Отговори
# 720
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Видях на балкона Ивчето от съседния двор при нас,чакай да я гушна   Hug Hug Hug

И Миши видях,и за нея гушки  Hug Hug Hug

# 721
  • Мнения: 16 079
Мими  Hug Heart Eyes Heart Eyes Дани  Heart Eyes Heart Eyes Hug
 пазя го от РенУ  Mr. Green

# 722
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Дани,  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes без лаптоп съм и през телефона основно чета и по-малко пиша, а така да ми се бърборка с вас,. Обичам ви, ама много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug и така да ми е ФЕМИРСКО  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 15
Диди,чакай да те отразя  Hug   love001   Hug  Много си го бронирала туй сладко,то първо с юмруци го пазиш,после с плюнки  Mr. Green  здрава барикада  Joy Joy Joy

Павлинче  Hug Heart Eyes Hug

Роси,добре дошла и тук да ти кажа,радвам се,че се присъединяваш към нас  Hug Hug Hug

Чакайте и аз да ВИ отразя  Rolling Eyes Всички сте отразени  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug, но не поименно, че да не изпусна някой Embarassed и да ме наритате бързо-бързо  Mr. Green

Дани, аз отдавна съм се присъединила към ВАС , но едвам ВИ догонвам да ВИ прочета  Embarassed, а за писане не мога и да мисля   Weary      

# 724
  • Мнения: 15 884
Дани Hug Миши HugРоси Hug Милен4е Hug Наде Hug Павлин4е Hug Вани Hug
аз не видях новата тема newsm78

# 725
  • Мнения: 21 201
Мими, ето я, хайде да скачаме в нея.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=759263.0

Роси, не съм те засичала досега, или може би съм пропуснала появата ти в цялото множество от странички.
Добре дошла сред нас.

# 726
  • Мнения: 15
Мими, ето я, хайде да скачаме в нея.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=759263.0

Роси, не съм те засичала досега, или може би съм пропуснала появата ти в цялото множество от странички.
Добре дошла сред нас.

Наде, не си, мила, защото вися на балкона  Weary  newsm53

# 727
  • Мнения: 15 884
Мими, ето я, хайде да скачаме в нея.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=759263.0

Роси, не съм те засичала досега, или може би съм пропуснала появата ти в цялото множество от странички.
Добре дошла сред нас.
Мерси Наде Hug Hug Hug

# 728
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Брееее, бях се притеснила, че няма да ви стигна, ама вие сте прекарали 10 страници в благодарности и сладки. Joy Joy Joy

Дани,  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes без лаптоп съм и през телефона основно чета и по-малко пиша, а така да ми се бърборка с вас,. Обичам ви, ама много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug и така да ми е ФЕМИРСКО  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

МариеткаHug дано по-скоро ти го оправят, че имаме и дейност да довършваме. Чак се притесних да не се затрие нещо.  Rolling Eyes

# 729
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Профи, всички серии ги имам и на външен хард, не се притеснявай, всичко ще свършим както трябва  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes надявам се до сряда да имам пак лаптоп, че голяма мъка така ......

Общи условия

Активация на акаунт