Боя за коса - Вlond 35 - Клуб на блондинките

  • 154 661
  • 773
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 7 935
Професионалните бои поне тези,които аз ползвам са разграфени на самата туба. Аз и на 4 ги деля тъй като 1/4 ми стига за корените.

  За трайност не знам,но боядисвам корени веднъж месечно....значи 4 месеца ползвам една боя. Нищо и няма на консистенцията/старите бои стават на гранули и не се разбиват с оксиданта/

# 601
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 3 359
Мерси,  prinzesata, и аз така си помислих, но не бях сигурна. За професионалните имам предвид да, например Макадамия и BES, към които съм се ориентирала, надявам се да са разграфени и те.

# 602
  • Мнения: 892
А някой да е ползвал осветлител Vip`s Prestige преди самото боядисване?

# 603
  • Мнения: 30
Здравейте,

Някой знае ли къде бих могла да открия този продукт ---> http://xfurbeauty.blogspot.com/2013/03/review-wella-color-charm-t18-lightest.html

Или пък друг продукт с подобен ефект, в случай че този го няма на нашия пазар?

# 604
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,някой боядисва ли се с най-интензивно русите цветове на Indola? Само с нея ми е ставало уникално русо,но получих алергична реакция...сега се боядисах пак ,но с друга марка окдидант,защо не съм се усетила по-рано:( Въпроса ми е знаете ли 1000.11 дали се произвежда,казаха ми че не?С 1000.22 ме правиха,преди го нямаше този цвят ,не е моя определено.Не мога да намеря и каталог в Интернет:(

# 605
  • Мнения: 2 592
Аз се правя напоследък с Индола 1000.22, но минах от 12% оксидант, какъвто ползвах от години с боята на Индола, на 9%. Доволна съм, корените се изсветляват много добре.
Иначе любимият ми цвят е 1000.1, но реших да го разнообразя, а и 1000.22 е малко по-естествен

# 606
  • Мнения: 6
Nenna току що намерих каталога , има 1000.1 и 1000.01 ,последното се води естествено.
Явно има промени и тубичката е жълта вече.
Аз с 1000.22 станах сиво кафява...ужасно се получи Sad

# 607
  • Мнения: 2 592
Аз се правих няколко години с 1000.1 - много светло пепеляво русо. В началото става много сиво, но на второто измиване става чудесен цвят  Peace
Но е прекалено светло русо, не е никак естествено, колкото и да ми харесва.
1000.22 е перлено русо, странно ми е, че е станало кафяво при теб  newsm78
Когато се направя е една идея сиво, но на първото-второто измиване става много приятен и хубав цвят  Peace

# 608
  • Мнения: 6
С 1000.22 косата ми стана сива,а корена...кафяв си е направо ,не мога да го нарека дори жълт,едно бежово-кафяво,в никакъв случай светло руса,а цялата ми основа надолу беше такава.
1000.11 НЕ я намирам в нито един от сайтовете,явно наистина я няма вече.
Варианта е 1000.1, с него също ми е ставала светла косата,аз искам много светло русо,без бежово и перла.Ако на теб ти харесва ти препоръчвам KUENE,с нея се правих една година,много е щадяща и за косата и за скалпа. С 1517 мисля се правих,но не е като Индолата,само с нея съм докарвала такова хубаво искрящо светло русо.

# 609
  • Мнения: 63
Здравейте:) Да попитам за бели коси. Имам една боя 7.1 на Гарниер /с нея се правя и не ми ги покрива/ и сега ще ходя на фризьор. Дали да си взема още една, но 6.0 /значи една 7,1 и 6.0 - да се смесят/, или да си поръчам на Макадамия 7-ца с 6% оксидант? Кой вариант е по-подходящ за покриване на бели коси? Ест. ми цвят е 4-ка.

# 610
  • Мнения: 3 675
Привет, аз имам следното терзание, понеже някои бои, които оглеждам се водят двойни, въпросът ми към тези които са ги ползвали е как точно определяте количеството да е на половината? Особеното самата боя от тубичката много с е чудя как да разбера колко да изстискам Rolling Eyes
И другото е след това боята и оксиданта в опаковките колко време могат да стоят така до следващото ползване?
Aз използвам кухненски кантар.
Оксидантът ми е в голямо шише и нищо му няма, а боята я използвам на следващото боядисване (след около месец) и също и няма нищо  Simple Smile

# 611
  • Варна
  • Мнения: 7 935
Здравейте:) Да попитам за бели коси. Имам една боя 7.1 на Гарниер /с нея се правя и не ми ги покрива/ и сега ще ходя на фризьор. Дали да си взема още една, но 6.0 /значи една 7,1 и 6.0 - да се смесят/, или да си поръчам на Макадамия 7-ца с 6% оксидант? Кой вариант е по-подходящ за покриване на бели коси? Ест. ми цвят е 4-ка.

 Вземи чиста 7-ца.

 Аз се боядисвам с 10-ки и 11-ки от години,но те няма как да покрият белите коси и в един момент с годините става от ефект дразнещ дефект. Та...моето решение в случая е плескам белия кичур и так където си знам,че имам доста бели коси със 7-цата/точно Гарниер/ и след това нанасям моята си боя . За мен се получава може да звучи нелогично,но си намерих решение на проблема.

# 612
  • Мнения: 63


 Вземи чиста 7-ца.

 Аз се боядисвам с 10-ки и 11-ки от години,но те няма как да покрият белите коси и в един момент с годините става от ефект дразнещ дефект. Та...моето решение в случая е плескам белия кичур и так където си знам,че имам доста бели коси със 7-цата/точно Гарниер/ и след това нанасям моята си боя . За мен се получава може да звучи нелогично,но си намерих решение на проблема.
Боядисах се с чиста 6-ца, и пак не ми покри бялото - вече не знам какво да правя  Cry Помощ  Praynig

# 613
  • Мнения: 3 675
Alisiq_an , 6.0 трябва да може да ти покрие побелялата коса
С каква боя се боядиса?

# 614
  • Мнения: 63
Alisiq_an , 6.0 трябва да може да ти покрие побелялата коса
С каква боя се боядиса?
Palette Sad Голяма съм педантка относно косата...

Общи условия

Активация на акаунт