Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 89 814
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 872
ITEM n° RE647439683SE   new search
Local Date and Time   Country   Location   Event Type   Extra Information
14 Jan 2014 12:44:00   BULGARIA   SOFIA LC/AO   Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция      
14 Jan 2014 13:35:00   BULGARIA   SOFIA LC/AO   Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал      
15 Jan 2014 13:09:00   БЪЛГАРИЯ   РУСЕ   Пратката e получена      


Според вас, да отивам ли в пощенския клон да си взема пратката, или да чакам известие, че е твърде възможно да отиде на митница ?

Пратката е в пощенския офис, когато се появи статус "Receive item at delivery office (Inb) Получаване на Вх.пратка в станцията на Доставка"  Peace

# 31
  • Мнения: 1 288
ITEM n° RE647439683SE   new search
Local Date and Time   Country   Location   Event Type   Extra Information
14 Jan 2014 12:44:00   BULGARIA   SOFIA LC/AO   Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция      
14 Jan 2014 13:35:00   BULGARIA   SOFIA LC/AO   Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал      
15 Jan 2014 13:09:00   БЪЛГАРИЯ   РУСЕ   Пратката e получена      


Според вас, да отивам ли в пощенския клон да си взема пратката, или да чакам известие, че е твърде възможно да отиде на митница ?


ако този статус е от днеска,отивай в пощенския клон да си я вземеш Peace

# 32
  • Мнения: 1 051
Благодаря за отговора SAMOSVAL_   bouquet  Има ли щанс  от този сайт да помоля за по-ниска стойност на фактурата?

# 33
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми каже какво става с мойта пратка на мен нищо не ми излиза или аз не правя нещо като хората...
RC164899195CN

# 34
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 872
Някой може ли да ми каже какво става с мойта пратка на мен нищо не ми излиза или аз не правя нещо като хората...
RC164899195CN

Китайчето го е занесло в пощата, в процедура на изпращане  Laughing

Това е статусът :16.01.2014 00:00 Приемане Приемането Bureau, Дзинан ПИСМО Advertising Bureau насипни бизнес център, България

Предполагам,че поръчката е от скоро  Peace

# 35
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми каже какво става с мойта пратка на мен нищо не ми излиза или аз не правя нещо като хората...
RC164899195CN

Китайчето го е занесло в пощата, в процедура на изпращане  Laughing

Това е статусът :16.01.2014 00:00 Приемане Приемането Bureau, Дзинан ПИСМО Advertising Bureau насипни бизнес център, България

Предполагам,че поръчката е от скоро  Peace
Благодаря ти Вълшебство  Simple Smile

# 36
  • Русе
  • Мнения: 319
ITEM n° RE647439683SE   new search
Local Date and Time   Country   Location   Event Type   Extra Information
14 Jan 2014 12:44:00   BULGARIA   SOFIA LC/AO   Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция      
14 Jan 2014 13:35:00   BULGARIA   SOFIA LC/AO   Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал      
15 Jan 2014 13:09:00   БЪЛГАРИЯ   РУСЕ   Пратката e получена      


Според вас, да отивам ли в пощенския клон да си взема пратката, или да чакам известие, че е твърде възможно да отиде на митница ?

ако този статус е от днеска,отивай в пощенския клон да си я вземеш Peace

Веднага изприпках.
Отначало ме послъгаха, че няма нищо, но аз се позасуках и извикаха пощаджията.  Embarassed
Той беше много любезен и каза, че ще ми даде пакетчето след 5 мин, ако изчакам да го обработи. Беше толкова добър, че ми даде даже 3 мои пакетчета.
Най-голямата ми радост е че пропуснах митничарите  newsm44.   Wink
Сега отивам да си проучвам техниката

# 37
  • Мнения: 43
а някой идея за тези две , вече 40 дни нищо

RB810860023CN

RB958923167CN

# 38
  • Мнения: 15
Благодаря за отговора SAMOSVAL_   bouquet  Има ли щанс  от този сайт да помоля за по-ниска стойност на фактурата?

Хората от сайта не са от вчера и знаят всичко как да го пратят и опаковат. Обикновено пишат на пакета стойност до 12 - 15 долара. Моя телефон беше пратен като градински принадлежности или части Simple Smile Това не ти гарантира, че няма да го спрат на митницата, все пак там не пасат трева, но все пак е нещо. Simple Smile
Сайта си има и онлайн чат и може да си пишеш с някой от хората им който са на линия за подробности някакви. Познавам поне 10 човека пазарили оттам и засега няма никакъв проблем.
Не знам какъв бюджет сте си определили но силно ти препоръчвам Lenovo S820!! Уникален телефон за цената си.

Поздрави.

# 39
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Хората от сайта не са от вчера и знаят всичко как да го пратят и опаковат. Обикновено пишат на пакета стойност до 12 - 15 долара. Моя телефон беше пратен като градински принадлежности или части Simple Smile Това не ти гарантира, че няма да го спрат на митницата, все пак там не пасат трева, но все пак е нещо. Simple Smile
Сайта си има и онлайн чат и може да си пишеш с някой от хората им който са на линия за подробности някакви. Познавам поне 10 човека пазарили оттам и засега няма никакъв проблем.
Не знам какъв бюджет сте си определили но силно ти препоръчвам Lenovo S820!! Уникален телефон за цената си.

Поздрави.

И аз така си мислех, обаче по Нова година ме изтрещяха със 100$ за ръкавици. Митничарите хич и не ме питаха за колко съм ги купила. Напомняйте за по-ниската цена Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 051
NikolForAll, т.е. фактурирали са ти ръкавици със стройност 100$ или си платила мито и ДДС на такава стойност ?!?

# 41
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Фактурираха ги. Такава им беше обявената цена.

# 42
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Момичета, на 14,01 ми е дошла пратката в пощ.станция, обаче аз чак днес проверих и видях. Пусната е на 31,12 от Китай и въобще не се надявах толкова бързо да дойде.
да не вземат сега да я върнат обратно? Чак понеделник ще я взема.

# 43
  • Мнения: 10
Момичета, на 14,01 ми е дошла пратката в пощ.станция, обаче аз чак днес проверих и видях. Пусната е на 31,12 от Китай и въобще не се надявах толкова бързо да дойде.
да не вземат сега да я върнат обратно? Чак понеделник ще я взема.

Няма да я върнат. До колкото знам седят 20 дни преди да ги върнат.

# 44
  • Мнения: 0
Имам нужда и аз от малко помощ имам пратка от средата на миналия месец и от тогава статусът и не се е променил ,дава само че е изпратена от сингапур и толкова ,някой може ли да сподели кога ще е в БГ.
RU473902523CH
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт