Енгин Акюрек в очакване на „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 245

  • 29 260
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 217
Марианка,защото според някои тя има селско излъчване и не може да играе нищо друго освен мили момиченца,което според мен е дълбоко невярно.Затова.

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 18:34 от velijana

# 706
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейте Hug

Сори за нахлуването, но исках да гледам епизодите онлайн. Сайта ми взе телефона да чакам някакъв код. Колко време се чака?
Предварително благодаря за отговора.  bouquet

# 707
  • Мнения: 23 327
Марианка,защото според някои тя има селско излъчване и не може да играе нищо друго освен мили момиченца,което според мен е дълбоко невярно.Затова.

Въобще не си права.

Това са две мнения.

Първото знаеш на кого е и защо изобщо му отделяш внимание

Второто е нещо различно - писала съм някъде назад, че просто излъчването и е слънчево и добронамерено, дотолкова, че не можах да я възприема за "лоша". 

# 708
  • Мнения: 23 327
Здравейте Hug

Сори за нахлуването, но исках да гледам епизодите онлайн. Сайта ми взе телефона да чакам някакъв код. Колко време се чака?
Предварително благодаря за отговора.  bouquet


Просто регистрацията се прави по този начин.

Или влез през ФБ.

# 709
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейте Hug

Сори за нахлуването, но исках да гледам епизодите онлайн. Сайта ми взе телефона да чакам някакъв код. Колко време се чака?
Предварително благодаря за отговора.  bouquet


Просто регистрацията се прави по този начин.

Или влез през ФБ.

Благодаря, но не виждам как да се логна през фейса, а телефона съм си дала от часове и код няма още. За това питах колко време се чака евентуално?  bouquet

# 710
  • Мнения: 1 097

Смел,уверен в таланта и способностите си.Уверена съм,че скоро ще ни покаже и докаже как трябва да изглежда и действа истинския комисар. За този актьор няма роля, с която да не може да се справи. Кой знае какво още му предстой. Та той е в разцвета на  кариерата си.
От вчера си мисля колко важна  и отговорна  е ролята на макиажа. Имат доста добри професионалисти и в тази област. Знаят къде да пипнат,за да постигнат желания резултат-пълна промяна.Нали и Енгин се стреми точно към това. Както казва в това се крие разковничето да задържиш интереса на зрителя-различна визия,различни характери,различни образи.
Който и да е той-Кадир,Булут,Керим,Текин или Йомер,ние го обичаме и му се възхищаваме,защото това е Енгин с неговия талант и харизма.

# 711
  • Мнения: 280


Здравейте,

Прекрасен Йомер - не знам кой по-напред ще дойде при нас-Текин или Йомер
но аз съм възхитена от това което се представи като трейлъри за Текин и Ейлюл,
а сега и за визията на Йомер Peace Peace Peace



Каква бърза смяна на визията Heart Eyes Heart Eyes Ама, ми харесва много, де! Peace Peace

# 712
  • Мнения: 23 327


Момичета, вие си чакайте " Сosmopolitan"
Аз се уредих с друго списание и отивам да си го чета.
После ще ви разкажа какво е казал Енгин ...

# 713
  • Мнения: 4 966
Привет.



Ние с Ейлюл надничаме... очаквахме да видим още от Йомер, но... явно сме се разглезили. Simple Smile) Ще почакаме... то не остана вече. Simple Smile

# 714
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Представяте ли си този надпис в киностудията в Turkeywood?
Между другото, говори се, че този център за производство на филми ще бъде в Мардин.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191


Любов, и го обичаме....той знае.

# 716
  • Мнения: 1 097

Я да погледна към Булута.

# 717
  • Мнения: 4 966


Готин колаж. С един от любимите ми погледи на Керим. Simple Smile

# 718
  • Мнения: 23 327


Текин и Ейлюл сега - засега ме държат много здраво.

Дните до премиерата намаляват и аз съм убедена, че часове след нея ще имаме  пълното резюме на филма на страниците на ФБ.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520565761391949&set= … ype=1&theater

"Снимка в близък план на царя на превъплъщението."

Общи условия

Активация на акаунт