Януари вече е наполовина,много попълнения от ИБ чакаме в нашата дружина-тема 14

  • 18 692
  • 771
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Ваве,
само ще ти кажа да не пиеш ампула калциев гл'конат, а да си вземеш сиропа. Ампулите са за венозно приложение (освен ако няма и специални за пиене, но доколкото знам няма) и е недопустимо да се пият, въпреки че масово лекари и аптекари ги дават и убеждават, че не е проблем. А иначе... ми няма кой знае какво да направиш, за съжаление Whistling Фрешове от лимон, прополки за смучене, чайчета... Такива неща.

# 31
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
на Пуканка давай ампула вит. Ц за деца, да не прихване от теб Peace

# 32
  • Мнения: 1 073
Арвенче, ако се чудиш, че Насето яде на 2 часа и не му стига аз какво ли да кажа. Вчера Хриско е ял на 2:05, 1:25, 1:20, 1:05, 1:30.... да продължавам ли  Mr. Green Пиша всичко аз. Най- малкото с толкова често ядене изобщо не помня последното на коя гърда съм го слагала  Crazy
Днес е по- добре- 2 часа-2:30. А нощите да не ги коментирам.
Осен това през нощта, когато съм се отпуснала, като го гушна и ме боли много странно корема и операцията. Още не съм ходила на преглед и се чудя кога и как да го направя.

# 33
  • Мнения: X
Хоп и аз тук. Благодаря за темата  Hug
Аз нещо нямам настроение да пиша - боли ме гърлото, в сесия съм, а Анди реве всеки ден НОН СТОП в яслата  Cry мрън  Cry

# 34
  • Мнения: 2 802
Добре дошла на Зузанка  Hug

Честито и на Прахчето за малката принцеса  Hug

# 35
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Бюти дай му време да свикне .. на Ема й трябваха 3 месеца да свикне с рехабилитацията, при това и аз бях там, а сега сутрин дори мрънка, ако не тръгнем навреме .. може би просто Анди не може още да се почувства в свои води там, особено пък като си си го гледала изключително само ти .. нормално е да се чуди, защо сега други хора го гледат .. аз по тази причина всеки път щом имам възможност оставям Ема с баби, лели и т.н. .. пък и на теб ти трябва време да свикнеш .. дай си го това време .. за жалост всяко начало е трудно, но ти ще успееш! Hug Hug Hug

# 36
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Почнах да пиша още от стр1 а чак на 3 оспявам да публикувам  Blush
Поспалане   bouquet Благодарим за отделеното време  Grinning
Арвенче дано бързо се оправи лактацията и аз по някой път имам чувството особено вечер към 6-7 ,че е по малко ама и малкия все като мрънка и аз го слагам ,махам ,слагам и то как да има, щом като заспи към 9 и става в 2,30 значи се е наял  newsm78 Ама забелязвам ,че като съм нервна и се изморя през деня си има значение  Peace
Тони нека си яде детето, поне си спокойна ,че си ама и не е гладен. Ако ти пак прави големи паузи ще се чудиш не е ли гладен ,нали трябва да растем  Laughing
На всички мами в сесия едни силни палци  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
И аз да мрънна малко, Цези от време на време като цока ми се сърди много, и само пищи ,нищо не иска апак преди това е цокнал много малко  newsm78 Ама пък днес след това сърдене си спа 3часа и после си се наяде, знам че има и такива моменти ама нали все се чудим как да им помогнем на малките съкровища  Laughing
А се чудех кога е най добре да се направи първия преглед при АГ след раждането  newsm78 Нормално раждане ..

# 37
  • Варна
  • Мнения: 307
Ми, Месечко, изпих я пък  Crossing Arms Надявам се да не се гътна  #Crazy

На Калина й давам по 1  осцилококцинум и 1 ампула вит С 2 мл на ден за пиене. Надявам се поне тя да не се разболее  Rolling Eyes
Днес цял ден се тъпча с цитруси, чайове и файда никва  Rolling Eyes Мрън

Бюти  Hug Hug

# 38
  • Мнения: 520
Вава, аз за болки в гърлото си правех гаргари с кислородна вода 3%. Слагам 2 ч.л. в 150 мл вода и през целия ден се жабуря. Правя си по 2 чашки на ден и поне при мен има ефект.  PeaceЗа кашлица си правя мед и сода ( като гледам меда да е повече). И чайчета с мед. Дано съм ти била полезна

# 39
  • shumen
  • Мнения: 18 127
Бюти,дано свикне скоро Анди с яслата.ООф,аз се чудя септември и моя как ще реве.Сега само да мръдна до ОО и той реве след мен и ме чака пред вратата,а тогава не ми се мисли.
Вавче,аз също пия много чай с мед в такива ситуации и витамин с.

# 40
  • Мнения: 1 172
Бързо сте "напуснали" предната тема и гледам да не ви изпусна, че още съм като пате в калчища и не ми остава много време. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 073
Аз избягвам меда. Не е ли алерген. А много обичам и имам домашен.

# 42
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Бютка дай му време. Ще свикне и дано е бързо, амаа на моето гардже му трябваше месец и половина. И пак като остана болен за 2 седмици всичко почна наново. Само дано е здрав Hug
Вавка аз пиех биозин мама, но голям ефект не видях честно казано Thinking
Друго не се сещам да пиша.
Малкия ми играе яко по нервата ииии тая вечер пак ми идеше да избягам от вкъщи. Рева нонстоп 40 мин за баща си и по никакъв начин не можах да го залисам да млъкне ooooh! После пак беше суперкисел и подозирам, че пак не е спал следобед Close
Айде лека нощ smile3507

# 43
  • Северозапада
  • Мнения: 5 475
Тони, аз знам, че мед мама може да яде, но за бебетата е не само алерген, а и опасен до 1 година.

# 44
  • Мнения: X

Добро утро.
Благодаря ви  Hug
То всъщност меда не, че е алерген, ами може да доведе до ботулизъм, затова не се дава на деца под 1 г. След 1 г. си е добре да се дава по половин ч.л. на ден, може и 1 ч.л., ако всичко е наред  Peace
Дани, не се знае, не се настройвай. Аз пък си мислех, че няма да са чак такива драми, пък то кво излезе  Mr. Green
Поспаланчо, да избягаш, ама нямааааааа  Mr. Green
Вава, да се оправяш. Аз тая нощ си направих прочутия компрес с извара, уж бил магически за гърлото не знам си кво и нищо, тая сутрин същото си ме боли като вчера  Crossing Arms
Честито на новите мами  Hug Hug
БББ, и моя Анди беше така, все цокваше и почваше да се дърпа и да пищи и аз все си мисля, че нямам кърма или че не му стига, а май се оказа, че е от коликите и му беше гадно да яде  Hug

Общи условия

Активация на акаунт