Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 89 731
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • между град и село
  • Мнения: 212
 Извинявам се предварително ако не е за тук въпоса-направих поръчка и след 15 минути  на сайта  получих съобщение, че плащането не е успешно, защото има и други чакащи плащания  ако правилно съм си превела.
 Същевременно в пощата ми имам  съобщение ,че плащането е успешно , а в банкирането имам блокирани пари.Какво трябва да направя от тук нататък?

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 11:58 от dodko

# 46
  • Мнения: 1 286
Имам нужда и аз от малко помощ имам пратка от средата на миналия месец и от тогава статусът и не се е променил ,дава само че е изпратена от сингапур и толкова ,някой може ли да сподели кога ще е в БГ.
RU473902523CH
 newsm78


пратката ти от 14.01.е в София http://www.bgpost.bg/IPSWebTracking/IPSWeb_item_events.asp?itemi … amp;Submit=Submit

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте, леко измествам темата със следния проблем. Получих доставка от AlliExpress в която беше вложен 1артилул при платени 2. Повдигнах диспут за връщанена половината сума, но продавача твърди, че е изпратил 2-та.
Как мога да намеря данни за теглото на получената пратка. Не запазих опаковката с зеленото листче/митническата декларация.
Моля за съвет.

# 48
  • Мнения: 100
Здравейте,може би въпроса ми не е за тук,но тази тема открих с търсачката.Искам да пазарувам от taobao,не мога да се справя сама,препоръчайте ми посредник или ако правите групови поръчки да се включа и аз. Peace

# 49
  • sliven
  • Мнения: 113
Здравейте,
До сега не ми се е случвало, но имам две пратки чиито номер вече 10 ден не  излиза в сайта за проследяване.
Нормално ли е?

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Здравейте,
До сега не ми се е случвало, но имам две пратки чиито номер вече 10 ден не  излиза в сайта за проследяване.
Нормално ли е?

Случва се, изчакай още няколко дни и пиши на продавача.

# 51
  • Мнения: 4 785
Пратката вече излезе в бг-пощи. Това "Send item to domestic location (Inb) Изпращане на Вх.пратка в РСЦ/ОВ" значи ли, че вече може да бъде взета от пощенския клон?  Simple Smile

# 52
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Може би днес или утре, трябва да ти излязат следните статуси:
Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал, BULGARIA, SOFIA LC/AO
и
Receive item at delivery office (Inb) Получаване на Вх.пратка в станцията на Доставка, BULGARIA

Да не те подведа, малко неща съм получавала в България.

# 53
  • Мнения: 4 785
Може би днес или утре, трябва да ти излязат следните статуси:
Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал, BULGARIA, SOFIA LC/AO
и
Receive item at delivery office (Inb) Получаване на Вх.пратка в станцията на Доставка, BULGARIA

Да не те подведа, малко неща съм получавала в България.

 Hug Сега ще я проверя пак, много благодаря!

# 54
  • Мнения: 194
Здравейте, това ми е тракинг номера RU469761594CH. По мои данни само излиза, че е изпратена и това е. Мейлът, че е изпратена е от 23.11.2013г.  Възможно ли е толкова време да не излиза нищо в сайтовете за проследяване? Повдигнах диспут в пейпал, който ще бъда закрит на 25.01.14г.  Продавачът ме моли да изчакам още малко, но после няма как да ескалирам в пейпал.... Посъветвайте ме какво да правя?

# 55
  • Мнения: 10
Здравейте, това ми е тракинг номера RU469761594CH. По мои данни само излиза, че е изпратена и това е. Мейлът, че е изпратена е от 23.11.2013г.  Възможно ли е толкова време да не излиза нищо в сайтовете за проследяване? Повдигнах диспут в пейпал, който ще бъда закрит на 25.01.14г.  Продавачът ме моли да изчакам още малко, но после няма как да ескалирам в пейпал.... Посъветвайте ме какво да правя?

Ами, ако изкаш изчакай още малко, но от това, което виждам пратката ти не е мръднала два месеца. Аз бих си искала парите.

# 56
  • Мнения: 194
Аз си ги искам, но ми отговарят да чакам. Въпроса обаче е какво чакам??? Ще ескалирам, то се е видяло.

# 57
  • Мнения: 18
Здравейте, вероятно въпросът ми не е точно за тук, но все пак ще го задам и се надявам да ми отговорите.
На 30 ноември ми е изпратена пратка от Хонг Конг, за съжаление нямам тракинг номер и не мога да проверя какво се случва с нея. Не би трябвало да е на митницата, защото стойността е 8 долара/ затова и не платих за тракинг номер/, а доставката е безплатна.
Според вас нормално ли е още нищо да не получавам? Да отписвам ли пратката или да си чакам още с надежда...?

# 58
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 567
Здравейте,
бихте ли проверили статуса на пратките ми? Тракинг номерата са:
RB903277322CN
RB395580442CN

Поръчките са от 02.12.2013.  На първата срока за доставка беше удължен с 20 дни. Остават 5 дни. В сайта на БГ пощи няма никакво инфо.
За втората остават още 16 дни до изтичане на 60 дневния срок на доставка.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
stasy_sun ,аз не бих се притеснявала.Идвали са ми пратки след 3 месеца чакане.Но за всеки случай можеш да поискаш да ти върнат парите Peace

И аз имам въпрос за две мои пратки
 ru472993704ch Тази е пусната преди пет дни с швейцарските пощи.Все още не ми излиза никъде.А къде по-точно да я проверявам,мога ли пак в 17track?
RC025533703CN Тази я поръчах на 1-2 декември.От 12-ти декември няма никакво движение.Може ли да проверите нещо друго за нея? Почнах да се притеснявам вече.

Общи условия

Активация на акаунт