От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 12

  • 54 384
  • 796
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
И аз в очакване на пратките от разпродажбите   bouquet

# 16
  • Под звездите
  • Мнения: 203
Загледах се в старозагорските доставчици, защото съм от Стара Загора, може ли да добавите във първия пост, че и kdshoppinguk  имат вече офис в нашия град  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 5 775
Може би ще задам глупав въпрос,но за първи път пускам пратка с УКтоБГ. При регистрацията зададох ,че искам да си взимам пратката от склад офис Централен,но сега когато пуснах регистрация на пратките ми излиза срещу получател адресът ми по регистрация. Трябва ли да им звъня или се притеснявам излишно,че ще ми я доставят с куриер до адрес.

# 18
  • София
  • Мнения: 23 214
ще те чака в склада, няма да изпратят с куриер.

# 19
  • Мнения: 540
Видях, че на първа страница debenhams е в сайтовете, които не приемат бг карти. Включвам се за да кажа, че преди дни поръчах оттам с бг карта до адрес на превозвач в англия и засега всичко изглежда ок, пратката пътува.

# 20
  • Мнения: 8 242
Видях, че на първа страница debenhams е в сайтовете, които не приемат бг карти. Включвам се за да кажа, че преди дни поръчах оттам с бг карта до адрес на превозвач в англия и засега всичко изглежда ок, пратката пътува.
Не винаги. Редовно отказват поръчките от там Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Видях, че на първа страница debenhams е в сайтовете, които не приемат бг карти. Включвам се за да кажа, че преди дни поръчах оттам с бг карта до адрес на превозвач в англия и засега всичко изглежда ок, пратката пътува.
Не винаги. Редовно отказват поръчките от там Simple Smile

На мен само веднъж са ми отказвали поръчка от там.
Плащам с Виртуална Виза на ДСК или Виза Електрон на Уникредит.

# 22
  • Мнения: 1 700
Очаквам бебешки пюрета с ggbg. Досега не съм ги ползвала.

# 23
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Очаквам първа пратка с KD Shopping. Надявам се този път да пристигне. Неприятно е това, че няма проследимост на пратките, защото така и не разбрах, че има системна грешка в поръчката ми и тя изобщо не е доставена на адреса им. Установих проблема едва, когато в два поредни курса нямаше нищо за мен.

# 24
  • Мнения: 8 242
Очаквам първа пратка с KD Shopping. Надявам се този път да пристигне. Неприятно е това, че няма проследимост на пратките, защото така и не разбрах, че има системна грешка в поръчката ми и тя изобщо не е доставена на адреса им. Установих проблема едва, когато в два поредни курса нямаше нищо за мен.
Това дали има или няма проследяемост работи единствено и само ако чакаш 1-2-3 пратки и никоя от тях не е разделена на няколко пакета Simple Smile
Станат ли повече или разделят ли някоя поръчка на части, повярвай ми, изобщо няма никаква гаранция какво точно ще опишат като получено и какво реално ще е дошло. Могат само да налучкват и то невинаги се получава  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 145
От Новата година пратки на Габко могат да се получават в Русе на техен адрес.
Добавям като информация за първа страница на темата.

# 26
  • Мнения: 118
Здравейте, момичета, тази вечер влязох в сайта на KD Shopping и е доста странен, като че мога да си резервирам почивка или самолетен билет чрез тях, но не и да видя какво се случва с курсовете им???

При вас така ли е или е някакъв бъг при мен?   Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 8 242
Здравейте, момичета, тази вечер влязох в сайта на KD Shopping и е доста странен, като че мога да си резервирам почивка или самолетен билет чрез тях, но не и да видя какво се случва с курсовете им???

При вас така ли е или е някакъв бъг при мен?   Rolling Eyes

Изтекъл им е домейна Simple Smile Simple Smile

This Domain Name Has Expired

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 62
Запис и от мен, и дано през тази година някой превозвач се сети и за сливналии. Искам офис и при нас, по възможност на Уктото или Гъбите Mr. Green

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 2 121
А някой има ли записано онова съобщение от сайта на КД, което се пращаше на продавачите от Ибей?
И за кой друг превозвач казвате, че е открил офис в Бургас?
Поправям се. Видях в сайта на уктубг, че са открили в Бургас за 2,50 на кг. А при започнат кг още 2.50 ли начисляват или смятат точно?

Последна редакция: нд, 12 яну 2014, 23:32 от sunny-n

Общи условия

Активация на акаунт