Боя за коса - Вlond 35 - Клуб на блондинките

  • 154 661
  • 773
  •   1
Отговори
# 660
  • BG-DE
  • Мнения: 6 256
wdv, искам да ти благодаря  bouquet, че ме подсети за Колестона, аз като истинска блондинка не съобразих, че навремето ползвах някаква 8-ца и затова ми беше гъста и я бях отписала но сега суперизсветляващата трябва да ми е ОК като консистенция. В тази връзка можеш ли да ми помогнеш в избора (боря се с упорито жълтооранжево) колебая се между 12.16, 12.61 или 12.96, според теб кое ще е най-удачно? http://www.zlatnaribka.com/boya-za-kosa/%D0%B1%D0%BE%D1%8F-%D0%B … ton-perfect-60-ml

# 661
  • Мнения: X
Изгледай това клипче, тук ще я видиш как е като консистенция. Peace За жълто-оранжево 12/81 или 12/89. Peace

# 662
  • Мнения: 2 566
Нинчето, казваш, че преди време съм ти препоръчала Колестон 8/2? Значи бориш силно медено?
Ами да... Rolling Eyes, но този цвят го няма в Златната рибка

# 663
  • BG-DE
  • Мнения: 6 256
Много ти благодаря newsm51, сега остава само и да намеря някой от тези цветове, че сега като погледнах в Рибката не са налични  Sad

# 664
  • Мнения: X
Нинчето, казваш, че преди време съм ти препоръчала Колестон 8/2? Значи бориш силно медено?
Ами да... Rolling Eyes, но този цвят го няма в Златната рибка

Мисълта ми е, че:
Специално при Вела:
2 е мат (зелено) и неутрализира червено
8 е синьо и неутрализира оранжево
6 и 9 са виолетови и неутрализират жълто
а 1 е пепеляво (сиво), то не е цвят и нищо не неутрализира, то само подтиска топлината... не знам дали го обяснявам правилно... та в този ред на мисли според мен 8/1 (независимо дали Колестон или Илумина) не е подходящ избор.

# 665
  • Мнения: 2 566
Нинчето, казваш, че преди време съм ти препоръчала Колестон 8/2? Значи бориш силно медено?
Ами да... Rolling Eyes, но този цвят го няма в Златната рибка

Мисълта ми е, че:
Специално при Вела:
2 е мат (зелено) и неутрализира червено
8 е синьо и неутрализира оранжево
6 и 9 са виолетови и неутрализират жълто
а 1 е пепеляво (сиво), то не е цвят и нищо не неутрализира, то само подтиска топлината... не знам дали го обяснявам правилно... та в този ред на мисли според мен 8/1 (независимо дали Колестон или Илумина) не е подходящ избор.
Разбрах сега, значи трябва да търся боя, която да завършва на 2.Тази седмица имам път Пловдив и мисля да се отбия през Златна рибка, на каква друга марка да се спра?Пак казвам, много ми хареса 8/2 на Колестон, но я нямат... Rolling Eyes

# 666
  • Мнения: 2 621
Здравейте-да ви попитам ако се боядисам следващия път със боя 8 , но използвам оксидант 10 вол, какво ще се получи?Целта ми е като се отмива после да не изсветлява толкова много....Дали мога да очаквам такъв резултат?

# 667
  • Мнения: 2 592
Преди седмица се боядисах с Индола 1000.32 с 9% оксидант, хареса ми много резултатът, интересен цвят е, не е пепеляво, не е и жълто  Peace

# 668
  • Варна
  • Мнения: 134
Аз съм много доволна от боята на Сенсидо. За първи път да ми се получи пепеляво(а фризьорката ми колко пъти ме убеждаваше, че пепелявото няма да ми ходи и щяло да ме състарява, аха, да бе, да..) и съм много радостна, само дето не знам защо реших да стоя малко с боята и бързах да я отмия, та краищата на някои места не ми хванаха и съм русичка, прозира ми русото, защото взех номер 7/19 (исках да се потъмня малко, защото от слънцето се изтощи много), но се получи много хубаво..към корените също сякаш имам съвсем тънки руси кичури.. другият път пак ще се боядисам със същия номер, но ще поостана малко повече с боята.  Heart Eyes

Едит; Косата ми в момента е нещо м/у това http://media-cache-ak1.pinimg.com/192x/26/1d/3a/261d3a2d245d12d8 … aa6607afccacc.jpg

и

http://media-cache-cd0.pinimg.com/originals/54/7a/a5/547aa528c59 … ea792fe889714.jpg


Вече няма и следа от пепеливото, нито пък от тъмния цвят, а пак е същото русо...дали проблема е в това, че не стоях достатъчно с боята и не ми хвана добре краищата? Защото искам вече да я потъмня, да не е толкова руса, в момента косата ми е ниво 8 или 9, а искам да съм поне 7ца...  newsm78

# 669
  • Мнения: 2 351
Проблемът е че си изрусена и от русото ако не е черно май кажи речи всичко пада, аз стигам до извода че почнеш ли си един цвят, трябва да си го следваш, а промените ако ще ги правиш ще искат жертви. Според мен се отмива боята, на светла косата става така.

# 670
  • Мнения: 11 817
Между две боядисвания освежавате ли цвета? Аз се чудя дали да не матирам леко ,но много се притеснявам да не почне да сивее много косата. Thinking

# 671
  • Мнения: 3
Belloslava , благодаря за отговора  bouquet ! Изключително ми е трудно да реша, какво да правя с моята руса коса, в пълна дилема съм. Много е изтощена, защото я изправям с преса и вчера си взех въртящата четка на Roweenta, все още не съм я пробвала, но имам големи надежди. Изправям се с преса откакто се помня понеже косата ми е много къдрава и след всичкото това русо и пресата вече не е къдрава, а по-скоро рошава  ooooh! Пресата и русото я изтощиха страшно много и ми е трудно да реша как да постъпя от тук нататък. Ходя на фризьор през два месеца за да взима крайщата за да се махне изтощеното малко по малко, но ми е много трудно да се чувствам добре с тази изтощена коса и за това реших да я потъмня малко. На 9та страница Royall е постнала една снимка, цвета на косата страшно много ми хареса и до колкото разбрах е 7ца, мисля да пробвам с 6.1, защото тя ще изсветлее после понеже моята е 9.1. От там на сетне идва големия проблем, защото си нямам идея как да си боядисвам корена за да не жълтее, а да става такъв платинено-пепеляв?  newsm78 . Имам някаква идея да пробвам с безамонячната изсветляваща паста на лореал + окислител 6%, но нямам представа колко тона ще ме изсветли и дали няма да жълтее  Thinking Моля кажете, ако някои е използвал и има идея какво ще се получи?  Rolling Eyes

# 672
  • Мнения: 72
Момичета някой знае ли откъде мога да си поръчам боя за коса КЮН
Може и онлайн

# 673
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета някой знае ли откъде мога да си поръчам боя за коса КЮН
Може и онлайн
ebay.co.uk и адрес на превозвач  Peace

# 674
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 5 241
Айде и аз официално във вашия отбор.Дълги години бях на кичури,но от десетина дни вече съм блондинка.Лошото е сега,че трябва да си открия подходящия нюанс на русото,който да ми хареса и да не оранжавее.Ако в значителна степен стане само със боя ще е супер защото нямам желание да се изрусявам и после да боядисвам.С дълга коса съм и ще я съсипя тотално.Основния ми цвят е тъмнокестеняво.Момичета,има ли доволни от българските марки бои или трябва да заложа на другите?Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт