Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 2

  • 45 870
  • 734
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 685
Анкета:Кой мислиш, че най-красивият от екрана?

http://gecce.com/anket/ekranlarin-en-yakisikli-jonu-sizce-hangisi?s=1



diamantt, има го във http://www.viki.com/tv/4762c-kuzey-gney 1 sezon
                                            http://www.viki.com/tv/9145c-kuzey-gney-season-2

Тези , които ще питат след теб за същото, нека про4етат малко назад и Фен4ето и аз сме писали по няколко пъти къде може да се гледа филма. Peace

На 1 страница в темата, прекрасната ни домакиня Ромина, подробно е сложила и линкове и стари теми и вси4ко необходимо... Heart Eyes

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 12:22 от didi_spain

# 346
  • Варна
  • Мнения: 685
Поздрав за вси4ки които гледаха тази ве4ер ПО Heart Eyes Тойгар е невероятен Heart Eyes




За Тойгар - адмирации, но -

Скрит текст:
за Къванч  -  Crazy ooooh! Съжалявам Embarassed Лично мнение!

А, иначе с интерес очаквах този сериал, още повече, както и се рекламираше. Ще му дам шанс още една-две серии Peace

Забравих да поздравя Embarassed

Честито на Именниците днес! smile3525

Нещо не ти разбрах коментара за Киво newsm78..., както и за филма...

# 347
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Дидко, страхотен подпис!

Изглежда, че ние, които сме  гледали сериала, направихме лоша услуга на другите, като го хвалихме толкова много. Явно тръгнаха с голямата кошница и сега не им харесва толкова. И около мен е така -  очаквали са повече.

# 348
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Привет и от мен! И при мен преди доста време(преди година) когато ми похвалиха серияла в началото бях на път да се откажа.Но нямаше какво да гледам и продължих.Изгледах всички преведени серии и всяка сряда го гледах директно. Нямах търпение да се преведе всяка нова серия.

# 349
  • Мнения: 18 620
Аз също имах желание да го гледам в нета, но така се случи,че започнах да го гледам по тв,както го дават на час по лъжичка:)Сигурна съм, че сериала ще ми хареса, както всички други преди на двете сценаристки Е.Й и М.Г.   А за Къванч какво да кажа, различен, красив, в нова роля, още по-добър като игра, очаквам много драма и много емоции. Само прическата му както го зализват малко не ми харесва, но пък лицето компенсира всичко Heart Eyes

# 350
  • Варна
  • Мнения: 685
Светле Hug Heart Eyes
ludetina ulusoy Hug Heart Eyes
Не искам да пускам бтв, 4е ще трябва да ги #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Така се захласвах в на4алото по гласа на Киво, 4е 4ак пропусках на моменти за какво става въпрос във филма Laughing Laughing Laughing После затова повтарях и потретвах Mr. Green, а най-хубавото беше всяка сряда, когато вси4ки 4акахме новата серия- нищо не разбирам на турски, но да слушаш гласа на Киво си е балсам за ушите и душата Heart Eyes newsm76 Heart Eyes









# 351
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дзак!! Mr. Green Laughing

Кат се замислим, Светлето грам не ме констатира Crossing Arms

ДидОк Heart Eyes Hug

# 352
  • Мнения: 2 492
Здравейте, записвам се за сериала, грабна ме  Hug Къванч е неузнаваем и абсолютно се е слял с ролята, Джемре също ми е любимка, а Али е ясен номер едно  Peace Признавам си обаче, че го гледам със субтитри, толкова е бездушен дублажа, че се пробвах, ама йок.
Благодарности на преводачите   chef

# 353
  • Варна
  • Мнения: 685
Зизу  love001 Hug Heart Eyes
Pro , Airra Hug, наслаждавайте се моми4ета Peace има много, много  Heart Eyes



# 354
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Дзак!! Mr. Green Laughing

Кат се замислим, Светлето грам не ме констатира Crossing Arms

ДидОк Heart Eyes Hug

?

Аааа, така ли?

Без да се замислям, виждам, че и ти не ме констатираш. Преди време дойдох в твойта тема специално да ти честитя рождения ден на сина ти и тогаз не ме констатира.

# 355
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дзак!! Mr. Green Laughing

Кат се замислим, Светлето грам не ме констатира Crossing Arms

ДидОк Heart Eyes Hug

?

Аааа, така ли?

Без да се замислям, виждам, че и ти не ме констатираш. Преди време дойдох в твойта тема специално да ти честитя рождения ден на сина ти и тогаз не ме констатира.
А, забеляза ли да съм констатирала изобщо някой...да не говорим, че изобщо не съм ти срещала поста...нейсе...както си решиш. Peace

# 356
  • Варна
  • Мнения: 685




Evlilik düşünmüyoruz!

# 357
  • Мнения: 18 552
Ооооо, дружки, привет! Hug
Едва сега сколасах да отворя любимата си тема ... Добре дошли на всички нови момичета!  bouquet
Светле, какво очакваха твоите приятелки, та той сериала едва започна ... с това на час по лъжичка как да го схванат веднага хората. На моите познати пък сериалът много им харесва, казват, че го чакат с нетърпение всяка вечер, но и те се оплакват от късата серийка.
Paula SS да разбирам ли, че не ти харесва Къванч като актьор  newsm78 Аз така те разбрах ... ами много е лесно  hahaha като не ти харесва , не го гледай ! Аз така правя с тези, които не харесвам ...
Дидок, Зиз  newsm51 newsm51 отразявам ви веднага! hahaha
Който иска да се наслади на този невероятен филм, го съветвам да си го изгледа със субтитри ... много губи филмът с този дублаж наистина, не може да се усети силата и въздействието му. И пак си коментирайте тук ! Peace

# 358
  • Мнения: 5 267
Добро утро!  Nature Sun With Face Хубав уикенд! newsm76
Добре, 4е само синеокото и 4а4и са ме главозамаяли... Mr. Green Heart Eyes




И мен... PeaceАма.... Crossing Armsпуста скука... Joy Joy Joyщот от вторник съм в отпуск...,голяма глупост направих ooooh! ooooh! ooooh!Изгледах 28 серии-средно по1ч50мин. всяка....като последните 10 са и без превод ooooh! ooooh! ooooh!Не казвам нищо повече... освен,че и в неделя ще се дежури Joy Joy Joyама...изневерих сериозно.... Joy Joy JoyМОМЧЕТА УЗУРДЕЛЕРИМ.. newsm43

# 359
  • Мнения: 18 552

тук е направо ужасна Симай  Joy Joy Joy Joy а е хубаво момиче! Много я харесвах в началото, преди да отреже косата си. После някак ми погрозня, ама явно беше с цел  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт