Buyincoins - Нашите покупки и отзиви,поръчване и помощ от приятели -12 :)

  • 49 474
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Казанлък
  • Мнения: 905
Редактирам поста си. Simple Smile

От днес има нов купон BICALL8 - за 8% отстъпка. Действа 3 пъти за всеки акаунт и е валиден до 3 юли!

До днес, 22 юни работи и този,който дава 7% за раздела Health and Beauty - BIC7BEAUTY

Другите купони от игрите са лични и не могат да се ползват от други.

heros,пишете им,разбира се. Но знам,че нещата понякога се бавят. Информацията от приемащ отдел трябва да стигне до този,който се занимава с клиентите. Нещо връзката между тях куца  #2gunfire ,но рано или късно ще ви върнат парите.  Praynig Hug

Последна редакция: пн, 23 юни 2014, 18:50 от valpan

# 721
  • Мнения: 413
La Libellule Заложи на синята , аз имам нея и  съм доволна , дъщеря ми си купи розовата и каза, че страшно бавно загрява и колата не и се разтопява добре   bouquet

# 722
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 302
La Libellule Заложи на синята , аз имам нея и  съм доволна , дъщеря ми си купи розовата и каза, че страшно бавно загрява и колата не и се разтопява добре   bouquet

Благодаря. Кола маска поръчвала ли си от сайта?

# 723
  • Мнения: 413
Тя дойде с една кола , иначе купувам от БГ по изгодни са - около 3,50 , има и онлайн иначе в софия има магазин и от там ми вземат , ленти също . Има и в магазини Лили , DM   bouquet

# 724
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Arsenalski, виж новия купон за 8%
valpan, аз за парите не бързам. Така или иначе поръчах друг телефон. Интересна ми е процедурата по връщане как се движи, за да си знам за друг път  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 28
Arsenalski, виж новия купон за 8%
valpan, аз за парите не бързам. Така или иначе поръчах друг телефон. Интересна ми е процедурата по връщане как се движи, за да си знам за друг път  Simple Smile


Мерси ще се възползвам Simple Smile

# 726
  • Гражданин на света
  • Мнения: 370
Аз писах, сложих и снимка да видят, че е пристигнал при тях. Съответно получих стандартния отговор, че все още няма информация какво точно се случва, и че при първа възможност ще ме уведомят.   bouquet

# 727
  • Ловеч
  • Мнения: 69
И така..Нейсе ми върнаха парите за разваления телефон 4.5" DOOGEE RAINBOW DG210.
Eто самата сага:
1.Получавам го на 41 ден от плащането. До тук добре. Пускам го да се зарежда- опаа нещо припуква в зарядното. Първа червена точка. "Разглобенко" и опаа- лош контакт. Както и да е оправям го.
2. След първо зареждане никога не оставяйте телефоните да се разредят до край. Това направо ги убива, защото батерията още не е калибрирана и настава едно "шашкане", а последствието..телефона отказва да зарежда батерията. Направете го след няколко разреждания до към 20% При мен както си стоеше на 75% падна на 10%. Явно самата батерия не е била добре, впоследствие отказа да се включи телефона дори при заряд на батерията извън апарата, а за флашване и дума не можеше да става. Поради тази причина се наложи да си говорим с китайците след снимки и видео на проблема.
3.След серия съобщения в няколко дни, поне 5-6 на брой и неколкократни пращания до сервиза  и молби от сорта на "ама мистър отидете в друг сервиз и знаете ли колко скъпо ще ви излезе да го върнете? " в крайна сметка дадоха адрес за връщане. Не повдигнах диспут в Paypal.
4. Изпращане за Китай в оригиналната им опаковка от стиропор, само обърнах плика наобратно  Simple Smile Цена за тракинг номер+ пратка до 500 грама /492г. в случая/ = 13 български лева . На 7 ден от получането.
5. Пристигане в Китай 7 дена по-късно.
6. Пристигане в BIC след още ..12 дена
7. Мотаене в складовете на BIC...3 дена
8.Съобщение, с което ми казват че искат ми върнат парите в коинси. Съгласявам се.
9. Връщане на парите в коинси.. След още 2 дни
И като равносметка. Няма проблеми с китайците от BIC и връщането на пари стига всичко да е в рамките на добрия тон без излишно спорене и заплахи за диспути в Paypal. Парите се връщат в крайна сметка . В моя случай .. на 33 ден  Wink

# 728
  • Мнения: 413
heros А как върви новия телефон с швейцарските пощи  newsm78 newsm78 Има ли промяна  Crossing Arms И всъщност ти какъв си поръча  Whistling  Нашия все още го чакаме , дано скоро да ни изненада , в крайна  сметка го пратиха със сингапурските на 18 06 .  Mr. Green Да питам притежатели или интересували се - наистина ли UMI X2 прави проблеми с 3G  newsm78 newsm78

# 729
  • Ловеч
  • Мнения: 69
ЪЪ таковата  newsm78 Тия пощи швейцарски са някакъв фантом. Никъде не се проследява до момента. Ето този телефон поръчах www.buyincoins.com/item/40242.html Някой беше дал отзиви назад, че не е лош за парите си. Идеята беше да е по-малък, като за дете, но .

# 730
  • Гражданин на света
  • Мнения: 370
ЪЪ таковата  newsm78 Тия пощи швейцарски са някакъв фантом. Никъде не се проследява до момента. Ето този телефон поръчах www.buyincoins.com/item/40242.html Някой беше дал отзиви назад, че не е лош за парите си. Идеята беше да е по-малък, като за дете, но .

Такъв телефон поръчах 2 бр. за детето и жена му на колегата /син и розов/. Сигурно месец или повече се държи добре, нямат оплаквания. Общо взето за парите дето дадоха са много доволни.   bouquet

# 731
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Такъв телефон поръчах 2 бр. за детето и жена му на колегата /син и розов/. Сигурно месец или повече се държи добре, нямат оплаквания. Общо взето за парите дето дадоха са много доволни.
Благодаря за инфото  Simple Smile
eleonor4eto, ти докъде я докара с върнатия телефон?

# 732
  • Гражданин на света
  • Мнения: 370
До под кривата круша  Laughing . Проследяването дава, че е доставен, от Bic казват имайте търпение още нямаме информация при нас. Чакам, нямам друг избор. Единствено ми е притеснено, че не беше мой а на приятелка, но се надявам всичко да приключи ОК.

# 733
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Странно, аз имам спомени, че предишния четвъртък я бяха получили твойта пратка, мойта беше в петък мисля, но китайска им работа.. Може би наистина е на купчината с пратки в някой склад..

# 734
  • Мнения: 31
Момичета,здравейте.Пускам поръчки в www.buyincoins.com от близо 3 години,но никога не съм знаела за  coins-ите.Разбрах,че се трупат след оставяне на коментари.Но аз не успявам да намеря къде трябва да го оставя,за да ми се трупат.Дали,защото поръчките са стари?
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт