Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 853
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Да, на лицето са по- трудни уловими, но се усещат частиците . Допринасят за блясъка на ружа като ефект, целта не е те да изпъкнат. С времето даже изчезват от лицето.

# 31
  • Мнения: 4 428
На митница отиват поръчки до 30 лв (около $20).

Без транспорта  Wink
Доста са качили доставката  Thinking Аз последно поръчвах преди година някъде и доставката в кутийки беше о/о 7 долара  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 46
Благодаря за темата.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 888
И аз очаквам лилавите гримове. Аз съм с леко особено мнение за този цвят и за това ще ми е още по-интересно да видя  Hug.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 255
flame_69   bouquet
нещо старо ,но не показвано,извинявам се за лошата снимка  Embarassed

# 35
  • Мнения: 2 319
Нещо изпуснах в предната тема с какво нанасяте така коментираните Лореалски сенки Thinking

# 36
  • Мнения: 79
Аз с четка

# 37
# 38
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Нещо изпуснах в предната тема с какво нанасяте така коментираните Лореалски сенки Thinking

С влажна четка, когато ги ползвах  Peace

# 39
  • Мнения: 2 319
Супер,мерси  bouquet

# 40
  • Мнения: 79
С влажна - да, аз си я навлажнявам с мокра кърпичка четката

Последна редакция: ср, 15 яну 2014, 17:13 от Ivvangeline

# 41
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Иве, във форума е забранено да се обсъждат общи поръчки, а в тези сайтове - с увеличаване на броя продукти расте и размера на доставката, обичайно не е много изгодно - да се кооперираме  Peace

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Само да не трябва да ходя на митница.  Praynig

# 43
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Ако поръчката е за над 30 лв без транспорта - помоли ги да обявят по-ниска стойност на митн. декл-я  Peace

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Взех от по-малкия грамаж, та с доставката е 29 лева.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт