. 4 типа въпроси са така че всеки има право на 4 отговора Peace

# 17
  • Мнения: 5
Този беше на Цариградско, нали? Аз съм ок за който и да е...

# 18
  • Мнения: 1 152
Лично на мен МОЛ България ми е най-удобен, но и до Цариградско ще се домъкна някакси  Laughing
Определено като се замисля е по-добре да е на закрито, навън е топличко само по обяд и то ако пече...

# 19
  • Мнения: 64
За кои дати мислим? Ако мога с радост бих се включила. И на мен мол България ми е най - удобен, а и там има хубаво място да оставя детето да играе Simple Smile

# 20
  • Мнения: 46
супер идея. Аз съм за Мелееви, че ми е близо Simple Smile Нямам претенции за дата и час засега.

Идеята е страхотна! И аз съм за Малееви - доста ми е близичко.

# 21
  • София
  • Мнения: 415
И на мен ми допада Малееви, макар че сега да се стигне до там е малък ад, покрай строежа на естакадата до Семинарията!

# 22
  • Мнения: 0
И аз с удоволствие ще се включа.България мол ми е на две крачки ,но съм мобилна и свободна и мога навсякъде  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 1 197
мами, позанемарила съм темата от гледна точна на гадния грип  Rolling Eyes много е тежък и неприятен - да се поразмине малко и обещавам да се хвана сериозна с организацията Peace

# 24
  • Мнения: 121
atadar, да, по-добре да отмине малко, че ако и другите са като мен, от чисто хипохондричен страх няма да се съберем много хора Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 152
И аз съм ЗА да отложим за малко по-"топли" времена  Wink

# 26
  • Мнения: 14
Момичета, не е ли вече време за среща?   jumpuu

# 27
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Мхм, след 8-ми март, когато трябва вече да е топличко за хапване навън.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 121
И аз съм за среща вече, топличко е, и грипната вълна поотмина Simple Smile А ако е в периода 6-20.03 мога и през седмицата, защото няма да съм на работа Simple Smile

# 29
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Момичета, днес се сетих за темата и я изрових от архивите.  Mr. Green
Пролет е, топличко, грипните истории отминаха... не е ли време за първа среща, докато още сме "2 в 1"Party

Общи условия

Активация на акаунт