пазете се от този лекар!

  • 18 191
  • 4
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, едва ли текстът ще е дълъг, тъй като не виждам добре, за което вина има един човек, от който ми се иска да предпазя хората. Въпросната е проф. Групчева,гр. Варна. Предполагам,че повечето от вас са чували,че е добър лекар и си струва прегледа,е и аз така си мислех,но се подлъгах жестоко. Тя ме прегледа и ми изчисли диоптрите на няколко уреда,компютър и т.н.Всичко е доста професионално трябва да призная до момента, в който тя казва, че ПРЕПОРЪЧВА лещите Квантум,които са си стабилна сума.Аз преценявам,че няма нужда да давам толкова пари,след като съм платила хубавичко прегледа при нея.Казах си ,,тръгвам с рецептата и поръчвам където реша,няма нужда да е при нея".Вземам рецептата и поръчвам в София при не лош лекар,който ми обясни,че няма нужда да ме преглежда,щом вече имам рецепта.Поръчвам.Англия,2 седмици,идват лещите и аз не виждам.Зле.Отивам при проф.Групчева,която ми казва,че било напълно нормално,тъй като тя ми била дала рецепта само и единствено за лещите,с които тя работи????Та жената си е просто един дистрибутор, който по никакъв начин няма да се опита да помогне като нормален лекар,а само ще гледа да набута скъпите си лещи,от които вероятно има щедър процент.Писах й с молба да ми прати рецепта,нормална рецепта с диоптри,за да мога да не губя още пари на фона на всичките суми,не дава,не разбирала какъв е проблемът???На всяко ходене 25 лв. за добър ден плюс това...Нямам думи,зле,надявам се това да е помогнало поне други хора да не се охарчат така като мен и да преживеят такова нервиране и нечовешко отношение!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Тук в Бургас все ми викат иди в София,там са много добри специалисти,но изверги явно има навсякъде,съчувствам ти искрено

# 2
  • Мнения: 1 831
е във Варна отиди в клиника Св.Петка работят и на часно и със здравна каса.

# 3
  • Мнения: 61
Защо се е получило така с вас не знам но аз вече 6 месеца се спасявам от проблемите след лазарна корекция в клиника Св петка при  професор Групчева и не съм останала с подобно впечатление дори напротив сега когато ми варират диоптрите не ми сменя очилата за щяло и нещяло въпреки че си ги правя при тях

# 4
  • Мнения: 34
Напълно подкрепям.Има ги такива злобни И завистливи старици-наречени професорки.И на мене ми направи подобен номер.Едното око го направи,а другото-не.Толкова са И възможностите ...Знаем по какъв начин стават повишенията!.

Общи условия

Активация на акаунт