90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 246

  • 27 848
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Запис и от мен. За сега деня върви по план. От сутринта зверски глад ме гони след вчерашният плодов.
З- 2 кивита
О- кашкавал( в микровълновата), печени чушки, краставица и чаша айрян
В- мисля яйца да си направя и салатка

За утре обмислям грах яхния да направя.
И аз имам лош навик да пия вода докато се храня, мога да изпия точно тогава страшно много вода  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 88
Записвам се и аз, Тинки благодаря за новата темичка. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 23 130
Аз принципно пия много малко вода и то точно по време на хранене, иначе изобщо не се сещам.
Откакто започнах режима, се разхождам често до диспенсъра, ама добре, че е пред погледа ми и се подсещам. Пия топла вода, че не мога да я преглътна, ако е студена.

# 18
  • Мнения: 14 170
Тинки   bouquet

Менюто се очерта:
З - банан;
О - 2 банана + 100гр. сурови ядки (кашу и бадеми);
В - кисело мляко.

Цял ден ме боли кръст и отиде към бъбреците, ама нека ми е. В понеделник бях на вода, а останалите дни на банани, с две вечери от торта. А вода не пия и грам. Явно все пак с храната съм си набавяла необходимата течност, защото не изпитвам нужда да пия вода. Поне тиква да бях яла ... Като казах тиква, та се сетих ... Наноооо, откъде го взе тоя сладур? Смях се от сърце, толкова е сладък.  Joy

# 19
  • Мнения: 2
И при мен всичко върви по план. Ах леле а кави спагети направих, чак се очудих че са станали такива вкусни с моята ръка  Laughing Ще постна рецептата в темата за рецепти за 90-дневна диета, ако има такава. И една малка салата си хапнах. Ох и се наядох, след час мисля да си изям двете малки парченца зелник, ако не е против режима и ще изчакам поне 3 часа още и ще си изям ябълковия кекс (250гр от супера). Направих си днес още един литър зелен чай и ще си го пия тамън до докрая на деня, ще се е свършил

# 20
  • София
  • Мнения: 12 562
Само защото съм супер инат ще продължа да си блъскам главата с тъпата бюрократична система и ще си взема направление по НЗОК за ЯМР. Но всичко така е направено, че с кеф да дадеш 300 лева за ЯМР и да не се занимаваш с идиоти.

Тинки, благодаря за темата.   bouquet

# 21
  • Мнения: 2
Понеже не намирам тема с рецепти за 90-дневната диета ще я постна тук, надявам се да няма сърдити, просто много вкусно станаха и не мога да се сдържа да не запиша, а който иска може да пробва.

Пълнозърнести спагети около 100-120гр
5-6 сурови гъби, които позапържих първо със зехтин, за да омекнат
2-3скилидки чесън и 1 малка глава лук
1/2 бурканче доматено пюре от общо 300гр.
къри, шарена сол, сол, черен пипер и 1/2 ч.л захар за вкус
Запържва се всичко (гъбите,лука и чесъна) прибавя се доматеното пюре и подправките и бъркаш докато стане. Аз лично сложих и съвсем малко водичка да се разреди че товя пюре беше бая гъсто  

# 22
  • Мнения: 154
Как имате нерви да обяснявате едно и също и никой да не чете не знам? Момичета малко поне се подгответе като почвате диетата, то и аз питах но в момента в който можах да седна първото нещо беше да почета малко.

# 23
  • Мнения: 97
Пу, на първа страница, дебна и аз.
Тинки, благодаря за темата!   bouquet

Обядът ми беше руло стефани само със зеленчуци и салата, а за вечеря риба.

Пухи, какво яде, че толкова гадно бе?

А как правиш рулото (освен, че не слагаш варено яйца), за да е режимно? Предполагам, че и каймата като месиш не ѝ слагаш яйце или хляб/галета?

Абсолютно нищо не слагам, намерила съм си една месарница от която купувам кайма, като повечето е телешка и не е толкова мазна. Разстилам каймата и си редя морковите и кисели краставички без захар. Пак си става вкусна и без яйца. Може да се сложи и пушено месо,но нямах под ръка, а и избягвам да го купувам, защото е много солено.

П.П. спирам да пиша, три поста на първа страница.  Embarassed срам ме хвана.


Благодаря ти   bouquet Ще се пробва Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 393
На мен днес ми е първият плодов. Дотук съм на един банан и преди малко хапнах сто грама ядки микс.
Заситих се засега, приготвила съм си круши за вечеря и грейпфрут за фреш.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 4 776
...
къри, шарена сол, сол, черен пипер и 1/2 ч.л захар за вкус
...
Струва ми се, че е трябвало да пропуснеш захарта... иначе изглежда добре.
Тинки   bouquet за новата тема и за постоянната поддръжка.
Нана, и аз съм инат и те разбирам много добре, дано се сбориш по-бързо и да се намери начин да се оправиш Peace, а снимката, която постна по-рано, все едно се погледнах в огледалото  Joy Joy
Моят обяд стана млечен - малко катък и сирене в пергамент (което в същност се оказа във фолио... и докарвае на малко сварено, ама ...).

# 26
  • Мнения: 2
...
къри, шарена сол, сол, черен пипер и 1/2 ч.л захар за вкус
...
Струва ми се, че е трябвало да пропуснеш захарта... иначе изглежда добре.

Ми мислих си ама половин лъжичка не е кой знае какво, иначе станаха супер

# 27
  • Мнения: 62
Благодаря за темата   bouquet и за да не е спам - бавно и славно преборвам каченото по празниците и почти доближих нивото 66 кг., което не е зле. Мисля да си карам режимно до края на март, като в зависимост от резултатите ще увеличавам или намалявам количеството храна.  -8-10 килограма са ми напълно достатъчни! Колкото толкова, за сега карам режимно, но си позволявам пълнозърнест хляб в първите три дни, не ям ядки в плодовия и избягвам шоколад във въглехидратния. Бял хляб не ям от месеци и се чувствам страхотно!

# 28
  • София
  • Мнения: 23 130
...и избягвам шоколад във въглехидратния.
Не ядеш ли черен шоколад? Питам, понеже трябва.

# 29
  • Мнения: 292
  Tarja Turunen ,не е проблем,че има малко захар в доматения сос за въглехидратен обяд,както може да се хапва лютеница със захар.
 
И при мен всичко върви по план. Ах леле а кави спагети направих, чак се очудих че са станали такива вкусни с моята ръка  Laughing Ще постна рецептата в темата за рецепти за 90-дневна диета, ако има такава. И една малка салата си хапнах. Ох и се наядох, след час мисля да си изям двете малки парченца зелник, ако не е против режима и ще изчакам поне 3 часа още и ще си изям ябълковия кекс (250гр от супера). Направих си днес още един литър зелен чай и ще си го пия тамън до докрая на деня, ще се е свършил
Не може да си хапваш обяда на 2 пъти.Яде се наведнъж.Какво е това ще си хапна зелника след час CrazyЩом си се наяла сега спираш и после чак вечеря.За мен нормалното количество сладкиш е около 200гр.

Общи условия

Активация на акаунт